https://www.kulergazi.com/product/10267/

تلویزیون سامسونگ RU7170

تلویزیون 58 اینچ سامسونگ RU7170

تلویزیون به دو کانال صوتی مجهز بوده که هر یک از این کانال ها صدایی برابر 10 وات را تولید می کند؛ یعنی این تلویزیون قادر است صدایی برابر 20 وات را تولید کند و این صدا توسط فناوری های مختلف تقویت  این تلویزیون که از تلویزیون های سری 7 در بازار به شمار می آید؛ به 3 جایگاه پورت HDMI و 2 جایگاه پورت USB مجهز می باشد؛ این تعداد جایگاه سبب می شود تا افراد بتوانند به طور هم زمان چندین دستگاه را به تلویزیون متصل کنند تلویزیون سامسونگ مدل 58RU7170 به پردازنده 4 هسته مجهز؛ پردازنده 4 هسته از پردازنده های قوی در بازار به شمار می رود که به سبب آن کیفیت تصویر تلویزیون نیز ارتقا می یابد.

تلویزیون سامسونگ مدل 58RU7170 همچون دیگر تلویزیون های این کمپانی دارای ظرافت بالایی؛ قابی که در اطراف این تلویزیون قرار گرفته نیز بسیار ظریف بوده وباعث تا کاربران حین تماشلای تلویزیون، بر روی صفحه نمایشگر متمرکز شوند پایه های این تلویزیون که به صورت شاخکی در اطراف آن قرار گرفته قابل جداسازی بوده و افراد می توانند برحسب سلیقه ی شخصی خود تلویزیون را با استفاده از براکت به دیوار متصل کنند یا بر روی میز قرار دهند؛ شما با خرید این تلویزیون بالا رده علاوه بر اینکه سیستمی پیشرفته را در خانه ی خود به کار می برید؛ به دکوراسون خانه نیز هارمونی زیبایی هدیه می کنید.

کیفیت تصویر  4K تلویزیون سامسونگ RU7170

کیفیت تصویر از مهم ترین شاخص ها در خرید تلویزیون به شمار می رود و در نگاه اول قابل مقایسه بوده و مورد تحلیل و برسی قرار. اگر تلویزیون از کیفیت تصویر پایینی برخوردار؛ افراد حین تماشا کردن تلویزیون خسته شده و تمایلی برای ادامه دادن به تماشای تلویزیون نخواهند تلویزیون سامسونگ مدل 58RU7170  به کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 3840×2160 پیکسل مجهز؛ تلویزیونی با این حجم از پیکسل قطعا دارای کیفیت تصویری خوب و مطلوب این تلویزیون که از تلویزیون های بالا رده دربازار محسوب می شود؛

به فناوری HDR مجهز و از فرمت های HDR، HDR 10+  و  HLG پشتیبانی می کند این فناوری به تفکیک رنگ ها پرداخته و سبب می شود تا تنوع رنگ در تلویزیون بالا رود؛ که در این صورت صحنه هایی با طیف وسیعی از رنگ ها به نمایش در می آید و در صحنه های خیلی تاریک یا خیلی روشن جزئیات به وضوح قابل دیدن  از جمله دیگر فناوری هایی که به بهبود کیفیت تصویر تلویزیون منجر می شود؛ می توان به فناوری های Pur Colour  و UHD Dimming اشاره کرد.

سیستم عامل تایزن تلویزیون 58 اینچ سامسونگ RU7170

کمپانی سامسونگ برای محصولات تلویزیون هوشمند خود سیستم عامل تایزن را به کار گرفته؛ این سیستم عامل که منحصرا به کمپانی سامسونگ تعلق دارد و تلویزیون سامسونگ مدل 55RU7170  به آن مجهز شده است و این تلویزیون که از قابلیت های هوشمند بهره برده و به سیستم عامل تایزن مجهز است؛ می تواند از طریق Wifi به اینترنت متصل شده و اغلب کارهایی که یک رایانه انجام می دهد را انجام دهد. با خرید این تلویزیون هوشمند افراد می توانند با متصل شده به اینترنت به وب گردی و دانلود محتوا از جمله فیلم، عکس، موسیقی و… بپردازند. از جمله قابلیت های هوشمند این تلویزیون می توان به پشتیبانی از بزنامه  SmartThings، پشتیبانی از برنامه  Amazon Alexa و پشتیبانی از برنامه AirPlay 2 شرکت اپل اشاره کرد.

پردازنده مرکزی 4 هسته تلویزیون 58 اینچ سامسونگ RU7170

از مهم ترین اجزا در تلویزیون پردازنده ی آن می باشد؛ هر پردازنده به عنوان مغز تلویزیون عمل می کند و وظیفهی آن پردازش محتوا و تصاویر است. اگر در تلویزیون پردازنده به صورت ضعیف عمل کند؛ کیفیت تصویر آن تلویزیون نیز پایین می آید و اگر پردازنده در تلویزیونی قوی باشد به بهبود کیفت تصویر تلویزیون می انجامد؛ در واقع پردازنده در هر تلویزیون رابطه ی مستقیمی با کیفیت تصویر آن دارد. تفاوت میان پردازنده ها زمانی مشخص می شود که صحنه ها ی اکشن با فریم سریع در حال پخش باشد؛ در این صحنه ها اگر پردازنده ضعیف عمل کند، صحنه های با فریم سریع به کندی پخش می شوند و موجب می شود تا صحنه ها تار شده و پر از نویز باشد و در پردازنده های قوی دقیقا به صورت عکس است.

سیستم صوتی تلویزیون 58 اینچ سامسونگ RU7170

 سیستم صوتی تلویزیون، یعنی توان و کیفیت صدای تلویزیون؛ اگر صدای تلویزیونی ضعیف باشد یا کیفیت آن پایین؛ لذت تماشا کردن تلویزیون را از کاربران سلب تلویزیون سری 7 سامسونگ مدل 55RU7170  به دو کانال صوتی مجهز و هر کدام از این کانال ها صدایی برابر 10 وات را تولید می کنند یعنی این تلویزیون صدایی برابر 20 وات تولید می کند و این صدا توسط فناوری Dolby Digital Plus نویز ها و مزاحمت های صوتی آن حذف شده و صدایی تقویت شده به گوش کاربران می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *