https://www.kulergazi.com/product/10346/

ماشین لباسشویی 9 کیلویی W90

لباسشویی 9 کیلویی WW90T554DAN

ماشین لباسشویی 9 کیلویی WW90T554DAN یکی از محصولات سامسونگ  به موتور اینورتر دیجیتال مجهز شده. این موتور در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و سر و صدای کمی تولید. به همین علت ماشین لباسشویی WW90T554DAN را در رده انرژی A قرار داده. همچنین از سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه برخوردار.

ماشین لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ WW90T554DAN دارای فناوری Eco Bubble و با تولید حباب باعث میشود مواد شوینده بهتر به بافت لباس نفوذ کنند. این ماشین لباسشویی به کمک تکنولوژی AddWash امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو برای شما فراهم میکند.

همچنین به کمک فناوری Bubble Soak قابلیت از بین بردن لکه های سخت را از روی لباسها دارد. لباسشویی هوشمند سامسونگ WW90T554DAN به سیستم عیب یاب هوشمند مجهز شده و در صورت بروز خطا شما را از آن مطلع میکند. این ماشین لباسشویی از برنامه SmartThings پشتیبانی میکند و با دانلود و نصب این برنامه روی گوشی موبایل میتوانید از راه دور به تنظیمات ماشین لباس شویی دستیابی داشته و آن را در کنترل بگیرید.

موتور Digital Inverter لباسشویی 9 کیلویی WW90T554DAN

ماشین لباسشویی سامسونگ W90 به موتور Digital Inverter تا کیفیت مطلوب را به شما ارائه دهد. این موتور با طراحی نوآورانه‌ای تولید شده استتا عملکرد آرام را به همراه آورد. موتور اینورتر دیجیتال برای چرخاندن درام از آهنربا استفاده می‌کند

و در این حالت اصطکاک به حداقل. در این حالت میزان سایش قطعات کاهش خواهد یافت و کمترین آسیب به قطعات ماشین لباسشویی وارد خواهد آمد. از اثرات دیگر این سبک از طراحی، کاهش سطح صدای تولید شده از ماشین لباسشویی خواهد بود تا آرامش بالا را در آشپزخانه‌ی شما ایجاد کند.

شستشوی سرد، صرفه‌جویی در مصرف انرژی در لباسشویی 9 کیلویی WW90T554DAN

فناوری حباب‌ساز ™Eco Bubble در لباسشویی سامسونگ W90 حتی در دماهای پایین شستشوی قوی را ارائه. ماده شوینده به حباب تبدیل، برای همین به سرعت در الیاف نفوذ می‌کند و به آسانی چرک را از بین می‌برد،

درحالی‌که از الیاف محافظت کرده و در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌نماید. حباب های پرقدرت به کمک موتور ویژه دستگاه از ترکیب هوا، آب و ماده شوینده بوجود می آیند که ۴۰ برابر سریع تر به الیاف نفوذ کرده و به آسانی و حتی در دمای پایین ۱۵ درجه، آلودگی را از سطح لباس جدا کرده و علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، از الیاف لباس هم محافظت می کند.

هیچ لباسی از شستشو به جا نخواهد ماند

سامسونگ قابلیت اضافه کردن لباس را با استفاده از تکنولوژی Add Wash در ماشین لباسشویی WW90 به کار برده . درب کوچک و جدایی که روی درب اصلی ماشین لباسشویی طراحی شده امکان اضافه کردن لباسهای جامانده را در حین شستشو برای شما فراهم میکند. قابلیت Add Wash به شما اجازه میدهد تا در حین کار کردن دستگاه لباس جا مانده مانند جوراب یا ژاکت و یا هر لباس دیگری را به چرخه شستشو اضافه کنید. همچنین شما میتوانید لباسهایی را که با دست شسته اید و فقط نیاز به آبکشی یا خشک کردن دارند را پس از چرخه شستشو به سایر لباسهای درون ماشین لباسشویی اضافه کنید.

لباسشویی هوشمند لباسشویی 9 کیلویی WW90T554DAN

 لباسشویی قابلیت اتصال به وای فای داشته و برنامه SmartThings را نیز پشتیبانی می کند و به این ترتیب شما می توانید از طریق این دو گزینه لباسشویی خود را کامل در کنترل داشته باشید. اطلاع از مراحل برنامه شستشو، تاخیر در شستشو و حتی عیب یابی ماشین زمانی که لباسشویی دچار مشکل شود، همه و همه می توانند بسیار مفید واقع شوند. به خصوص اگر در شرایطی خاص اطلاع از وضعیت و حالت ماشین لباسشویی برایتان بسیار اهمیت داشته باشد.

 تکنولوژی Hygiene Steam درلباسشویی 9 کیلویی WW90T554DAN

که به بیماری‌های مختلفی همچون انواع حساسیت‌ها و بیماری‌های دیابتی مبتلا هستند. این نوع افراد به دلیل حساسیت بالایی که دارند مطمئناً با برخورد هر نوع لباسی به پوست و بدنشان دچار خارش خواهند شد، که سامسونگ با جای دادن فناوری Hygiene Steam در مدل لباسشویی WW90 این مشکل را حل کرده . این تکنولوژی با عملکرد مناسبش در هنگام شستشو تا ۹۹٫۹ درصد قادر به حذف و از بین بردن باکتری‌ها، اضافه‌های مواد شوینده و حساسیت‌های پوستی خواهد. در نهایت می‌توان نتیجه گرفت که تکنولوژی Hygiene Steam به حفظ یک محیط سالم و بدون آلرژی کمک زیادی می‌کند.

سیستم شستشوی خودکار درام 

به لطف وجود سیستم شستشوی خودکار درام، لباسشویی شما عمر بیشتری خواهد. همچنین برای شستشوی بعدی نیازی به آبکشی درام وجود نخواهد داشت زیرا ماشین لباسشویی سامسونگ پس از هر بار شستن لباسها، درام را از وجود هر نوع آلودگی پاک می نماید. شرکت سامسونگ از این ویژگی در ماشین لباسشویی خود استفاده نموده تا به کاربران محصولات خود ثابت کند در این عرصه تخصص وافری دارد و هر روز نیز برای رفاه کاربران به تخصصها می افزاید.

StayClean Drawer جاپودری همیشه تمیز

 ماشین لباسشویی توسط جت و فشار آب که از قسمت درام به کشو منتقل، تمام ذرات مواد شوینده ی کشو به داخل درام کشیده می شوند و کشو همیشه تمیز باقی می ماند. لذا در هر بار استفاده از این ماشین لباسشویی گویی برای اولین بار است که از ماشین استفاده. تمیز کننده خودکار این ماشین همچنین موجب اضافه شدن طول عمر ماشین خواهد شد. پس این تکنولوژی تنها به شستشوی جاپودری اختصاص نیافته بلکه باعث ازدیاد طول عمر ماشین نیز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *