https://www.kulergazi.com/product-category/refrigerator/samsung/

یخچال سامسونگ

یخچال سایدبای سایدسامسونگ RH77

یخچال سایدبای سایدسامسونگ RH77 جزو بهترین و خوش طرح ترین مدل های موجود در بازار می باشد که سامسونگ با در نظر گرفتن یک سری امکانات و ویژگی ها برای آن خواست تا نیاز کاربران را تا حد زیادی برطرف سازد. ظرفیت کلی این ساید بای ساید سامسونگ 768 لیتر یا همان 34 فوت.که بخش زیادی از آن برای قسمت یخچال و بخشی نیز برای فریزر. اگر هر کدام از درب های ساید بای ساید سامسونگ را باز کنید با تعداد زیادی از قفسه ها و طبقه ها مواجه می‌شوید که هر کدام یک به کاربر اجازه انباشته کردن حجم زیادی از مواد غذایی را. همچنین موتور اینورتر دیجیتال در این یخچال هم از نظر میزان مصرف انرژی، هم از نظر تولید صدا و هم از نظر طول عمر در حد بسیار عالی عمل می کند.

به لطف تعریف کردن سیستم جریان هوای چندگانه Multi Flow در این مدل یخچال با انتقال خنک کنندگی به هر نقطه از یخچال مواد خوراکی تا مدت زمان طولانی سالم و با کیفیت باقی می مانند. حال دو قابلیت آب سرد کن و یخ ساز برای ساید بای ساید سامسونگ در نظر گرفته شده اند که در کوتاه ترین زمان آب و یخ سالمی را در اختیارتان می گذارد. یکی از بهترین نقطه قوت های قسمت فریزر این یخچال سامسونگ قابلیت CoolSelect Zoneکه امکان تنظیم دمای مواد خوراکی را بسته به مواد نگه داری شده . طراحی محافظ خنک کننده ی فلزی (Metal Cooling) در این ساید بای ساید سامسونگ مانع از خروج هوای سرد و خنک به بیرون.

برای توضیح بیشتر محصول باما در سایت کولرگازی همراه باشید با تشکر

فضای ذخیر سازی یخچال سایدبای ساید RH77

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RH77 مجهز به کشوی هایی با فضای ذخیره سازی بالا. اندازه کلی این کشوها بسیار بزرگ و عمیق می‌باشند طوری که فضای ذخیره سازی زیادی را فراهم. همچنین طراحی این کشوها به گونه ای می باشد که به راحتی می توان آن ها را باز و بسته؛ بنابراین قرار دادن و بیرون آوردن موادغذایی با اندازه‌های بزرگ بسیار ساده و راحت . شما نیز اگر خانواده پر جمعیتی دارید می توانید از این کشوی کاربردی جهت نگه داری حجم بسیار بالای مواد خوراکی تان کمک بگیرید.

قابلیت خنک کنندگی یخچال سامسونگ

قابلیت خنک کنندگی از مهمترین ویژگی یخچال است که هنگام انتخاب یک نوع یخچال توجه ویژه ای به آن. در این میان دستگاه هایی همچون ساید بای ساید ها به دلیل استفاده از خنک کننده های قوی و حرفه ای خیال کاربر را از هر بابتی راحت. ساید بای ساید سامسونگ RH77 نیز مانند بسیاری از مدل های دیگر به سیستم خنک کننده همه کاره (All-around Cooling) مجهز. این سیستم همراه با یک فرایند حرفه ای تمامی بخش های یخچال را خنک نگه می دارد

و به صورت یکنواخت هوایی کاملاً خنک و سالم را در یخچال برقرار. برای درک این مطلب بهتر است بگوییم هوای خنک از چندین خروجی که در فضای داخلی یخچال تعریف شده اند به هر سطح از طبقه ها و قفسه های یخچال برخورد. بنابراین این سیستم خنک کننده همه کاره یک درجه حرارت ثابت و متناسب با مواد غذایی را در سراسر یخچال ساید بای ساید سامسونگ RH77 به وجود می آورد و مواد غذایی را برای مدت زمانی طولانی به صورت مرطوب و تازه نگه می دارد.

برای قیمت محصولات باما در تماس باشید

یخسازیخچال ساید بای ساید سامسونگ

یکی از قسمت های کاربردی ساید بای ساید سامسونگ RH77 مربوط به بخش یخ ساز و آبریز آن . این دستگاه به قابلیت یخ ساز به صورت خودکار مجهز که در هر زمانی تکه های زیبا و شفاف یخ را در اختیار قرار می دهد. با نگاه کردن به قسمت چپ ساید بای ساید سامسونگ متوجه طراحی اهرم آبریز و یخ ساز آن می شوید. این قسمت به صورت کاملاً هوشمند و اتوماتیک طراحی شده که به کمک نمایشگر آن می توان تنظیمات مربوطه را بر روی آن اعمال. علاوه براین قابلیت آبریز نیز بدین صورت است که تنها با یک لمس ساده آب خنک را در اختیار می گذارد.

در بخش بالا به قابلیت یخ ساز در ساید بای ساید سامسونگ RH77 اشاره کردیم؛که به صورت همیشگی و مداوم خصوصاً در فصل گرما علاقه‌ی زیادی به یخ و آب سرد دارید، همراه با ساید سامسونگ دیگر با مشکل کمبود یخ مواجه. همچنین با آزاد کردن دو قفسه اضافی در فریزر می‌توانید از فضای اضافی بیشتری برخوردار. از طرفی دیگر با آزاد کردن این قفسه ها با کمبود یخ مواجه نمی شوید چرا که با این حال محفظه‌ی یخ ساز می تواند تا دو کیلوگرم یخ را در داخل خود جای. محفظه ی یخ ساز این یخچال سامسونگ بسیار شفاف که به راحتی می توانید مقدار یخ موجودی را در محفظه ببینید.

طراح یخچال ساید بای ساید سامسونگ RH77

 سامسونگ با طراحی ساید بای ساید RH77 کاری کرد تا از دیگر شرکت ها همچون ال جی جا نماند. سامسونگ با تعریف کردن حالت ShowCase برای این مدل یخچال باعث شد تا کاربران عملکرد بالاتری از یک نوع یخچال را در اختیار داشته. سامسونگ که از این قابلیت به عنوان یخچال در یخچال یاد کرده، در واقع این نوع طراحی که به عنوان یک درب دیگر بر روی درب اصلی یخچال تعبیه شده موجب می‌شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن به هر آنچه که می خواهید دسترسی داشته. جالب است

که این قسمت ShowCase شامل 6 بخش مواد نگه دارنده پنیر، سس، نوشیدنی، تنقلات، بچه ها و چندین مورد دیگر می باشد، در حالت کلی این قسمت به سه دسته تقسیم شده. اولین دسته مربوط به غذاهای پخته شده می باشد، دومین قسمت برای غذای خانواده تعریف شده و سومین قسمت آن نیز برای غذای بچه ها می باشد. کافیست این درب را باز کنید سپس با انبوهی از قفسه های پر از مواد غذایی رو به رو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *