https://www.kulergazi.com/product/تلویزیون-فورکی-ال-جی-55nano90/ ‎

تلویزیون ال جی 55NANO90

 تلویزیون ال جی NANO90

تلویزیون NANO90 که با مدل NANO90VPA نیز در بازار شناخته میشود. یکی از تلویزیون های جدید و محصول 2021 ال جی است. این تلویزیون مدل جدیدتر تلویزیون ال جی NANO90VNA. این تلویزیون دارای صفحه نمایش NANO Cell و کیفیت تصویر 4K است. نور پس زمینه این تلویزیون نیز از نوع Slim Direct است. تلویزیون ال جی NANO90 قابلیت پخش محتوای HDR را به کمک فناوری Cinema HDR با فرمت های فرمت های HLG, HDR10 Pro و Dolby Vision IQ برای شما امکان پذیر میکند.

همچنین از فناوری HDR Dynamic Tone Mapping جهت نمایش بهتر محتوای HDR برخوردار است. تلویزیون 4K ال جی NANO90 دارای تکنولوژی Full Array Dimming و به کمک تکنولوژی LG Local Contrast کنتراست تصویر بسیار خوبی ارائه می دهد و باعث تولید تصاویر واقعی می شود. این تلویزیون به کمک تکنولوژی Ultra Luminance و Image Enhancing عمق و کیفیت تصاویر را بهبود می بخشد. تلویزیون جدید ال جی 55NANO90 از فناوری Nano Color برخوردار.

و به کمک تکنولوژی Billion Rich Colors حدود 1 بیلیون رنگ تولید می کند. برخورداری از طیف رنگ گسترده در تلویزیون باعث میشود. کیفیت تصاویر بخصوص محتوای HDR بیشتر شده و شما شاهد تصاویر واقعی تری باشید. تلویزیون 4K ال جی NANO90 از پردازشگر a7 Gen4 Processor 4K برخوردار است. این پردازنده به کمک فناوری های به کار رفته در تلویزیون به بهبود کیفیت صدا و تصویر کمک میکند. پردازشگر آلفا 7 به کمک تکنولوژی 4K Upscaler رزولوشن تصاویر را افزایش داده.

پردازشگر نسل چهارم آلفا 7

تلویزیون ال جی نانو 90 از پردازنده مجزا برای بهبود کیفیت تصویر و کیفیت صدای تلویزیون برخوردار است. LG تلویزیون NANO90 را به نسل چهارم پردازشگر تصویر آلفا 7 مجهز کرده. پردازنده α7 Gen4 Processor 4K به کمک الگوریتم های یادگیری هوش مصنوعی تصویر، صدا و تمام عملیات تلویزیون را پردازش میکند. آنالیز و پردازش تصویر و صدا به کمک این پردازنده به صورت خودکار انجام میشود و بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.

پردازشگر آلفا 7 به کمک تکنولوژی 4K Upscaler رزولوشن تصاویر را افزایش داده و همه چیز را در حد کیفیت تصویر 4K نمایش می دهد. همانطور که گفته شد این پردازشگر وظیفه پردازش تصاویر و صدا و انجام عملیات های مربوط به این دو را به عهده دارد. عملکرد و کیفیت تلویزیون نانوسل NANO90 به کمک پردازشگر a7 Gen4 Processor 4K نسبت به تلویزیون های معمولی و تلویزیون هایی که پردازشگر مجزا ندارند بهتر است. و تصاویر واقعی و با کیفیت تری را تولید میکند.

تلویزیون ال جی NANO90 با کیفیت تصویر 4K HDR

تلویزیون NANO90 ال جی جزو بهترین تلویزیون های نانوسل در بازار است. این تلویزیون از صفحه نمایش LED با تکنولوژی نانوسل برخوردار و کیفیت تصویر بسیار بهتری را نسبت به تلویزیون های ال ای دی معمولی نمایش میدهد. تلویزیون نانوسل ال جی 55NANO90 از کیفیت تصویر 4K پشتیبانی میکند. همچنین از فناوری Cinema HDR برخوردار است و محتوای HDR را با کیفیت خوبی به نمایش میگذارد.

تلویزیون دارای پنل IPS  و برای تماشا در محیط های روشن مناسب تر است. همچنین زاویه دید گسترده ای ارائه میدهد و از تمام زاویه ها کیفیت تصویر یکسانی را مشاهده خواهید کرد. تلویزیون 4K HDR ال جی NANO90 به کمک تکنولوژی Nano Color و Billion Rich Colors طیف گسترده ای از رنگ ها را نمایش می دهد و باعث واقعی تر شدن تصاویر می شود. این تلویزیون دارای تکنولوژی Full Array Dimming و LG Local Contrast است.

تکنولوژی Ultra Luminance و HDR Dynamic Tone Mapping عمق تصاویر بخصوص محتوای HDR را بیشتر می کند. تلویزیون ال جی NANO90 سایز 55 اینچ به پردازشگر قدرتمند و نسل چهارم آلفا 7 با قابلیت پخش محتوای 4K مجهز شده است. و به کمک تکنولوژی 4K Upscaler رزولوشن تصاویر را افزایش داده و همه چیز را در حد کیفیت تصویر فورکی نمایش می دهد.

تلویزیون 4K ال جی 55NANO90

تلویزیون نانوسل ال جی NANO90 از طیف گسترده ای از رنگهای زنده برخوردار است. و صحنه های خیره کننده ای را به نمایش میگذارد. این تلویزیون دارای کیفیت تصویر 4K و با برخورداری از 8 میلیون پیکسل تصاویر با کیفیتی را پخش میکند. تلویزیون 4K ال جی NANO90 از رزولوشن تصویر 3840×2160 پیکسل پشتیبانی میکند. این تلویزیون به کمک فناوری 4K Upscaling با افزایش رزولوشن و حذف نویز، کیفیت تصاویر HD یا Full HD را افزایش داده و در حد کیفیت تصویر 4K نمایش میدهد.

تلویزیون های 4K کیفیت تصویری چهار برابر بهتر از تلویزیون های Full HD را ارائه میدهند. تلویزیون ال جی 55NANO90 با برخورداری از صفحه نمایش نانوسل و پشتیبانی از طیف گسترده ای از رنگ های خالص، تصاویر را شگفت انگیزی تولید میکند. و لذت تماشای فیلم و بازی را برای شما چندین برابر خواهد کرد. این تلویزیون با برخورداری از تکنولوژی Nano Cell کیفیت تصویر بهتری را نسبت به تلویزیون های ال ای دی معمولی نمایش خواهد داد.

تلویزیون نانوسل ال جی NANO90

تلویزیون 2021 ال جی NANO90 از صفحه نمایش ال ای دی با فناوری Nano Cell برخوردار است. و با بهره مندی از ذرات نانو رنگهای طبیعی تری را تولید میکند. ذرات نانو اندازه ای حدود یک نانومتر دارند و با جذب نور اضافی باعث تقویت رنگ های موجود در تصاویر میشوند. این تلویزیون رنگ های خالص و طبیعی تولید میکند و تلویزیون هایی که که توانایی نمایش رنگ های RGB را به صورت خالص و کامل دارند، کیفیت تصویر بسیار بالاتری ارائه میدهند.

تکنولوژی Nanocell از نانو ذرات برای فیلتر کردن رنگ ها استفاده می کند. و رنگ های کدر را فیلتر کرده و تنها رنگ های جذاب و زنده را نمایش می دهد. علاوه بر آن رنگ های RGB را به صورت کامل و خالص نمایش داده و باعث واقعی تر شدن تصاویر میشود. تلویزیون نانوسل ال جی NANO90 از فناوری Nano Color برخوردار و توانایی تولید طیف گسترده ای از رنگ ها را دارد. همچنین دارای تکنولوژی Billion Rich Colors است.

و توانایی تولید 1 بیلیون رنگ مختلف را دارد. برخورداری از طیف گسترده ای از رنگهای زنده و طبیعی هنگام نمایش محتوای HDR نیزباعث واقعی تر شدن و عمیق تر شدن تصاویر و صحنه ها خواهد شد. به این ترتیب می توان گفت که تلویزیون فورکی NANO90 کیفیت تصویر بسیار بالایی دارد و شما از دیدن رنگ ها و تصاویر آن واقعا لذت خواهید برد.

طراحی زیبای تلویزیون ال جی NANO90 سایز 55 اینچ

تلویزیون 55 اینچ ال جی NANO90 از طراحی شیک و زیبایی برخوردار است. این تلویزیون به راحتی با هر دکوراسیونی هماهنگ شده و جلوه خاصی به محیط میبخشد. حاشیه های صفحه نمایش این تلویزیون باریک است و باعث می شود شما روی تصویر در حال پخش تمرکز کنید و از آن لذت ببرید. پایه های این تلویزیون در دو طرف آن قرار دارند و فضای کافی برای قرار دادن ساندبار در جلو تلویزیون وجود دارد.

تلویزیون 55 اینچ NANO90 را میتوانید علاوه بر قرار دادن روی پایه با خرید یک پایه دیواری روی دیوار هم نصب کنید. همچنین میتوانید این تلویزیون را روی سه پایه یا استند قرار دهید و از آن مانند یک اثر هنری زیبا یا بوم نقاشی استفاده کنید. طراحی خاص این تلویزیون زیبایی چشمگیر و مدرنی به خانه میبخشد.

پردازشگر نسل چهارم آلفا 7

تلویزیون ال جی نانو 90 از پردازنده مجزا برای بهبود کیفیت تصویر و کیفیت صدای تلویزیون برخوردار است. LG تلویزیون NANO90 را به نسل چهارم پردازشگر تصویر آلفا 7 مجهز کرده. پردازنده α7 Gen4 Processor 4K به کمک الگوریتم های یادگیری هوش مصنوعی تصویر، صدا و تمام عملیات تلویزیون را پردازش میکند. آنالیز و پردازش تصویر و صدا به کمک این پردازنده به صورت خودکار انجام میشود و بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد.

پردازشگر آلفا 7 به کمک تکنولوژی 4K Upscaler رزولوشن تصاویر را افزایش داده و همه چیز را در حد کیفیت تصویر 4K نمایش می دهد. همانطور که گفته شد این پردازشگر وظیفه پردازش تصاویر و صدا و انجام عملیات های مربوط به این دو را به عهده دارد. عملکرد و کیفیت تلویزیون نانوسل NANO90 به کمک پردازشگر a7 Gen4 Processor 4K نسبت به تلویزیون های معمولی و تلویزیون هایی که پردازشگر مجزا ندارند بهتر است. و تصاویر واقعی و با کیفیت تری را تولید میکند.

فرمت HDR10 Pro

تلویزیون 55 اینچ ال جی NANO90 با کیفیت تصویر 4K از فناوری Cinema HDR با فرمت های HLG، HDR10 Pro و Dolby Vision IQ پشتیبانی میکند. این مدل یکی از تلویزیون های مناسب برای پخش محتوای HDR میباشد. فناوری HDR در این تلویزیون باعث ایجاد کنتراست تصویر شده و جزییات صحنه ها را به خوبی نمایش میدهد. فرمت HDR10 Pro به افزایش دقت رنگ و وضوح تصویر کمک میکند و باعث میشود. جزییات دقیقی از صحنه ها نمایش داده شوند.

این فرمت روشنایی تصویر را تنظیم میکند. و با بهبود کنتراست تا محتوای HDR با کیفیت بهتری نمایش داده شوند. فرمت HDR10 Pro در تلویزیون نانوسل 55NANO90 ال جی با تنظیم کردن خودکار سطح روشنایی و کنتراست موجب خواهد شد. تا صحنه ها با عمق رنگ 10 بیتی و طبیعی تر از همیشه نمایش داده شوند.

Filmmaker Mode در تلویزیون نانو 90

تلویزیون ال جی NANO90 دارای حالت Filmmaker و به کمک تکنولوژی های پیشرفته پردازش تصویری که دارد. فیلم ها و سریال ها را درست مانند چیزی که فیلم ساز مد نظر داشت، نمایش می دهد. در تلویزیون های معمولی ممکن است هنگام تماشای محتوای HDR با کمی افت کیفیت تصویر مواجه شوید. اما با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در تلویزیون نانو 90 و داشتن حالت Filmmaker شما تصاویر و صحنه ها را دقیقا مانند چیزی که فیلم سازان مد نظر داشتند مشاهده خواهید کرد.

در این حالت پردازشگر تصویر تمام صحنه ها را آنالیز کرده و کیفیت تک تک فریم ها را بهبود می بخشد. برخی قابلیت های تلویزیون را غیرفعال میکند تا شما صحنه های حرکتی را طبیعی تر مشاهده نمایید. به این ترتیب شما شاهد صحنه های کاملا سینمایی خواهید بود و حس حضور در سینمای را تجربه خواهید کرد. همه چیز در حالت Filmmaker طبیعی تر و سینمایی تر به نمایش در می آید.

فناوری AI Picture

تلویزیون هوشمند ال جی NANO90 از فناوری AI Picture برخوردار است. همانطور که گفته شده این تلویزیون به پردازشگر نسل چهارم آلفا 7 مجهز شده است. این پردازنده به کمک تکنولوژی AI Picture از طریق الگوریتم یادگیری هوش مصنوعی به بهبود کیفیت تصاویر در حال پخش کمک میکند. فناوری AI Picture دارای یک پایگاه داده گسترده با بیش از یک میلیون نقطه داده تصویری است و میتواند به کمک پردازشگر آلفا 7 کیفیت تصاویر را بهبود ببخشد.

این تکنولوژی با تشخیص هوشمند محتوای در حال پخش را تشخیص داده و نویز آنها را از بین میبرد. همچنین رنکهای زنده و واقعی را به نمایش گذاشته و نور آبی تلویزیون را کاهش میدهد. این فناوری با قابلیت تشخیص هوشمند چهره در تصاویر رنگ طبیعی پوست صورت را تنظیم میکند و همه چیز را واقعی و طبیعی به نمایش میگذارد. در ویدیوی روبرو میتوانید نحوه عملکرد فناوری AI Picture را مشاهده کنید.

تجربه تماشای سینمایی در تلویزیون ال جی 55NANO90

تلویزیون نانوسل ال جی NANO90 با توجه به تکنولوژی های پردازش تصویر و کیفیت تصویر بسیار خوبی که دارد، سینما را به خانه شما می آورد. این تلویزیون رنگ های بسیار زنده و جذابی تولید می کند و باعث واقعی تر شدن تصاویر می شود. همچنین کنتراست تصویر بسیار خوبی دارد و تماشای تصاویر واقعی را تجربه خواهید کرد. این تلویزیون رنگ های تیره را به صورت عمیق نمایش میدهد.

تمام تصاویر و صحنه هایی که روی این تلویزیون تماشا می کنید کاملا واقعی و جذاب هستند. و شما از تماشای آنها شگفت زده خواهید شد. تلویزیون 4K ال جی NANO90 سایز 55 اینچ به فناوری Dolby Vision IQ مجهز شده. تا بهترین کیفیت تصویر را شاهد باشید. همچنین این تلویزیون دارای فناوری Dolby Atmos و صدایی سینمایی را از بلندگوها پخش میکند.

تلویزیون هوشمند ال جی 55NANO90

تلویزیون NANO90 هوشمند و امکانات و سرگرمی های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار میدهد. ال جی تلویزیون 2021 خود را به سیستم عامل webOS نسخه 6.0 مجهز کرده. و قابلیت های هوشمند تلویزیون را نسبت به تلویزیون های قدیمی تر ارتقا داده است. نسخه 6.0 جدیدترین نسخه از سیستم عامل webOS و LG. در تلویزیون های 2021 خود از آن بهره برده است. تلویزیون ال جی نانو 90 دارای ریموت کنترل جادویی LG.

قابلیت های متفاوت و جذاب این ریموت کنترل جادویی کار با تلویزیون را برای شما راحت تر میکند. تلویزیون ال جی NANO90 سایز 55 اینچ دارای فناوری Intelligent Voice Recognition و LG Voice Search و شما میتوانید بسیاری از کارهای خود را تنها از طریق دستورات صوتی انجام دهید. ال جی از هوش مصنوعی خود به نام AI ThinQدر این تلویزیون استفاده نموده و بسیاری از کارها به صورت هوشمند انجام خواهد شد.

تلویزیون اسمارت 55NANO90 دارای برنامه ThinQ App مخصوص موبایل های هوشمند و به شما اجازه میدهد. از طریق گوشی تلفن همراه به مدیریت تلویزیون بپردازید. همچنین از برنامه های Apple Homekit و Airplay2 برای اتصال دستگاه های شرکت اپل به تلویزیون پشتیبانی میکند. این تلویزیون اینترنت اشیا یا loT نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید لوازم خانگی خود را از طریق آن کنترل نمایید.

تلویزیون ال جی NANO90 مناسب برای تماشای مسابقات

تلویزیون ال جی NANO90 سایز 55 اینچ کیفیت تصویر بی نظیری را ارائه میدهد. در واقع ال جی NANO90 یک تلویزیون مناسب برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی به صورت حرفه ای است. این تلویزیون دارای پنل IPS است و زاویه دید گسترده ای را ارائه میدهد. به همین دلیل برای تماشای دسته جمعی برنامه های تلویزیونی پرطرفدار مانند فوتبال کاملا مناسب است. زاویه دید گسترده در این تلویزیون به شما اجازه میدهد.

از هر زاویه ای به تماشای تلویزیون بپردازید بدون اینکه با افت کیفیت تصویر مواجه شوید. کیفیت و قدرت صدای این تلویزیون نیز باعث میشود تا در برنامه های ورزشی مورد علاقه خود غوطه ور شوید و فضای ورزشگاه را در خانه احساس کنید. این تلویزیون دارای ویژگی Sport Alert است و شما را از آخرین اخبار تیم های مورد علاقه خود هنگام تماشای محتوای دیگر با خبر میسازد.

کیفیت صدای تلویزیون 55 اینچ ال جی NANO90

تلویزیون ال جی 55NANO90 کیفیت و قدرت صدای خوبی را ارائه میدهد. این تلویزیون دارای سیستم صوتی 2.2 کاناله است. LG این مدل را به ووفر 20 واتی و دو بلندگو هر کدام با توان 10 وات مجهز کرده است و در مجموع از توان خروجی 40 وات پشتیبانی میکند. تکنولوژی Dolby Atmos در این تلویزیون یه کمک تکنولوژی Ultra Surround صدا را به صورت فراگیر مجازی تولید می کنند. به این ترتیب صدای بسیار با کیفیت و فراگیری را در اختیار خواهید داشت.

تلویزیون 55 اینچ الجی NANO90 از فناوری دالبی دیجیتال برخوردار و کیفیت صدای خروجی را بهبود میبخشد. ال جی این تلویزیون را به تکنولوژی Simultaneous Audio Output و LG Sound Sync مجهز نموده تا شما بتوانید آن را به صورت بی سیم و از طریق بلوتوث به ساندبار متصل کنید و صدای هماهنگ و همزمانی را در اختیار داشته باشید. این تلویزیون از بلندگوهای WISA به صورت 2.1 کاناله نیز پشتیبانی می کند.

و شما با تهیه آنها می توانید توان خروجی صدای تلویزیون را افزایش دهید. تلویزیون 2021 ال جی 55NANO90 دارای تکنولوژی AI Sound است و با توجه به نوع محتوای در حال پخش، بهترین حالت صدا را انتخاب میکند. همچنین با استفاده از تکنولوژی AI Acoustic Tuning نحوه پخش صدا را با توجه به شرایط محیط به صورت هوشمند تنظیم میکند. میزان بلندی صدا در تلویزیون ال جی نانو 90 مناسب است.

و پیشنهاد میکنیم در کنار این تلویزیون یک ساندبار، سیستم صوتی یا سینمای خانگی تهیه کنید. همچنین این تلویزیون از قابلیت Bluetooth Surround Ready جهت اتصال 2 بلندگوی بلوتوثی بصورت همزمان برخوردار است و به شما اجازه میدهد به راحتی قدرت صدای تلویزیون را افزایش دهید.

ال جی NANO90 تلویزیونی مناسب برای گیم

ال جی NANO90 از فناوری و ویژگی های مخصوص بازی پشتیبانی میکند و جزو تلویزیون های گیمینگ به حساب می آید. این تلویزیون دارای پورت HDMI 2.1 و از خروجی تصویر 4K120Hz پشتیبانی میکند. تلویزیون 2021 ال جی 55NANO90 از تکنولوژی FreeSync شرکت AMD پشتیبانی میکند. البته این نکته قابل ذکر است که کارت گرافیک شما باید توسط این تلویزیون پشتیبانی شود تا از ویژگی های FreeSync بهره ببرید.

تلویزیون ال جی 55NANO90 دارای فناوری ALLM برای ارائه Input Lag پایین است. همچنین ال جی این تلویزیون را به تکنولوژی VRR نیز مجهز کرده است. تلویزیون نانوسل ال جی NANO90 دارای حالت HGIG میباشد. رنگ، کنتراست و محتوای HDR دقیقا همانطور که مد نظر سازنده بازی بود پخش شود. تلویزیون فورکی NANO90 سایز 55 اینچ کمک تکنولوژی نانوسل رنگ های خالص و طبیعی تولید می کند.

و صحنه های شگفت انگیز و چشم نوازی را نمایش میدهد. نحوه پخش صدا، قدرت و کیفیت آن هنگام بازی نیز تاثیر زیادی روی هیجان بازی میگذارد. پشتیبانی از تکنولوژی Dolby Atmos در این تلویزیون باعث میشود تا شما صدای 5.1 کاناله مجازی را در اختیار داشته باشید و از بازی کردن با صدای فراگیر و جذاب نهایت لذت را ببرید. تلویزیون 55 اینچ ال جی NANO90 با امکاناتی که ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *