https://www.kulergazi.com/product/10254/

تلویزیون سامسونگ TU7000

تلویزیون 43 اینچ سامسونگ مدل TU7000

تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000  یکی از محصولات بالا رده ی کمپانی سامسونگ که در سال 2020 وارد بازار شده؛ این محصول که در کمپانی کره ای سامسونگ تولید شده مونتاژ مصر بوده و از قابلیت های هوشمند برخوردار این تلویزیون که در سایز 43 اینچ طراحی شده، نوع صفحه نمایش آن کریستال بوده و دارای کیفیت تصویر 4k  رزولوشن این تلویزیون 3840×2160 پیکسل و سرعت رفرش تصویر آن به 50 هرتز این تلویزیون بالا رده به فناوی HDR مجهز بوده و از فرمت های +HDR 10 و HLG پشتیبانی تا کیفیت تصاویری را در حد توان بهبود بخشد.

تلویزیونLED TU7000 از محصولات سری 7 کمپانی سامسونگ این تلویزیون از 2 عدد جایگاه پورت HDMI و 1 عدد جایگاه پورت USB بهره برده؛ تا کاربران بتوانند به طور هم زمان چندین دستگاه بازی و تلفن همراه را به تلویزیون متصل کنند و همچنین از قابلیت های دیگر تلویزیون سامسونگ TU7000 مجهز بودن آن به گیرنده ی دیجیتال  DVB-T2 و و گیرنده ی ماهواره DVB-S2 که کاربران را از خرید این گیرنده ها به صورت مجزا بی نیاز می کند.

تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000

از جمله ویژگی های مهم دیگر که در خرید تلویزیونباید به آن توجه؛ توان وکیفیت صدا؛ تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000 به دو کانال صوتی مجهز است؛ این کانال های صوتی هر کدام صدایی برابر 10 وات را تولید می کنند؛ یعنی این تلویزیون جمعا صدای برابر 20 وات را تولید و توسط فناوری های مختلفی که در این تلویزیون قرار دارد تقویت می کند. این تلویزیون پیشرفته به پردازنده مرکزی 4 هسته و پردازشگر تصویر Crystal Processor 4K مجهز است؛ و این پردازنده ها موجبات خلق کردن تصویری بی غیب و نقص را فراهم می کنند.

تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000  به قابلیت های هوشمند مجهز بوده و از سیستم عامل تایزن بهره برده؛ مجهز بودن تلویزیون به سیستم عامل تایزن سبب می شود تا کارایی تلویزیون چند برابر شده و کاربران بتوانند به اینترنت دسترسی داشته باشند و به کار های رایانه ای خود رسیدگی کنند. این تلویزیون که در سایز 43 اینچ ساخته شده؛ همچون دیگر تلویزیون های این کمپانی از طراحی ظریف و زیبایی برخوردار استو ظاهری مدرن را به خانه ی شما هدیه می دهد. پایه های این تلویزیون که در طرفین آن قرار گرفته اند؛ قابل جداسازی بوده و افراد می توانند برحسب سلیقه ی خود تلویزیون را به دیوار متصل کنند یا اینکه آن را بر روی میز قرار دهند.

کیفیت تصویر 4K تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000

از جمله مهم ترین شاخص ها در خرید تلویزیونی با کیفیت بالا و مطلوب؛ کیفیت تصویر آن ، که در نگاه اول قابل مقایسه بوده و مورد تحلیلو برسی قرار می گیرد. اگر تلویزیونی که خریداری می کنید از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد؛ قطعا تماشا کردن تلویزیون برای شما و تماشاچیان دیگر کسل کننده می شود پس ما به شما تلویزیونی را معرفی می کنیم که از کیفیت تصویر 4K با رزولوشن 3840×2160 پیکسل برخوردار

تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000 به کیفیت تصویر 4K مجهز بوده و به فناوری HDR مجهز فناوری HDR به تفکیک رنگ ها پرداخته تا تنوع رنگ در تلویزیون بالا رود و تلویزیون تصاویر را در گستره ی رنگی بیشتری به نمایش بگذارد. در فناوری HDR تفکیک رنگ ها باعث می شود تا هم در نقاط تیره و هم در نقاط روشن جزئیات تصاویر به وضوح قابل تشخیص بوده و دیده  از جمله فناوری های دیگر  که به بهبود کیفیت تصویر و بالا رفتن کنترل است تصاویر کمک ؛ می توان به تکنولوژی  Analog Clean Vie،  تکنولوژی 4K Upscaling، تکنولوژی Digital Clean View و تکنولوژی PurColor اشاره  این تکنولوژی ها دست به دست هم داده تا کیفیت تصاویر را بهبود بخشند و به ارتقای کنترل است کمک کنند.

پردازنده تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000

تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000 به پردازنده مرکزی 4 هسته و پردازشگر تصویر Crystal Processor 4K مجهز؛ پردازنده ها که از مهم ترین اجزا در هر تلویزیون به شمار می روند؛ وظیفه ی پردازش محتوا و تصاویر را به عهده دارند. رابطه ی بین پردازنده و کیفیت تصویر یک رابطه ی مستقیم؛ یعنی پردازنده قوی در هر تلویزیون به افزایش کیفیت تصویر آن کمک  و بلعکس. تفاوت میان پردازنده ها زمانی مشخص می شود که فیلم ها یا بازی های اکشن با فریم سریع در تلویزیون در حال پخش؛ در این صحنه ها اگر پردازنده ضعیف عمل کند تصاویری تار و با نویز فراوان خلق می شود.

سیستم صوتی تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000

از مهم ترین ویژگی ها در خرید تلویزیون توان و کیفیت صدای آن است؛ تلویزیون سامسونگ 43TU7000 به دو کانال صوتی مجهز می باشد، هر کدام از این کانال ها صدایی برابر 10 وات تولید می کند؛ یعنی این تلویزیون مجموعا صدایی برابر 20 وات را تولید و به گوش کاربران می رساند. صدای تولید شده در این تلویزیون توسط فناوری هایی مانند Dolby Digital Plus تقویت می شود، تا صدایی بدون نویز و شفاف به تولید برسد. این تلویزیون بالا رده به فناوری Adaptive Sound نیز مجهز است؛ این فناوری سبب می شود تا صدای تلویزیون با توجه به محتوای در حال پخش تنظیم شود؛ همچنین از فناوری TV Sound to Mobile برای انتقال صدای تلویزیون به گوشی، استفاده می شود.

سیستم عامل تایزن تلویزیون سامسونگ مدل 43TU7000

کمپانی سامسونگ برای تلویزیون های هوشمند خود، سیستم عامل تایزن را در نظر گرفته؛ تلویزیون سامسونگ سری 7 مدل TU7000 به سیستم عامل تایزن مجهز؛ این سیستم عامل کارایی تلویزیون را دو چندان ساخته و سبب می شود تا کاربران تلویزیون خود را از طریق Wifi به اینترنت متصل کرده و به کار های رایانه ای خود با متصل شدن تلویزیون به اینترنت افراد می توانند به وب گردی و دانلود محتوا بپردازند؛ همچنین از قابلیت های هوشمند محصول، مانند هوش مصنوعی و کنترل از راه دور بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *