https://www.kulergazi.com/product/

زودپز برقی جیپاس 307

زودپز برقی جی پاس مدل GPC307-6L

زودپز چیپاس 307 با حداکثر توان مصرفی 1190 وات. ظرف قابل جابجایی با پوشش نچسب، ظرفیت اسمی شش لیتر. برای هشت نفر می توانید انواع خورشت یا پیش غذا آماده کنید. مجهز به تایمر مکانیکی بوده و تا 90 دقیقه قابل تنظیم کردن است. بدنه خارجی از آلومنیوم سبک اما بسیار مقاوم ساخته شده است.

دو عملکرد طبخ و گرم کردن

زودپز برقی جی پاس مدل GPC307-6L دارای دو عملکرد اصلی است. عملکرد اول مخصوص طبخ کردن بوده و با حداکثر توان، داخل قابلمه را گرم می کند. عماکرد دوم مخصوص گرم کردن یا گرم نگهداشتن محتوای ظرف زودپز در نظر گرفته شده است. جهت گرم کردن مواد غذایی نیز کاربرد دارد و می توانید باقیمانده غذا ها را با آن دوباره گرم کنید.

زودپز جیپاس 307 بعد از اتمام پخت به صورت خودکار روی عملکرد گرم کردن سوئیچ خواهد کرد. با انتقال به سمت گرم کردن، می توانید اطمینان داشته باشید که غذا سرد نخواهد شد و هر زمان که لازم دانستید می توانید آن را میل کنید.

ظرفیت زودپز جیپاس 307

زودپز برقی جی پاس مدل GPC307-6L برابر است با 6 لیتر. برای خانواده های بزرگ و در مهمانی ها می توانید برای هشت نفر غذا درست کنید. توسط زود پز جیپاس مدل 307 می توانید در اسرع وقت، غذا را آماده کنید. غله، گوشت و به طور کلی مواد غذایی که نیاز به مدت زمان بیشتری دارند را سریع آماده می کند.

توسط زود پز جی پاس قادر خواهید، بسیار سریعتر از روش های معمول غذا آماده کنید. کیفیت و طعم مواد خوراکی را حفظ نموده و با کمترین انرژی غذا آماده می شود. ظرفیت اسمی این وسیله برابر است با 6 لیتر و حداکثر برای هشت نفر می توانید انواع غذا را آماده کنید.

ظرف زودپز جیپاس 307

ظرف داخل زودپز برقی جیپاس 307 قابلیت جابجایی را دارد. جنس بدنه داخلی ظرف نچسب بوده و مواد غذایی به آن نخواهند چسبید. می توانید پس از آماده شدن غذا، ظرف را بیرون آورده و روی سفره بگذارید. پس از اتمام کار نیز به آسانی در داخل ماشین ظرفشویی یا سینک قابل شستشو است.

جهت افزایش طول عمر ظرف توصیه می شود از اسفنج یا الیاف نرم استفاده کنید. برای پاک کردن مواد غذایی هرگز از اجسام نوک تیز مانند چاقو یا کشیدن قاشق استفاده نکنید.

تایمر مکانیکی

زودپز برقی جی پاس مدل GPC307-6L دارای یک تایمر مکانیکی است. حداکثر زمان قابل سنجش 90 دقیقه و پس از طی زمان مقرر، زنگ به صدا در خواهد آمد.

توان 1190 وات در زودپز جیپاس 307

حداکثر توان مصرفی زودپز جیپاس 307 برابر با 1190 وات. مواد غذایی دیر پز یا نیاز به زمان بالا را سریعتر از روش های رایج در آشپزی طبخ می کند. انواع خورشت مانند آبگوشت و پیش غذا شامل سوپ همچنین کله پاچه را خیلی سریعتر از آنچه که فکرش را بکنید آماده خواهد کرد.

بدنه آلومنیومی در عین سبکی، فوق العاده مقاوم و ایمن است. بخار آب را در داخل ظرف حبس کرده و میزان درجه حرارت داخل قابلمه را افزایش می دهد. یک سوپاپ اطمینان نیز وجود دارد که حجم اضافه بخار را خارج می کند. انواع غذاهای سنتی و رایج را می توانید با آن طبخ کنید.

دو عملکرد طبخ و گرم کردن

زودپز برقی جی پاس مدل GPC307-6L دارای دو عملکرد اصلی . عملکرد اول مخصوص طبخ کردن بوده و با حداکثر توان، داخل قابلمه را گرم می کند. عماکرد دوم مخصوص گرم کردن یا گرم نگهداشتن محتوای ظرف زودپز در نظر گرفته شده. جهت گرم کردن مواد غذایی نیز کاربرد دارد و می توانید باقیمانده غذا ها را با آن دوباره گرم کنید.

زودپز جیپاس 307 بعد از اتمام پخت به صورت خودکار روی عملکرد گرم کردن سوئیچ خواهد کرد. با انتقال به سمت گرم کردن، می توانید اطمینان داشته باشید که غذا سرد نخواهد شد و هر زمان که لازم دانستید می توانید آن را میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *