https://www.kulergazi.com/product/یخچال-ساید-بای-ساید-سامسونگ-rf56/ ‎

یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF56

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF56 جزو بهترین و خوش طرح ترین مدل های موجود در بازار. شرکت سامسونگ با در نظر گرفتن یک سری امکانات و ویژگی ها برای آن، نیاز کاربران را تا حد زیادی برطرف کرده. ظرفیت کلی ساید بای ساید سامسونگ 564 لیتر می باشد که بخش زیادی از آن برای قسمت یخچال و بخشی نیز برای فریزر در نظر گرفته شده. اگر هر کدام از درب های ساید بای ساید سامسونگ را باز کنید با تعداد زیادی از قفسه ها و طبقه ها مواجه خواهید شد که هر کدام یک، به کاربر اجازه نگه داری حجم زیادی از مواد غذایی را. همچنین تکنولوژی اینورتر دیجیتال در موتور این یخچال به کار گرفته. که هم از نظر میزان مصرف انرژی، هم از نظر تولید

صدا و هم از نظر طول عمر در حد بسیار عالی عمل می کند. سیستم خنک کنندگی سه گانه Metal Cooling در این مدل یخچال درجه حرارت داخل محفظه ها را به طور مستقل کنترل و از انتشار و ترکیب بوی بد در یخچال جلوگیری. حال دو قابلیت آب سرد کن و یخ ساز برای ساید بای ساید سامسونگ در نظر گرفته شده اند که در هر زمانی و در کوتاه ترین مدت آب و یخ سالمی را در اختیار می گذارند. یکی از بهترین نقطه قوت های قسمت فریزر ساید سامسونگ قابلیت Cool Select Zone. که امکان تنظیم دمای مواد خوراکی را بسته به مواد نگه داری شده. همچنین طراحی ساید بای ساید سامسونگ همراه با رنگ بسیار زیبای نقره ای اش جلوه ای شیک به آن بخشیده که به راحتی خود را در کنار دیگر وسایل آشپزخانه جای می دهد.

برای توضیح بیشتر باما در سایت کولرگازی همراه باشید

کشوی COOL SELECT ZON در یخچال سامسونگ RF56

یخچال سامسونگ RF56 مجهز به کشوی Cool Select Zone می باشد. این کشو که در سمت راست، بخش پایین فریزر قرار دارد، کشویی انعطاف پذیر جهت ذخیره سازی مواد غذایی. همچنین این کشو قابلیت تنظیم دما در چهار حالت از قبیل Fridge با دمای 2 درجه سانتی گراد، chill  با دمای 1 درجه سانتی گراد، Soft freeze با دمای 5 درجه سانتی گراد و Frozen  با دمای 15 درجه سانتی گراد تا 23 درجه سانتی گراد را داراست، که به راحتی می تواند از یخچال به فریزر تبدیل. در نتیجه کاربر از طریق قابلیت Cool Select Zone می تواند از بین چهار حالت درجه حرارت بسته به مواد غذایی یکی از آن ها را انتخاب کند تا مواد غذایی تازه و سالم باقی بماند.

سایت کولر گازی بهترین سایت فروش لوازم خانگی در غرب کشور

طراحی شیک و زیبا یه یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ RF56 با طراحی زیبا و شیکی که دارد طراحی استاندارد این یخچال به گونه ای می باشد که هماهنگی کامل با آشپزخانه را به طور کامل به وجود می آورد، و دکوراسیونی شیک را به آشپزخانه یتان خواهد داد. این یخچال دارای چهار درب جداگانه می باشد که دسترسی به مواد غذایی برای کاربر بسیار راحت و آسان. سیستم خنک کننده سه گانه قابلیت تنظیم دما با چهار حالت، طراوت و شادابی مواد غذایی را تضمین خواهد. همچنین با بدنه ی فلزی و طراحی دستگیره ی بسیار استاندارد زیبایی را به منزلتان خواهد آورد.

سیستم خنک کنند یخچال سامسونگ

ویژگی های یخچال ساید بای ساید سامسونگ RF56 می توان به سیستم خنک کنندگی سه گانه Metal Cooling اشاره. یک سیستم خنک کنندگی سه گانه که درجه حرارت داخل محفظه ها را به طور مستقل کنترل و بهینه می کند. این سیستم رطوبت را به حداکثر می رساند  و از انتشار و ترکیب بوی بد در سه محفظه یخچال جلوگیری. همچنین صفحه ی خنک کننده ی فلزی Metal Cooling Plate به خنک ماندن یخچال برای مدتی طولانی کمک می کند. در نتیجه بهره گیری از خنک کنندگی سه گانه در این یخچال ساید بای ساید سبب شده که کیفیت و طعم مواد غذایی تغییر.

برای قیمت محصولات با در ارتباط باشید با تشکر

ظرفیت و ذخیرسازی یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ به صورت کاملاً منحصر بفرد و خاص طراحی شده، به گونه ای که به راحتی می تواند طبقه ها و قفسه های آن را مدیریت کرد. ظرفیت  کلی این یخچال 564 لیتر بوده که به راحتی می توان حجم زیادی از مواد غذایی را در یخچال و فریزر نگه داری. همچنین این یخچال دارای چهار درب مجزا ازهم می باشد که بسیار راحت باز و بسته خواهد شد. کشوهای این یخچال سامسونگ RF بسیار شفاف می باشد که با امکان دید مناسبش نیازی نیست تا هر بار آن را باز و بسته. به علاوه بطری های بلند، کارتن های بزرگ شیر، آب میوه و ظروف بزرگ را به راحتی می توان در این یخچال سامسونگ RF56 قرارداد. برای این کار کافی ست ارتفاع قفسه ها را به دلخواه خود تنظیم کرد تا فضای ذخیره سازی افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *