download (2)

تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون سامسونگ مدل 50Q60T از تلویزیون های بالا رده در بازار  از نوع QLED ، که در سال 2020 میلادی به بازار عرضه؛ این محصول بالا رده به قابلیت های هوشمند مجهز بوده و دارای سیستم عامل تایزن این تلویزیون هوشمند دارای کیفیت تصویر 4K بوده و وضوح تصویر تلویزیون به 2160×3840  پیکسل می رسد؛ در این تلویزیون فناوری های زیادی به کار گرفته شده تا کیفیت تصویر تلویزیون بهبود یابد؛ علاوه بر این ها این تلویزیون به گیرنده های دیجیتال و ماهواره مجهز یعنی تمامی شبکه های خارجی و داخلی را ساپورت می کند بدون اینکه نیازی به خرید این گیرنده ها به صورت مجزا باشد.

تلویزیون سامسونگ مدل 50Q60T از سیستم صوتی قوی برخوردار ؛ و صدایی برابر 20 وات را تولید و این صدا توسط فناوری های مختلف تقویت؛ همچنین این محصول به پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite مجهز بوده و سرعت رفرش تصویر تلویزیون به 60 هرتز می رسد که نشان دهنده ی کیفیت بالای تلویزیون این تلویزیون به پورت های مهم USB و HDMI مجهز بوده که سبب کاربران دستگاه های مختلفی را به تلویزیون متصل کنند و از این قابلیت نهایت استفاده را ببرند.

برای قیمت محصولات باما در تماس باشید

سیستم عامل تایزن تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون 50Q60T از آن بهره گرفته شده؛ کارکردن با این سیستم عامل بسیار اسان بوده و همه چیز را در اختیار کاربران قرار. این سیستم عامل سبب می شود تا کارایی تلویزیون چند برابر شده و کاربران بتوانند اغلب کار های رایانه ای خود را با این تلویزیون انجام دهند؛

از قابلیت های این تلویزیون هوشمند می توان به دستیار صوتی Google Assistant ، Bixby و  Alexa و فناوری  Adaptive Soundکه به موجب آن صدای تلویزیون برحسب محتوا تنظیم، اشاره کرد. این تلویزیون به حالت Ambient مجهز؛ این حالت سبب می شود تا هنگامی که تلویزیون خاموش، بتوان از آن به عنوان قاب عکس استفاده کرد.

طراحی تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون سامسونگ مدل 50Q60T که در سایز 50 اینچ طراحی شده از محصولات زیبا و منحصر به فرد بازار ؛ این محصول از جلوه ای زیبا برخوردار بوده بسیار ظریف این تلویزیون سری 6 دارای قابی ظریف که صفحه نمایشگر تلویزیون را احاطه کرده و به زیبایی این تلویزیون افزوده پایه های این تلویزیون شاخکی بوده و در دو طرف آن قرار دارد تا کاربران تلویزیون را بر روی میز قرار؛ شایان به ذکر که پایه های این محصول قابل جدا شدن تا افراد بتوانند تلویزیون خود را با استفاده از براکت به دیوار متصل کنند.

کیفیت تصویر 4K تلویزیون ساسونگ 50Q60T

مهم ترین شاخصی که همان در نگاه اول می بایست مورد توجه قرار بگیرد کیفیت تصویر تلویزیون ؛ تلویزیون 50 اینچ سامسونگ مدل 50Q60T به کیفیت تصویر 4K و رزولوشن 2160×3840  پیکسل مجهز می باشد؛ این حجم از پیکسل ها با فناوری های موجود در این تلویزیون به خلق تصاویری با کیفیت می انجامد؛

 تلویزیون خریداری شده از کیفیت نا مطلوبی برخوردار باشد چشم کاربر را خسته کرده و افراد را کسل؛ از فناوری هایی که این تلویزیون به آن مجهز می باشد می توان به Mega Contrast، Mega Contrast و Digital Clean View اشاره کرد که سبب می شود کنترل است تصاویر ارتقا یابد و نویز های تصویر نیز حذف شود تا تصاویری شفاف و با کیفیت بالا در تلویزیون به نمایش در آید.

فناوری  Quantum HDR تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون سامسونگ مدل 50Q60T به فناوری Quantum HDR مجهز  و از فرمت های بسیاری همچون فرمت های HDR10+  و  HLG پشتیبانی می کند؛ این فناوری که در اغلب تلویزیون های تولیدی کاربرد دارد به معنای محدوده دینامیکی بالا؛ این فناوری سبب می شود تا تنوع رنگ های تلویزیون بالا تر رود و عمق رنگ ها افزایش پیدا. فناوری HDR سبب می شود تا حتی جزئیات خیلی ریز تصویر برجسته شده و تصاویر در تلویزیون با دقت بالا تری به پخش؛ تفکیک رنگ ها در این تلویزیون، تنوع رنگ را بالا می برد و در نهایت به بهبود کیفیت تصویر تلویزیون کمک می کند.

پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون 50Q60T که دارای پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite از تلویزیون های سری 6  این پردازنده از پردازنده های قوی در بازار بوده که در نهایت به بهبود کیفیت تلویزیون کمک؛ چرا که اگر تلویزیونی دارای پردازنده ی ضعیفی آن تلویزیون صحنه های با فریم سریع را به کندی پخش کرده و تصاویری تار و بی کیفیت را به نمیش می گذارد.

سیستم صوتی تلویزیون ساسونگ 50Q60T

تلویزیون سامسونگ مدل 50Q60T به سیستم صوتی دو کاناله مجهز می باشد؛ هر یک از این کانال ها صدایی برابر 10 وات تولید  یعنی این تلویزیون قادر است صدایی برابر 20 وات تولید کند؛ همانطور که می دانید اگر تلویزیونی ذارای توان و کیفیت صدای ضعیفی باشد لذت تماشا کردن تلویزیون را از کاربران ؛ پس در خرید تلویزیون باید به همه ی ویژگی های مهم دقت شود.

تلویزیون ساسونگ 2020

تلویزیون سامسونگ مدل 50Q60T که در سایز 50 اینچ طراحی شده، محصولی از سال 2020؛ این محصول از قابلیت های هوشمند برخوردار می باشد و سیستم عامل آن تایزن است؛ کیفیت تصویر این تلویزیون 4K بوده و توان صوتی آن به 20 وات می رسد. تلویزیون 50Q60T به پردازشگر تصویر Quantum Processor Lite مجهز بوده و سرعت حرکت فریم به 60 هرتز می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *