کولر گازی 12 هزار ال جی

کولر گازی 12 هزار ال جی

کولر های گازی 12 هزار ال جی

همان طور که اشاره نمودیم کولر های گازی 12 هزار ال جی  از تکنولوژی های خاصی استفاده می کنند که این موضوع سبب شده است تا در اکثر شرایط جوی بتوانند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند، از سوی دیگر هب دلیل برخورداری از برد اینورتر دیسی، این محصول به عنوان یکی از کم مصرف ترین محصولات شرکت ال جی معرفی شده است چراکه می تواند تاثیر کاملا محسوسی بر کاهش بسیار مصرف برق بگذارد.

همان طور که می دانید این محصول یکی از کم مصرف ترین (به دلیل برخورداری از برد اینورتر دیسی) و منحصر به فرد ترین محصولات شرکت الجی است که به دلیلی فناوری بسیار خاصی که در خود دارد می تواند باعث کاهش آسیب درد در افراد مسن شود! خیلی دیگر از مزایای مهم و تخصصی این محصول موجب شده است تا مصرف کنندگان علاقه بسیار زیادی به آن پیدا کنند و این محصول را به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولالت برند بزرگ ال جی به حساب بیاورند.

گزمایش قوی

 کولر گازی 12 هزار شرکت ال جی یک قابلیت بسیار بسیار شگفت انگیز و جذاب دارد و آن هم این است که این محصول توانایی گرم نمودن محیط هایی را دارد که دمای آن ها کمتر از منفی 10 درجه سانتی گراد است! این موضوع در صورتی است که در سایر محصولات برند های مختلف ما شاهد مشکلاتی در گرم نمودن فضاهای زیر صفر هستیم.

سرمایش قوی

اما تنها فکر نکنید که این محصول می تواند محیط های بسیار سرد را گرم کند، بلکه می تواند محیط های بسیار گرم را نیز سرد کند. به طور معمول این محصول قادر است محیط‌ هایی تا دمای 60 درجه سانتی گراد را خنک کند و این یک نتیجه شگفت انگیز و کاملا حرفه ای است و به خوبی نشان می دهد که این محصول از توانایی بسیار خاصی در هر نوع شرایط آب و هوایی برخوردار است.

مساحت جوابگو

شما می توانید برای مکان‌های 10 متری تا 25 متری اتاق این محصول را فراهم کنید و اگر محیط ببزرگ تری در اختیار دارید پیشنهاد می کنیم از مدل 18000 این شرکت استفاده کنید.

کم صدای کولرگازی ال جی

بدانید که میزان صدا در کولر های گاری ال جی بسیار بسیار پایین بوده چراکه میزان صدای استاندارد کتابخانه 8 دسی بل است و صدا و نویزی که دراین محصول تولید می شود تنها 11 درصد از صدای استاندارد کتابخانه بیشتر می باشد. در حالت کلی می توان گفت که کولر گازی 12000 ال جی تنها 19 دسی بل صدا تولید می کند و این موضوع نشان می دهد که این محصول تا به چه اندازه بی صدا است

گاز r410

از دیگر موارد قابل بررسی در کولر گازی وجود  دو دسته گاز مصرفی می باشد که هر کدام در سیستم مشخصی جهت خنک سازی مخزن و ایجاد هوای خنک تعبیه شده اند. به طور کلی گاز R22 در کولرهای گازی بدون اینورتر و گاز R410 در کولرهای گازی اینورتردار مورد استفاده قرار میگیرند.

 کولرگازی ال جی 12 هزار از سامانه ای هوشمند استفاده شده

در کولرگازی ال جی 12 هزار از سامانه ای هوشمند استفاده شده که از طریق ابزارهای خاصی تعداد افراد حاضر در محیط را تشخیص میدهد! بله درست شنیدید این کولرگازی به همچین سیستم هوشمندی مجهز شده است که دور فن کمپرسور خود را با توجه به تعداد افراد حاضر تنظیم نماید تا از مصرف بی خود و جهت انرژی خودداری شود.

مقاومت در برابر شرایط  اب هوا

همان طور که اشاره نمودیم وجود کولر های گازی در شرایط آب  و هوایی بسیار گرم و همچنین وجود در مناطقی که ذرات و گرد و غبار معلق بسیار زیادی دارند می تواند باعث استهلاک کولر های گازی شده و در نتیجه طی فشار های بسیار زیادی که به تمامی دستگاه های الکتریکی در این دو منطقه می شود، خرابی زودرس عاید ما شود.

این موضوع اجازه فعالیت مناسب و اصولی را از دستگاه می گیرد. از این رو متخصصان موجود در شرکت ال جی فرایند ها و شیوه های بسیار مناسبی را برای رفع این موضوع اندیشیده اند و به خوبی متوجه شدند که استفاده از کمپرسور روتاری می تواند این محصول را تا دمای 50 درجه سانتی گراد نیز حفظ نماید و عملکرد بسیار مطلوب تری را تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *