MA3884VC_large_01

سولاردام ال جی

 سولاردام ال جی 3884

سولاردام ال جی MA3884VC دستگاه که از ظرفیت بالای 38 لیتری برخوردار غذا را به صورت برشته شده در اختیار می گذارد. علاوه براین سولاردام ال جی دارای قابلیت همرفت و بغیر از امکان پخت و پز ساده در عین حال کار یک مایکروویو را برایتان انجام می دهد. به عبارتی این سولاردم غذا را به روش های مختلفی همچون سرخ کردن و برشته نیز در می آورد.

طراحی سینی گرد شکل این سولاردام با قرار دادن حجم زیادی از مواد خام در کوتاه ترین زمان ممکن و با اعمال درجه حرارت مناسب از غذایی کاملاً پخته شده. و لذیذ برخوردارتان می کند برای هر یک از حالت های گریل کردن و پختن، درجه حرارت های مختلفی تعریف شده. که بسته به نوع مواد غذایی و با تنظیم هر دما کیفیت بالا و لذت مواد غذایی را تجربه می کنید.

صفحه نمایش LED سولاردم ال جی به صورت هوشمند تعریف شده . که از روی آن می توان بر مراحل پخت و پز نظارت داشت. و تنظیمات لازم را بر روی آن اعمال کرد. طراحی سولاردام ال جی نیز همراه با رنگ زیبای نقره ای و درب شیشه ای آن جذابیت خاصی به کل دستگاه بخشیده شده که با تهیه آن در آشپزخانه تان زیبایی خود را به خوبی به نمایش می گذار.)

سینی  سولاردام ال جی 3884

سولاردام ال جی MA3884VC مجهز به یک سینی گرد که با قرار گیری مواد غذایی بر روی آن مواد غذایی خام را می پزد. اما در اینجا نکته قابل توجه این که اگر بخواهید. حجمی بیشتر از ظرفیت سینی را در داخل سولاردام قرار دهید. می توانید از یک سینی بزرگ تر به بیان دیگر فضای داخلی سولاردام امکان جای دادن سینی بزرگتر از سینی خود را داراست. از همین رو غذا با حداکثر حرارت پخته می شود.)

طراحی سولاردام ال جی 3884

سولاردام ال جی MA3884VC شما را به انتخابی عالی نزدیک این دستگاه که از طراحی جمع و جوری برخوردار راحت بر روی کابینت آشپزخانه جای می گیرد. همچنین این سولاردام با دو رنگ نقره ای و سفید تولید شده که رنگ زیبای نقره ای اش جذابیت زیادی به آن داده چرا که با نگاه به آن از دور خاص بودنش را به رخ می کشد.

علاوه براین درب سولاردام ال جی که به صورت تاشو طراحی شده از جنس شیشه جنس این درب کمک می کند تا از روی آن به راحتی بر روی مراحل پخت نظارت داشته صفحه نمایش LED نیز برای سولاردام ال جی تعریف شده. که مانند یک روبان دور تا دور سطح بالای دستگاه را فراگرفته)

حرارت و نوع پخت غذا در سولاردام ال جی 3884

سولاردام ال جی MA3884VC همراه با تولید حرارت فوق العاده زیاد تا حد زیادی از مصرف انرژی و وقت جلوگیری به عمل می آورد. در واقع سولاردام ال جی که حرارت را از طریق المنت هایش منتقل می کند. درست مانند حرارت زغال سنگ غذا را می پزد سولاردام گرما را سریع و به صورت عمیق تری منتقل و در نهایت در مدت زمان بسیار کمی حجم زیادی از غذا را به صورت پخته شده. در دسترس قرار می دهد، از همین رو تا حد زیادی نیز از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری به عمل این سولاردام تا 20 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

جریان حرارت مناسب در هر نقطه ای از سولاردام کمک می کند تا هم مواد غذایی به صورت کامل پخته شوند. و هم طعم و مزه ی آنها حفظ شود. سولاردام ال جی برخلاف بسیاری از دستگاه های دیگر به کاربر این اطمینان را می دهد. تا غذا به صورت کاملاً پخته و برشته شده. از سینی آن بیرون در واقع ال جی با طراحی سولاردام مدل MA3884VC نه تنها حرارت از قسمت پشت را به جریان در آورده؛

 در عین حال نیز با امکان انتقال حرارت از سمت پایین نیز کاری کرده تا موا غذایی به صورت کامل از هر جهتی پخته شوند. این روش حرارت در سولاردام ال جی طعم فوق العاده لذیذی به غذاها می دهد. به صورتیکه تصور می کنید غذا بر روی کوره زغالی پخته شده.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *