https://www.kulergazi.com/product/یخچال-فریزر-ال-جی-مدل-b872/ ‎

یخچال فریزر ال جی

یخچال فریزر ال جی B872

یخچال فریزر ال جی B872 که با طراحی فریزر بالا و رنگ نقره تولید شده . قسمت فریزر این یخچال در بخش بالا و قسمت یخچال آن در بخش پایین قرار دارد. این مدل یخچال به دلیل برخوداری از ظرفیت بالا و هچنین جا دار بودن طبقه ها و قفسه هایش امکان ذخیره سازی مواد غذایی را به صورت کاملا سالم و بهداشتی برای کاربران فراهم می آورد. ظرفیت این یخچال 635 لیتر است 30 فوت.

همچنین این یخچال فریزر به لطف قابلیت آبسردکن و یخ‌ساز به صورت خودکار در هر زمان کاربر را آب خنک بی نیاز نخواهد کرد. خصوصیات یخچال فریزر بالا پایین ال جی B872 موتور اینورتر آن که طول عمر بالای یخچال و همچنین میزان صدای بسیار پایین را به همراه دارد. 

علاوه بر این طراحی یخچال فریزر بالای ال جی به حدی شیک می باشد که فضای داخلی آن نیز به همان اندازه کاربر را به سمت خود جذب

خنک کنند سه بعدی یخچال فریزر ال جی B872

یکی از موارد مهم و تاثیر گذار در سالم ماندن مواد غذایی سیستم خنک کنندگی و جریان هوای سرد که سبب طول عمر بالای مواد در این میان یخچال فریزر بالا ال جی B872 که از سیستم خنک کنندگی سه بعدی بهره می برد کاری تا حساس ترین مواد از وجود هوای خنک بی بهره نماند.

که در هر گوشه از یخچال هوایی سالم و خنک را برقرار. جهت انتشار هوا از سه طرف به صورتیست که تمام طبقات و قسمت های یخچال را در بر می گیرد و با تولید هوایی سالم و سرد مواد غذایی با کیفیت بالایی باقی می مانند.

لامپ LED یخچال فریزر ال جی B872

شرکت ال جی این بار و برخلاف بسیاری از لامپ های معمولی از نوعی لامپ LED کم مصرف و در عین حال پر نور کمک گرفته که در این میان یخچال فریزر بالا ال جی B872 نیز به چنین لامپ هایی مجهز. این نوع لامپ ها با کارآمد و انرژی بالایی طراحی شده اند

و با طول عمر بالایی که نسبت به لامپ های معمولی تا سالیان طولانی بهترین عملکرد را ارائه. علاوه براین جهت قرار گیری این لامپ ها به منظور دید هر چه بهتر مواد در سمت بالا و پشت یخچال می باشد

هوایی سالم و فیلتر بهداشتی Hygine fresh یخچال فریزر ال جی B872

فیلتر بهداشتی Hygine fresh در یخچال ال جی فریزر بالا مدل B872 برای مثال غذایی همچون سبزیجات که زودتر از سایر مواد غذایی در معرض خرابی قرار این فیلتر به صورت هوشمند از فاسد شدن آن ها جلوگیری. همچنین این فیلتر 99.999 از میکروب ها و باکتری های درون یخچال را از بین می برد.

از طرفی دیگر این فیلتر  بوی مواد غذایی همچون ماهی خام و سایر مواد غذایی دیگر را از بین می برد و هوای داخل یخچال را تصفیه می کند و با خنک کنندگی یخچال هوایی تازه و سالم را به وجود می آورد.

موتور اینورتر دریخچال فریزر ال جی B8

با معرفی یخچال فریزر بالا ال جی B872 که به کمپرسور اینورتر از چند جهت بر دیگر موتورها برتری این مدل کمپرسور به طور هوشمند برای صرفه جویی از مصرف انرژی با توجه به شرایط دمای داخل و خارج یخچال، قدرت خنک کنندکی را به طور خودکار کنترل و تنظیم می کند

تا از مصرف بی رویه ی انرژی جلوگیری. کمپرسور هوشمند اینورتر سطح سرو صدا را به طور مؤثر کنترل ، این یعنی اینکه دیگر با اصطکاک اضافه و میزان نویز بالا در یخچال فریزر بالای ال جی B872 رو به رو و دستگاه در کمال آرامش به کارایی خود ادامه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *