https://www.kulergazi.com/product/یخچال-ساید-بای-ساید-ال-جی-j247/ ‎

یخچال ال جی

یخچال ساید ال جی j247

قابلیت درب در درب یا همان دور این دور یخچال 247 ال جی به کاربر اجازه می دهد تا بدون باز کردن درب اصلی یخچال فریزر به برخی مواد غذایی دسترسی داشته. و از هدر رفتن هوای سرد داخل یخچال جلوگیری شود. یخچال ال جی J247 از ظرفیت 601 لیتر 28 فوت برخوردار می باشد که مجهز به سیستم ذخیره و نگهداری هوشمند مواد غذایی Smart storage system.

با استفاده از این قابلیت می توانید ذخیره سازی هوشمندی داشته باشید و جحم زیادی از مواد غذایی را در طبقه و قفسه ها نگه داری کنید و در سریع ترین زمان به آن ها دسترسی داشته باشید. ساید j247 ال جی دارای فیلتر بهداشتی Hygiene FRESH+ است که بهترین شیوه هوای داخل یخچال را به صورت بهداشتی تصفیه. این تکنولوژی که متشکل از 5 لایه است 99.999% از باکتری های داخل یخچال را از بین می برد.

توضیحات یخچال j247

یخچال فریزر دارای موتور اینورتر خطی Inverter Linear Compressor که در مقایسه با موتور های معمولی از مزیت های زیادی بهره . طول عمر بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش لرزش و سر و صدا و از همه مهمتر عملکرد عالی از ویژگی های این موتور. یخچال دور این دور ال جی 28 فوت دارای سیستم یخ ساز اتوماتیک باریک Slim SpacePlus Ice System است که در قسمت یخچال قرار دارد. طراحی باریک این سیستم یخ ساز باعث می شود تا فضای زیادی از یخچال را اشغال. این یخچال دارای آبسردکن و یخساز است که تکه هایی از یخ های کوچک را به صورت سریع در اختیارتان قرار می دهد.

همچنین صفحه نمایش لمسی آن در سمت چپ یخچال تعبیه شده که کنترل کاملی را در اختیار شما قرار می دهد. یخچال j247 از یخچال های ساید بای ساید هوشمند ال جی. که از اتصال به اینترنت پشتیبانی می کند. پشتیبانی از برنامه Smart Diagnosis و نصب آن بروی گوشی هوشمند در اسرع وقت کاربر را از تمامی عیب و نقص های دستگاه با خبر می سازد. سیستم جریان هوای Multi Air Flow با ایجاد هوای خنک را در سراسر یخچال به حفظ و نگه داری مواد غذایی به طور کامل کمک می کند.

یخسازی یخچال j247

یکی از قابلیت های یخچال j247 آب سردکن و یخ ساز می باشد که  اهرم آنها بر روی درب یخچال طراحی شده. مخزن هر کدام از این دو قابلیت که در داخل یخچال تعریف شده به کاربر این اجازه را می دهد تا به راحتی آن را پر نماید. همچنین درب مخزن آب این ساید بای ساید به صورت کاملاً هوشمندانه تعریف شده به صورتیکه به راحتی باز می‌شود و شما می توانید مخزن آن را پر.

انرژی و موتور یخچال ال جی

 یخچال ساید بای ساید ال جی J247 که به موتور کمپرسور اینورتر خطی مجهز. از چند جهت بر دیگر موتورها برتری دارد. اینورتر خطی، یخچال های مجهز به این فناوری را قادر می سازد تا در مصرف انرژی در مقایسه با سایر یخچال ها بسیار تاثیر گذار. از دیگر مزیت های این موتور کمپرسور می توان به طول عمر دستگاه و کاهش سطح سر و صدا اشاره.

در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی در این یخچال به عملکرد و طول عمر دستگاه منجر. این مدل کمپرسور از یک درایو پیستونی خطی به جای یک درایو مجزای معمول استفاده کرده. این یعنی اینکه دیگر با اصطکاک اضافه و میزان نویز بالا در یخچال ساید بای ساید ال جی مدل J247 رو به رو نخواهید شد و دستگاه در کمال آرامش به کارایی خود ادامه می دهد. همچنین این موتور کمپرسور خطی قدرت خنک کنندگی یخچال را به طور مداوم کنترل می کند، تا طراوت و تازگی مواد غذایی حفظ شود.

طراح و شتک یخچال ساید بای ساید ال جی

ال جی برای مدیریت و دسترسی سریع به مواد خوراکی و غذایی داخل یخچال از طراحی دور این دور برای یخچال ساید ال جی J247 کمک. این نوع طراحی علاوه بر شیک جلوه دادن دیزاین کلی ساید بای ساید در عین حال نیز سبب می‌شود تا به راحتی مواد خوراکی مورد نیاز در اختیار قرار بگیرد. در واقع قابلیت درب تو درب به کاربر این امکان را می دهد تا ضروری ترین مواد خوراکی خود را همچون میان وعده ها، خوراکی و نوشیدنی های بچه هایتان را دم دست در داخل یخچال قرار دهید و هر زمان که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها دسترسی داشته. طراحی دور این دور شامل یک درب مجزا از یخچال.

ظرفیت یخچال ساید بای ساید ال جی

ظرفیت کلی این ساید بای ساید ال جی 601 لیتر یا به عبارتی 28 فوت. که با خیال راحت می توان هر نوع ماده ی غذایی را در داخل آن ذخیره سازی. فضای داخلی ساید بای ساید ال جی از طراحی مدیریت شده ای برخوردار. به صورتیکه با سازماندهی مناسب آن، هم به راحتی حجم بسیار بالای مواد خوراکی در داخل آن جای می‌شود و هم اینکه راحت و بی دردسر به آنچه که می خواهید دسترسی خواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *