https://www.kulergazi.com/product/10261/

تلویزیون سامسونگ N5370

تلویزیون 49 اینچ سامسونگ N5370

کمپانی سامسونگ که از کمپانی های معروف در کره می باشد تلویزیون سامسونگ مدل 49N5370 یکی از تلویزیون های میان رده ی کمپانی سامسونگ بوده و از فناوری های روز دنیا بهره گرفته تا در میان محصولات هم رده ی خود نسبا از کیفیت بالا تری برخوردار باشد. تلویزیون LED سامسونگ مدل 49N5370 به کیفیت صفحه Full HD و رزولوشن 1080×1920 پیکسل مجهز است، این تعداد پیکسل همراه فناوری های به کار رفته در این محصول؛ به افزایش سطح کیفی تصویر کمک می کند. این تلویزیون LED به پردازنده چهار هسته ای Quad-Coreمجهز بوده و از فناوری HDR پشتیبانی می کند.

تلویزیون سامسونگ مدل 49N5370

تلویزیون سامسونگ مدل 49N5370 به سیستم صوتی 4 کاناله مجهز بوده و هر کانال صدایی برابر 10 وات را تولید می کند؛ یعنی این تلویزیون جمعا صدایی برابر 40 وات را تولید می کند و توسط فناوری های مخلف که برای صدای این تلویزیون در نظر گرفته شده، تقویت می شود. این تلویزیون کره ای به 2 عدد جایگاه ورودی HDMI و 1 عدد جایگاه ورودی USB مجهز است؛ و این جایگاه ها سبب می شوند تا کاربران بتوانند چندین دستگاه اعم از گوشی و کنسول بازی را  به طور هم زماند به تلویزیون متصل کنند.

تلویزیون سامسونگ 49N5370 به پردازنده چهار هسته ای Quad-Coreمجهز است؛ این پردازنده قوی منجر به تولید تصاویر و صحنه های منحصر به فردی می شود. این تلویزیون که در سال 2018 تولید و وارد بازار شد، به گیرنده دیجیتال DVB-T2CS2 مجهز است و افراد را از خرید این گیرنده به صورت مجزا بی نیاز می کند. این محصول که در سایز 49 اینچ ساخته شده همچون دیگر محصولات سامسونگ از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است؛ دو عدد پایه که در طرفین این تلویزیون قرار گرفته است قابل جدا سازی بوده و افراد می توانند برحسب سلیقه ی شخصی خود تلویزیون را با استفاده از براکت به دیوار یا بر روی میز قرار دهند.

کیفیت تصویر Full HD تلویزیون سامسونگ 49N5370

تلویزیون سامسونگ مدل 49N5370 به کیفیت تصویر Full HD و رزولوشن 1080×1920 پیکسل مجهز است. این تلویزیون که دارای کیفیت تصویر مطلوبی می باشد؛ از فناوری هایی برای بهبود کیفیت تصویر و رنگ ها بهره می برد؛ از جمله این فناوری ها می توان به ontrast Enhancer و فناوری PurColor  اشاره کرد که به ارتقای کنترل تصاویر و پویایی رنگ ها منجر می شود

این تلویزیون به فناوری HDR  مجهز؛ به سبب این فناوری رنگ ها از هم تفکیک شده و تنوع رنگ ها بالا می رود؛ این امر باعث تصاویر در طیف وسیعی از رنگ ها نشان داده شوند و عمق آن ها بیشتر شود؛ در واقع با وجود فناوری HDR جزئیات تصاویر، هم در صحنه های تاریک و هم روشن به خوبی مشخص بوده و قابل تشخیص می باشد؛ در نتیجه ی همه ی این فناوری ها، کیفیت تصاویر بالا رفته و کنترل آن نیز ارتقا می یابد.

پردازنده 4 هسته تلویزیون سامسونگ 49N5370

تلویزیون پردازنده ها از مهم ترین اجزای تلویزیون به شمار می روند که وظیفه ی پردازش محتوا و تصاویر را به عهده هر پردازنده به عنوان مغز تلویزیون در محوریت قرار دارد و اعمال مربوط به پردازش تصاویر را انجام در تلویزیون سامسونگ مدل 49N5370 وجود پردازنده 4 هسته موجب ارتقای کیفیت تصاویر نیز شده در هر تلویزیون پردازنده ها نقش مستقیمی با کیفیت تصاویر ؛ یعنی هر چه پردازنده قوی تر باشد تصاویر با کیفیت بالا تر نمایش داده می شوند و بالعکس در واقع تفاوت میان دو پردازنده زمانی مشخص می شود که محتوای در حال پخش تلویزیون فریم سریع داشته؛ یعنی اگر در این صحنه ها پردازنده ضعیف عمل کند؛ تصاویری تار و با نویز فراوان نمایش داده می شود.

سیستم صوتی

 از دیگر شاخص های مهم در خرید تلویزیون که در لحظه ی اول مشخص؛ کیفیت و توان صوتی تلویزیون اگر تلویزیون از صدایی ضعیف با کیفیت پایین برخوردار؛ تماشا کردن تلویزیون برای کاربران هیچ لذتی را در پی نخواهد تلویزیون سامسونگ مدل 49N5370 به 4 کانال صوتی مجهز؛ هر کدام از این کانال ها صدایی برابر 10 وات را تولید؛ یعنی این تلویزیون میان رده صدایی برابر 40 وات را تولید؛ صدای این تلویزیون توسط فناوری Dolby Digital Plus تقویت، و نویز ها و مزاحمت های صوتی آن حذف می شود.

سیستم عامل تایزن تلویزیون سامسونگ 49N5370

کمپانی سامسونگ، تلویزیون های هوشمند خود را به سیستم عامل تایزن مجهز ؛ این سیستم عامل که به موجب آن تلویزیون هوشمند؛ سبب تا افراد بتوانند از طریق Wifi به اینترنت متصل شوند و به کار های رایانه ای خود برسند کاربران با خرید این تلویزیون هوشمند که از قیمت مناسبی نیز برخوردار؛ می توانند به اغلب کار های رایانه ای رسیدگی کرده و به وب گردی و دانلود محتوا بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *