https://www.kulergazi.com/product/یخچال-فریزر-دوقل…نگ-مدل-rz32-rr39/ ‎

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RZ32-RR39

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RZ32-RR39

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ مدل RZ32-RR39 جزو آن دسته از محصولات خوش طرح و شیک شرکت کره می باشد که با رنگ نقره ای تولید شده. به دلیل جدا بودن از هم، می توان هر دو را در کنار هم یا جدا از هم در آشپزخانه قرار. ظرفیت این یخچال 40 فوت یا همان 690 لیتر؛ که 375 لیتر آن مربوط به قسمت یخچال و 315 لیتر دیگرش برای بخش فریزر می باشد. همچنین نوع موتور تعریف شده در این مدل یخچال اینورتر دیجیتال

که با کاهش سر و صدا همراه شده و در عین حال نیز طول عمر بالای این یخچال را تضمین. سیستم خنک کننده All-around Cooling به طور همه جانبه هر گوشه ای از یخچال و فریزر را خنک می کند و به حفظ و ماندگاری مواد غذایی کمک زیادی. همچنین بخش فریزر یخچال دو قلوی سامسونگ با سیستم بدون برفک همراه شده.

گزینه Power Cool و Power Freeze نیز هر کدام به طور جدا مواد موجود در داخل یخچال را خنک. به عنوان مثال دکمه ی Power Cool نوشیدنی ها را خنک می کند و گزینه ی Power Freeze از ذوب شدن دسر و موادی همچون بستنی جلوگیری می کند. این یخچال همانند دیگر یخچال ها از قابلیت آبسردکن و یخ ساز نیز برخوردار. با نصب برنامه Smart Dongle بر روی گوشی هوشمندتان در هر زمان و هر جا که بخواهید می توانید یخچال و فریزر خود را کنترل کنید، و به تنظیماتی همچون دمای یخچال و فریزر دسترسی داشته باشید. یخچال فریزر دو قلو سامسونگ مدل RZ32-RR39 از ویژگی ها و مزیت های زیادی برخوردار که در ادامه ی این مطلب به طور مفصل به شرح هر کدام به طور جدا.

برای توضیح بیشتر باما درسایت کوارگازی همراه باشید با تشکر

ظرفیت بالای یخچال دوقلو سامسونگ

یخچال دو قلو سامسونگ RZ32-RR39 درای ظرفیت 690 لیتر می باشد. بیشترین حجم از این مقدار ظرفیت مربوط به یخچال و بخشی نیز برای فریزرش می باشد. در کل می توان گفت 375 لیتر آن مربوط به قسمت یخچال و 315 لیتر دیگرش برای بخش فریزر. بنابر این می توان با خیال راحت هر نوع ماده ی غذایی را در داخل یخچال ذخیره سازی. طبقه ها و قفسه های این یخچال طوری می باشد که به راحتی می توان به بخش های مختلف آن دسترسی داشته.

در پایین یخچال دو کشوی عریض و پهن برای ذخیره ی میوه و سبزیجات وجود . قسمت فریزر آن نیز  با طبقه های متنوعی طراحی شده که حجم زیادی از مواد غذاییی را به صورت منجمد در خود نگه می دارد. در نهایت می توان گفت همراه با یخچال دو قلو سامسونگ RZ32-RR39 فضای بسیار زیادی در اختیار قرار می گیرد که به اندازه کافی می توانید هر نوع غذا مانند گوشت، مواد منجمد شده، میوه ها و همچنین سبزیجات را در داخل آن نگه داری.

یخ ساز یخچال سامسونگ

این یخچال علاوه بر قابلیت آبسردکن از قابلیت یخ ساز نیز بهره می برد. قابلیت یخساز در داخل فریزر و بر روی درب آن طراحی شده. قابلیت Ice Maker یا همان یخ ساز به صورت کاملا باریک و خاص بر روی درب طراحی شده به طوری که فضای داخل فریزر را اشغال. در نتیجه فضای بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد و به همان اندازه یخ را در دسترس قرار می دهد.

طراحی شیک یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ RZ32-RR39 بسیار ساده و شیک می باشد. این یخچال طوری طراحی شده که به راحتی می توان آن را در بین کابینت آشپزخانه قرار. رنگ زیبای نقره ای آن با هر وسایلی ست می شود و دیزاین شیکی را به آشپزخانه یتان. همانطور که می دانید این یخچال، دو قلو و جدا از هم. بنابراین به سلیقه ی خود می توانید هر دو را در کنار همدیگر یا جدا از هم قرار. اگر به عکس بالا نگاه کنید می بینید که هر کدام به صورت جدا از هم در آشپزخانه قرار گرفته اند و زیبایی این یخچال همچنان برقررار. قابلیت آب سردکن نیز همانند سایر مدل ها بر روی درب یخچال طراحی شده که به راحتی می توان به آب خنک در هر زمان دسترسی داشته.

برای قیمت محصولات با در تماس باشید

ذخیر سازی بیشتر و دسترس سریع

 طبقه های یخچال فریزر دو قلوی سامسونگ مدل RZ32-RR39 به صورت کشویی طراحی شده. قفسه ی کشویی به این صورت است که به دلخواه خود می توانید آن را جمع یا باز. با جمع کردن این کشو فضای بیشتری را برای اقلامی همچون بطری های بلند ایجاد می کنید. این قفسه بسته به اندازه ی بطری های مختلف فضای زیادی را در اختیارتان قرار می دهد و شما به صورت سریع و آسان می توانید به تمامی مواد دسترسی داشته

 در یاپپن این یخچال دو کشوی مخصوص برای نگهداری میوه و سبزجات وجود دارد. این کشوها بسیار عریض و پهن می باشند به طوری که میوه های بزرگ را  به راحتی می توان در آن قرار. همچنین این کشوها با ایجاد رطوبت مناسب میوه و سبزیجات را با مدت زمانی طولانی به صورت تازه و سالم نگه می دارد. 

خنک سازی سریع یخچال دو قلو سامسونگ

یخچال دو قلو RZ32-RR39 دارای یک خنک کننده سریع و قوی برای خنک کردن مواد موجود در یخچال و فریزر. این خنک کننده که شامل دو گزینه به نام Power Cool و Power Freeze می باشد نوشیدنی و دسرهایتان هایتان را خنک نگهدار. به عنوان مثال با لمس دکمه ی Power Cool هوای خنک در داخل یخچال جریان می یابد و مواد غذایی و نوشیدنی هایتان به سرعت سرد. همچنین گزینه ی Power Freeze  نیز یک خنک کنننده قوی برای انجماد موادی همچون بستنی بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *