https://www.kulergazi.com/product/10229/

کارواش کارچر مدل K4

کارواش کارچر K4

کارواش خانگی کا 4 کامپکت کارشر یکی از بهترین مدل‌های موجود در بازار واتر جت فشار قوی کا 2 کامپکت با قدرت قدرت 1800 وات، فشار آب 130 – 20 بار و دبی 420 لیتر بر ساعت دارای حداکثر دمای آب ورودی 40 درجه سانتی‌گراد، موتور آب خنک که به وسیله آن آب در جریان داخل دستگاه خنک می‌شود، کوپلینگ شلنگ “3.4 جهت اتصال شلنگ خروجی، سیستم اتصال کلیکی شلنگ، مکش مواد شوینده و کف‌شوی سطوح سخت T350 است که با وجود 10.7 کیلوگرم وزن؛ اما طراحی جمع و جوری به همین دلیل به راحتی جا به جا این دستگاه با توجه به چنین قابلیت‌هایی که به آن اشاره شد.

کارواش خانگی کارچر 1800 وات K4 Karcher

کارچر کمپانی آلمانی قدرتمند در زمینه واترجت فشار قوی کارواش  که در آخرین رنکینگ سال 2015 در مکان شصت و دومین برند ارزشمند کشور آلمان قرار این برند آنقدر در میان اروپاییان محبوب است که در مکالمات روزانه‌شان به جای فعل نظافت کردن استفاده  کارشر آلمان بیش از 100 جایزه  از 35 موسسه بین‌المللی دریافت کرده که به دلیل دریافت این جوایز به پرافتخارترین برند این صنعت در دنیا بدل شده‌ کارچر با توجه به کیفیت بالای تولیداتش جایگاه مناسبی نیز در ایران به دست آورده‌ و مورد استقبال زیادی از سوی مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌

کارواش خانگی کارچر 1800 وات K4 Karcher

یک وسیله بسیار قدرتمند برای تمیز کردن سطوح که نه فقط می توان از کارایی آن به بهترین نحو بهره مند شد بلکه مقاومت و ایمنی بدنه آن نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد که بخارشوی کارچر مدل K4 یکی از این بخارشوی مستحکم به عنوان یک سیستم جدید شستشو با بدنه ای بسیار ایمن و ساخته شده از مواد اولیه می باشد که از بیشترین کیفیت برخوردار بوده و با گذشت زمان نیز از استحکام بالای بدنه آن کاسته این کارواش مجهز به یک شلنگ 6 متری برای دسترسی راحت تر بوده که موجب سهولت جابجایی خواهد وزن این کارواش کارچر برابر با 11 کیلوگرم بوده و با ابعاد 31× 39× 58 سانتی متر تولید شده است.

کارواش خانگی کارچر K4

دستگاهی که تمیز کردن کثیفی‌های سخت در کمترین زمان از قابلیت‌های منحصر به فردش محسوب می‌شود کارواشهای خانگی  این دستگاه با کمک قدرت آب می‌تواند در تمیزی معجزه کند. به عنوان مثال شما می‌توانید در یک زمان 10 دقیقه‌ای با مصرف بسیار اندک آب یک ماشین کثیف را به سادگی برق بیاندازید. تمییز کردن بالکن، حیاط، پارکینگ و… نیز به راحتی با آب‌پاش فشار‌قوی امکان‌پذیر به همین دلیل بودن چنین وسیله‌ای در هر خانه احساس می‌شود.

به همین دلیل به راحتی جا به جا می‌شود. این دستگاه با توجه به چنین قابلیت‌هایی که به آن اشاره شد به خوبی امکان استفاده در مصارف خانگی، عمومی و نیمه صنعتی دارد. همچنین مجهز به لوازم جانبی از جمله فیلتر آب، نازل جرم‌گیر Dirt Blaster، نازل Vario Power، فیلتر آب داخلی، تفنگی فشار قوی-کلیکی و شلنگ 6 متری فشار قوی است.

کارواش خانگی کارچر K4

کارواش کارچر یک وسیله بسیار عالی برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز بوده که هنگام تمیز شدن سطوح از جمله ماشین، مبلمان باغ و سطوح دیوار و … نتیجه ای مطلوب را ارائه می دهد بنابراین می توان سریع این نکته را متوجه شوید که از این کارواش خانگی می توان برای شستشو و نظافت در سریع ترین زمان ممکن، استفاده کارواش K4 با فشار آب 20 تا 130 بار تولید شده در کنار آن از قابلیت تنظیم فشار آب بهره علاوه بر این برای سهولت استفاده دارای یک مخزن مواد شوینده بوده که برای ارائه نتیجه ای مطلوب در تمیز کردن محیط بهترین نتیجه را فراهم خبر خوشحال کننده ای که در این رابطه می توان به آن اشاره کرد، وجود فیلتر آب که به منظور مراقبت از موتور دستگاه در مقابل رسوب و نا خالصی های مضر آب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *