ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050

ظرفشویی سامسونگ 5050

ظرفشویی 13 نفره سامسونگ مدل DW60M5050FS

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 با 5 برنامه شستشو، 13 نفره، آسانسور دار، مجهز به قفل کودک و تایمر تاخیر. حداکثر مصرف سالانه انرژی ماشین ظرفشویی سامسونگ اصلی برابر با 295 کیلو وات ساعت با قابلیت گرم کردن آب تا 70 درجه و سیستم آب کشیدن و خشک کن. ماشین ظرفشویی سامسونگ دو طبقه مبله در رنگ سفید و سیلور هر نوع لکه سطحی و عمیق مانند چربی و ته دیگ را به صورت 100 درصد از ظروف جدا خواهد.

بدون آنکه آسیبی به آنها برساند. از طریق 5 برنامه شستشو می توانید قابلمه، ماهی تابه، بشقاب و سرویس کارد و چنگال را بشویید و در دو طبقه بچینید. بسته به نوع ظروف و میزان کثیفی آنها، هر کدام از این برنامه ها قابل استفاده هستند.

طراحی مینیمالیستی ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 با  طراحی ساده و بسیار شیک، انطباق پذیری فوق العاده ای با هر سبک معماری هماهنگ با دیزاین آشپزخانه شما خواهد. و می توانید از قابلیت های گسترده ماشین ظرفشویی سامسونگ مبله مدل dw60m5050fs بهره مند شوید. تایمر تاخیر و قفل کودک از دیگر امکانات ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره. این ظرفشویی در رنگ سفید و سیلور موجود است.

بدنه ماشین ظرفشویی سامسونگ دو طبقه ضد لکه بوده و جای انگشت دست یا چربی و هر نوع لکه دیگری بر روی آن معلوم نخواهد شد و به آسانی از بدنه پاک می شود.

صفحه نمایش دیجیتالی ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050

ماشین ظرفشویی سامسونگ دو طبقه مجهز به یک صفحه نمایش دیجیتالی با زمینه رنگ مشکی و رقم و حروف آبی رنگ در فونت دیجیتالی است. برای دیدن برنامه های شستشو و دیدن وضعیت جاری ماشین ظرفشویی سامسونگ اصلی کمترین مشکلی نخواهید داشت و فوق العاده با تم و بدنه دستگاه منطبق است.در عین سادگی اما دارای جلوه ای از هنر و زیبایی است

و ماشین ظرفشویی سامسونگ مبله حتماً به زیبایی بصری محیط آشپزخانه شما کمک شایانی خواهد کرد. طراحی مینیمالیستی این دستگاه باعث شده است، با هر نوع دکوراسیونی فوراً هماهنگ و منطبق شود.

ماشین ظرفشویی سامسونگ آسانسور دار

برای باز کردن بیشتر فضا و چیدن بهتر ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل dw60m5050fs یک امکان ویژه در نظر گرفته شده است. ماشین ظرفشویی سامسونگ اصلی مدل 5050 دارای سیستم آسانسور است، یعنی می توانید فاصله سبدها را از همدیگر تغییر دهید. سبد بالایی قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد و ارتفاع آن را می توانید کم و زیاد کنید. این قابلیت کمک می کند که ظروف بزرگ و حجیم مانند قابلمه،

ماهی تابه و موارد مشابه را به شکل بهتری در سبدهای بالا و پایین ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره بچینید. لازم نیست ساعت ها وقت خود را صرف تمیز کردن ته دیگ یا چربی از ظروف بزرگی مانند قابلمه کنید. آنها را داخل دستگاه بگذارید تا نتایج فوق العاده را در زمان کم مشاهده کنید.

برنامه کار با نصف ظرفیت ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050

ماشین ظرفشویی سامسونگ دو طبقه قادر با نصف ظرفیت واقعی خود نیز کار کند. این قابلیت برای خانواده های کوچک بسیار حائز اهمیت است و می توانید روزانه ظروف خود را توسط ماشین ظرفشویی سامسونگ مبله بشویید. با انتخاب برنامه نصف ظرفیت، در زمان و انرژی صرفه جویی خواهید کرد و دیگر شاهد ظروف کثیف در سینک آشپزخانه نخواهید بود. با قرار دادن ظرف های کثیف در طبقه پایین ماشین ظرفشویی سامسونگ اصلی مدل dw60m5050fs سرعت و کیفیت کار افزایش خواهد یافت و بدون باقی گذاشتن هیچ گونه لکه ای آنها را خواهد شست.

ضد باکتری با گرم کردن آب تا 70 درجه

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 آب را تا 70 درجه سانتیگراد گرم می کند. هر نوع لکه، چربی یا مواد غذایی خشک شده و ته دیگ را از ظروف خواهد زدود و شستشویی بی نقص خواهید داشت. ماشین ظرفشویی سامسونگ مبله مدل dw60m5050fs هر نوع آلودگی شیمیایی، قارچ، باکتری و موارد مشابه را به صورت 100 درصد از بین می برد. عمیق ترین لکه ها، غذای خشک شده.

بر روی ظروف یا غذای سوخته و ته دیگ را بدون آنکه آسیبی به ظرف برساند یا اینکه به لایه های تفلون قابلمه و ماهی تابه آسیب برساند، از ظروف جدا کرده و به صورت براق و کاملاً تمیز تحویل شما خواهد داد. شستشویی کامل و بی نقص را با ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره تجربه کنید.

ماشین ظرفشویی سامسونگ دو طبقه

ماشین ظرفشویی سامسونگ 13 نفره دارای دو سبد و می توانید ظروف کوچک و بزرگ یا کارد و چنگال را در آنها بچینید. یک سبد کوچک مخصوص سرویس کارد و چنگال طراحی شده. سبد پایین و بالایی هم برای ظروف بزرگ و کوچک مانند بشقاب، قابلمه، ماهی تابه، فنجان و ظروف کریستالی در نظر گرفته شده اند.

بدون نگرانی از شکستگی یا آسیب به سرویس غذاخوری و دیگر وسایل کریستالی، با اطمینان کامل به ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 تمامی آنها را در دستگاه بچینید و برنامه شستشو را انتخاب کنید. جای هر ظرفی بسته به اندازه و میزان حساسیت یا شکنندگی آنها تعیین شده است در نتیجه بدون نگرانی می توانید در نهایت کیفیت، ظروف را با آن بشویید.

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 مجهز به 5 برنامه شستشو

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 5050 دارای 5 برنامه مختلف شستشو. بسته به جنس ظروف و میزان کثیفی آنها می توانید یکی از این پنج برنامه را انتخاب کنید. برنامه نرمال، اکو، شستشوی اضافه، ظروف ظریف و برنامه شستشوی 60 دقیقه نمونه ای از این برنامه های مخصوص ماشین ظرفشویی سامسونگ اصلی 5050 است.

با استفاده از برنامه 60 دقیقه، ظروف نسبتاً کثیف مانند غذا خوری یا سرویس کارد و چنگال را در مدت زمان یک ساعت توسط ماشین ظرفشویی سامسونگ دو طبقه به سرعت و با مصرف آب و انرژی کمتر بشویید. برای ظرف های گران قیمت و کریستالی نیز یک برنامه مخصوص پیشبینی شده و بدون آسیب رساندن به آنها، شستشویی کامل را انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *