کولرگازی 24000 ال جی

کولرگازی ال جی

بررسی مشخصات و ویژگی های کولرگازی 24000 ال جی

بی شک همه ما می دانیم که برند ال جی یکی از برند های معتبر و شناخته شده در زمینه وسایل الکتریکی است که کیفیت و قیمت بسیار مناسب این محصولات باعث شده است تا علاقه مندان بسیار زیادی به سوی این برند روانه شوند، از سوی دیگر لطفا در نظر داشته باشید که این برند با تولید بیش از 12 میلیون تهویه مطبوع در سال توانسته است نبض بازار را در اختیاز خود بگیرد.

این قسمت روی صحبت ما با آن دسته از افرادی می باشد که قصد تهیه و خرید کولر‌گازی 24 هزار شرکت معتبر و معروف ال جی را دارند.

برای توضیح بیشتر باما در سایت کولرگازی همراه باشید

بررسی طراحی و ظاهر کولر 24000 هزار ال جی LG

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید طراحی ساختاری این محصول بسیار بسیار زیبا و مورد پسند می باشد چراکه حضور آن در منزل و یا محیط کار شما می تواند باعث جذاب تر شدن دکوراسیون داخلی گردد. همانند سایر محصولات دیگر، این محصول نیز از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است که هر کدام از این قسمت ها وظایف خاص خود را انجام می دهند.

وظیفه قسمت خارجی و داخلی چیست

همان طور که مشاهده نمودید هر کولرگازی دارای دو قسمت داخلی و خارجی می باشد. در قسمت خارجی بدنه فلزی محصول به همراه کمپرسور های آن در فضای بازی همانند حیاط خلوت و یا پشت پنجره بر روی دو پایه مخصوص تهیه و نصب می شوند که وظیفه این قسمت تولید گاز می باشد.از سوی دیگر در قسمت داخلی شما می توانید خود محصول را مشاهده کنید که با زیبایی بسیار زیادی در کنار وزن سبک می تواند رخ نمایی بسیار جالبی نماید. تمامی تنظیمات سیستم های گرمایشی، سرمایشی و… در این قسمت صورت می گیرد. البته قسمت خارجی با پنل هایی به قسمت داخلی متصل است.برای قسمت دقیق یاما تماس بگیرید

سیستم برد اینورتر یا دی سی اینورتر در کولر گازی اینورتر 24000 ال جی دارای چه مزیت هایی است

برد اینورتر یکی از بروز ترین تکنولوژی های ممکن در کولر های گازی است که این امکان را برای مصرف کننده به وجود می آورد تا بتواند با استفاده از این قابلیت به میزان 60 درصد کاهش مصرف برق را تجربه کند اما چطور؟ شیوه کار به این صورت بود که در مدل های پیشین با افزایش میزان دمای سرد و گرم شخص مصرف کننده به طور کامل کولر را خاموش می کرد و پس از آن که مجدد شرایط دمایی به حالت معمول خود باز می گشت، اقدام به روشن نمود دستگاه می کرد.

عملا این فعالیت در طول روز مممکن است بالای 20 الی 30 بار انجام شود اما در هر صورت تعداد بسیار زیاد این عمل باعث افزایش میران مصرف برق خواهد شد.

اما هنگامی که دستگاه شما دارای برد اینورتر یا دسی سی اینورتر است دیگر شما نیازی به خاموش کردن و یا روشن نمودن مجدد دستگاه نخواهید داشت چراکه کولر گازی شما به محض دریافت اطلاعات مناسب و حس نمودن هوای درون به صورت اتوماتیک دور موتور را کاهش می دهد و مجدد هنگامی که شما نیاز به گرما و یا سرما داشته باشید با افزایش دور موتور آن دمای موردنظر را به شما باز می گرداند.

با این روش شما تا به این جای کار عملا 60 درصد در مصرف برق صرفه جویی نموده اید! اما این پایان کار نخواهد بود، 13 درصد دیگر نیز در انتظار شما است اما آن چیست؟ استفاده از سیستم اسکن هوشمند!

خرید کولر گازی 24000 اینورتر ال جی

 کولر گازی ال جی کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ، اما کمپرسورهایی که به سیستم اینورتر مجهز هستند، در هنگام رسیدن به دمای مطلوب کمپرسور را خاموش نمی‌کنند و تنها دور موتور را کاهش می‌دهند؛ به همین دلیل به موتورهای با دور متغیر معروف هستند.

موتورهای اینورتر مشابه موتورهای معمولی، مرتبا خاموش و روشن نمی‌شوند و تنها در سرعت گردش خود تغییر ایجاد می‌کنند. یکی از مواردی که باعث بالا رفتن مصرف برق می‌شود.

شروع به کار موتور است که جریان بالایی را از منبع تغذیه می‌کشد. اصلا همین روشن و خاموش شدن پیوسته‌ی کمپرسور، باعث مصرف بیش از حد برق می‌شود. حال وقتی موتور نیاز به روشن شدن‌های پی‌درپی نداشته باشد، مصرف برق کولر گازی 24000 ال جی جزو کولرگازی کم مصرف و به شدت کاهش می‌یابد و همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

سیستم اسکن هوشمند در کولر های گازی 24 هزار به چه صورت کار می کند

یکی از پیشرفته ترین امکاناتی که در کولر های گازی نسل جدید قرار دارد استفاده از سیستم اسکن هوشمند است. در واقع این سیستم با استفاده از اشعه ماورابنفش می تواند به خوبی تشخیص دهد که تعداد افراد حاضر در سالن چقدر است! سپس با افزایش و یا کاهش آن افراد میزان دمای محیط را تنظیم می کند.

عملا این روش می تواند باعث کاهش مصرف برق تا 13 درسد شود و در حالت کلی این محصول می تواند 73 درصد از میزران مصرفی برق ساختمان و یا شرکت شما را کاهش دهد. شما می توانید با خرید از بانه در فروشگاه اینترنتی بانه خرید این محصول را با قیمت و کیفیتی بسیار مناسب تهیه و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *