https://www.kulergazi.com/product/10199/

تلویزیون ال جی

تلویزیون 55NANO75 ال جی

تلویزیون 55NANO75 از تولیدات با شکوه و مجهز برند کره ای ال جی که در سال 2021 از این محصول شگفت انگیز  رونمایی کرده اند؛ این مدل که از طراحی و شکل ظاهری مدرن و مینیمالستی برخوردار می باشد که هر نگاهی را به سمت خود برمی گرداند. این نمایشگر از صفحه نمایش نانوسل بهره ورکه به لطف حضور آن شما  را صحنه هایی شگفت انگیز و جنجالی را بر روی صفحه نمایش مشاهده می کنید. تلویزیون نانوسل ال جی از نور پس زمینه ی  Dairct LED و پنل  IPS نیز برخوردار با این وجود صحنه ها را در هر زاویه به صورت عالی و با کیفیت دریافت می نمایید.

کیفیت تصویر فورکا را در این محصول گنجانده اند، تا بینندگان شاهد برترین و جذاب ترین تصاویر، این قابلیت در واقع با داشتن 8 میلیون پیکسل که برای  احرای یک تصویر  به کار می گیرد نسبت چهار برابری با فول اچ دی دارد. تکنولوژی نانوسل در این نمایشگر حضور یافته که با وجود پر افتخار خود شما را با تصاویر شفاف و روشن روبرو می سازند، چون نور و روشنایی مربوط به هر تصویر را جداگانه تنظیم،

تکنولوژی NANO COLOUR

 تکنولوژی NANO COLOUR تصاویر دیدنی را با رنگ های جذاب و نفس گیر به رخ نمایشگر می کشاند. تا دیدن هر محتوا برای بینندگان سرشار از لذت باشد. تکنولوژی HDR از دیگر دارایی های بارز تلویزیون 55 اینچ نانوسل، به لطف حضور این فناوری شما تمامی تصاویر را با کیفیت عالی و جزییات بیشتر به نمایش می گذارد. پردازنده ی Quad core را در این تلویزیون گنجانده اند، این قابلیت که از آن به عنوان مغز اصلی تلویزیون نام می برند، این پردازنده با پیاده سازی تکنیک هایی بر پایه ی هوش مصنوعی نویز و ناخالصی های موجود در تصاویر را از بین می برد. وجود دو بلندگو با صدای خروجی 20 وات و فناوری های که در بخش صوتی به کا ر رفته اند، شما را به عالی ترین هارمونی صدا.

سیستم عامل WeBOS از بارزترین دارایی های این نمایشگر به شمار می رود، که توسط آنمی توانید با اتصال به وای فای و بلوتوث سرگرمی هایی را برای خود ایجاد. دستیار صوتی و تشخیص صدا و قابلیت sport alert و … از دیگر دا رایی این سیستم عامل به حسا ب می آید که در ادامه بیشتر با هر کدام آشنایی پیدا. پورت و درگاه های ارتباطی نیز د راین تلویزیون اتصال این محصول را با سایر وسایل ممکن. در ادامه با سایت عمو بانه همراه شوید تا بیشتر با نقاط قوت این محصول بینظیر آشنایی پیدا نمایید.

طراحی آراسته و جذاب

بدون شک هر کاربری دوستدارد که محیط پیرامون خود را به زیباترین شکل ممکن دیزاین، یکی از راه های رسیدن به این خواسته خرید وسایل لوکس و شیک، تلویزیون که از آن دسته وسایل خانگی ست که اغلب در سالن و پذیرایی ها قرار می گیرد و شکل ظاهری آن  در آراستگی محیط موثر. ال جی یکی از برترین تولید کنندگان است که پیوسته  در حال ارایه و تولید  با کیفیت ترین و مدرن ترین محصولات می باشد این با ر هم در سال 2021 دست به هنرنمایی زد و تلویزیون ال جی NANO7555 را به بازار عرضه نموده،

این مدل که از مجهز ترین و خوش فروش ترین های موجود د ر بازار به حساب، الجی با تولید این محصول فوق العاده ی محبوبیت زیادی را برای این برند کسب نمود وهمچنین نیمی از فروش بازار را به  خود  تعلق داده. این تلویزیون که از شکل ظاهری مدرن و شیکی برخوردار، بدون شک برازنده ی هر محیطی است و به زیباترین شیوه ی ممکن محیط را برایتان مزین. زمانی به این نکته پی می برید که آن را خریداری و  در فضای مد نظر خود قرار.

نمایشگر 55 اینچ تلویزیون ال جی

سایز نمایشگر 55 اینچ با این وجود بهترین انتخاب برای محیط هایی با متراژ متوسط. طراحی و سبک خاص این مدل حکایت از توانایی این برند، از هر زاویه به این نمایشگر بنگرید باز هم از زیبایی این محصول چیزی کاسته نمی شود چون بدون عیب و نقص میباشد. قاب بسیار باریک چند میلی متری و حاشیه های بسیار ناچیز و لبه هایی که با ظرافت خاصی طراحی شدند، بینندگان گرامی را به دیدن صحنه هایی شگفت انگیز و نفس گیر دعوت.

پایه های دو شاخه ای که برای این نمایشگر کار گذاشته شده در اطراف نمایشگر به صورت  معجزه آسایی وزن دستگاه را بر عهده گرفته و علی رغم زیبایی و نمای جذابی که به نمایشگر القا بخشیده حس استوار بودن را به نمایشگر القا می بخشد و همچنین لرزش را به حداقل. یک خبر عالی برای کاربرانی که فضای کافی  را برای جای گیری نمایشگر ندارند،

55 اینچ تلویزیون ال جی

تلویزیون خوش استایل نانوسل ال جی را با داشتن شکل ظاهری ججذاب همچون قاب خوش نقش و نگا ربه دیوار نصب نمایید. ناگفته نماند، که سازندگان خبره ی این برند برای آنکه  از جذابیت و زیبایی تلویزیون چیزی کاسته نشود پورت و درگاه های ارتباطی را در پنل پشتی در جعبه ی مستطیلی شکلی در سمت چپ نمایشگر کار کداشته اند؛ بنابراین در زمان اتصال سایر وسایل از  شلختگی و آشفتگی سیم و کابل های مزاحم  در اطراف دستگاه خبری نیست و در نتیجه در آراستگی محیط نیز موثر.

وجود آرم ال جی در قسمت پایینی این محصول توانایی و استعداد های این برند را به رخ رقبا. د رنهایت شما هم اگر  به دیزاین و نمای داخلی کاشانه های خود اهمیت می دهید تلویزیون NANO7555 ال جی  را از سایت عمو بانه خریداری نمایید و کیفیت و کارایی را به محیط خود ارمغان ببخشید.

تصاویر فوق العاده را با تلویزیون نانوسل NANO7555 

تلویزیون NANO7555 که جزو نمایشگرهای نانوسل این برند به شمار، در بین صفحه نمایش LED ذرات نانوسل  را کارگذاشته اند؛ به لطف حضور این ذرات شما تصاویر استثنایی را با کیفیت عالی دریافت. همچنین وجود پنل IPS دراین محصول دید وسیع تری را ایجاد می سازد و در هر زاویه بیننده ها را با صحنه های جذاب و با کیفیت روبرو می سازد و بنابراین برای کاربران هیچ فرقی ندارد که در چه زاویه ای دور از تلویزیون قرار گرفته چون از کیفیت تصویزر کاسته نمی شود. فناوری 4K را  در این تلویزیون بهره برده اند، تا به لطف وجود پر افتخار فورکا صحنه هایی غنی و طبیعی را با رنگ های جذاب و زنده ارایه دهند و در نتیجه بینندگان  از دیدن هر محتوایی نهایت لذت را دریافت.

با داشتن فناوری   ارتقای تصویر نگرانی از بابت صحنه های بی کیفیت و قدیمی خود، چون این قابلیت میزیان رزولوشن صحنه ها را افزایش می دهد تا شما آنچه که بر روی نمایشگر به اجرا در می آید را با کیفیت فورکا دریافت نمایید. تکنولوژی نانوسل و  NANO COLOUR را در این محصول به کار رفته، به لطف وجود آن ها شما برترین صحنه ها را با رنگ های جذاب بر روی نمایشگر ارایه می دهند. چون نانو کالر رنگ ها  را در بستر گسترده تری تولید می کند. تلویزیون NANO7555 ال جی  از تکنولوژی  HDR  پشتیبانی، این دارایی با پیروی از فرمت های پیشرفته ی خود میزان روشنایی مربوط به هر تصویر را مشخص کرده و صحنه هایی دور از واقعیت را بر روی نمایشگر به اجرا در، تا بیننده حس لمس تصاویر  خارق العاده و  طبیعی را داشته.

قابلیت  FILMMAKER MODE تلویزیون ال جی

همچنین قابلیت FILMMAKER MODE از دیگر دارایی های کار کذاشته شده در این محصول. این قابلیت این امکان را برایتان فراهم می سازد که تصاویر را  از دید فیلم سازان دریافت. همچنین پردازنده ی  Quad core  را تلویزیون نانو 75 ال جی گنجانده اند تا بواسطه ی آن و بر پایه ی هوش مصنوعی و پیروی از الگوریتم های مخصوص تمامی عملکرد های مربوط به ارایه ی تصاویر را با کیفیت عالی و دقت و مهارت لازم را انجام دهد و در نتیجه صحنه هایی بدون نویز و شفاف و طبیعی را نمایش می دهد. هر چند که فناوری  Motion pro در  اجرای صحنه هایی که در ان سرعت بیشتر به عنوان مثال فیلم های اکشن و مسابقات ورزشی و .. را بدون گیر و افت تصویر را در  اختیار بینندگان قرار.

غوطه ور شدن در لابه لای موسیقی

صدا نیز از مهم ترین آیتم در زمان خرید به شمار می رود ولی فقط کاربران حرفه ای به صدای خروجی تلویزیون اهمیت می دهند. ال جی که از آن دسته تولیدکنندگان است که برای جلب رضایت بیشتر کاربران خود  در طراحی محصولات با دقت و حوصله  پیش می رود تا محصولاتی که طراحی می نماید از هر نظر بی عیب باشد و باب میل هر کاربری باشد. در مطالب بالا به داین نتیجه رسیدیم که تلویزیون NANO7555 ال جی از نظر طراحی و شکل ظاهری و اجرای تصاویر بی نظیر بوده ولی تمامی این دارایی ها در کنار اصوات خروجی عالی معنا پیدا. چون بیشتر اوقات ما دور از نمایشگر قرار گرفته ایم و به صحنه های در حال پخش دسترسی نداریم فقط به واسطه ی صدای خروجی.

55 اینچ تلویزیون ال جی

که مفهوم تصاویر را درک می نماییم لذا به این نتیجه می رسیم که کیفیت تصویر در کنار ارایه ی صدای خروجی معنا پیدا. تلویزیون نانو75 ال جی از دو بلندگوی دو کاناله بهره مند. که هر انان  را به صورت ماهرانه در نمایشگر کار گذاشته اند، تا صدا را به صورت کاملا ماهرانه در  محیط منتشر. این بلندگوها که هر کدام صدا را به توان 10 وات استخراج می نمایند و سرجم صدای 20 وات را از خود خارج می سازند.بنابراین مخاطبان از شنیدن اصوات خروجی فوق العاده نهایت لذت را کسب می نمایند.فناوری هایی همچون Dolby Atoms که عنوان صدای سه بعدی را به خود تعلق داده صدا را با  کبفبت عالی منتشر می سازد.

سیستم عامل  WeBOS 

از مهم ترین پلتفرم های تلویزیون NANO7555 ال جی می توان به سیستم عامل WeBOS  اشاره داشت. این سیستم عامل که مختص به برند ال جی بوده که کار کردن با ان بسیار روان و راحت. کافی ست که از طریق وای فای به اینترنت دسترسی داشته باشید تا از طریق آن به تمامی سرگرم کننده ای که در این سیستم عاما گنجانده شده دسترسی داشته. وب گردی در سایت های مختلف و سرچ نیازمندی هایتان و اگاهی از  اخبار پیرامون و دیدن فیلم و سریال به صورت انلاین از شبکه های پر طرفدار یوتیوب و نتفلکس که به صورت شبانه روزی فیلم و سریال را پخش می کند شما می توانید اوقات فراغت خود را با دیدن این شبکه ها با خانواده یتان سپری نمایید.

همچنین دستیار صوتی و جستجوی صوتی و … از دیگر قابیلت های گنجانده شده در این محصول و سیستم عامل. نکته ی جالب شما می توانید از طریق فروشگاه گوگل پلی هر آنچه که نیاز دارید را سرچ و دانلود و با داشتن حافظه ی ذخیره سازی نصب و راه انداری نمایید مثلا با دانلود انواع بازی ها و با وجود فناوری های گنجانده شده نهایت لذت را از باز ی کردن با این محصول فوق العاده دریافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *