download (5)

تلویزیون ال جی SM9000

تلویزیون 55 اینچ ال جی SM9000

کمپانی ال جی که یکی از کمپانی های موفق در زمینه ی تولید لوازم خانگی همواره محصولاتی تولید که از کیفیت. بالایی؛ این کمپانی در سال 2019 میلادی موفق به تولید تلویزیون ال جی مدل 55SM9000 شده این تلویزیون از تلویزیون های. هوشمند بازار بوده و به سیستم عامل WebOS مجهز این تلویزیون که از تلویزیون های سری 9 در بازار

به کیفیت تصویر SUHD مجهز بوده و دارای سرعت حرکت فریم 100 هرتز است؛ کمپانی ال جی همه ی محصولات خود را با کیفیت تولید کرده و برای بهبود هر چه بیشتر محصولات از فناوری های روز دنیا بهره از قابلیت های ارزنده ی دیگر این تلویزیون می توان به مجهز بودن تلویزیون به گیرنده های ماهواره و دیجیتال اشاره کرد؛ وجود این گیرنده ها سبب می شود تا این تلویزیون از همه ی شبکه های داخلی و خارجی پشتیبانی کند.

تلویزیون ال جی مدل 55SM9000 به سیستم صوتی فوق العاده ای مجهز توان این سیستم صوتی به 40 وات و صدای این. تلویزیون توسط فناوری های مختلفی که در تلویزیون به کار رفته تقویت همچنین این تلویزیون به 4 عدد جایگاه پورت HDMI و 3. عدد جایگاه پورت USB مجهز تا کاربران بتوانند چندین دستگاه را به طور هم زمان به تلویزیون خود متصل این تلویزیون پیشرفته از. فناوری HDR بهره برده و از فرمت های مختلفی چون Dolby Vision، HDR10 Pro و HLG پشتیبانی و به نسل دوم پردازشگر α7. مجهز می باشد.

طراحی در تلویزیون ال جی SM9000

تلویزیون ال جی مدل 55SM9000 که از محصولات سال 2020 میلادی در سایز 55 اینچ تولید شده و دارای جلوه ای. شیک و مدرن است؛ این تلویزیون همچون دیگر تلویزیون های جدید که در بازار موجود از ظرافت بالایی برخوردار می باشد؛ قاب ظریفی که صفحه نمایشگر این تلویزیون را احاطه کرده سبب شده تا صفحه نمایشگر بزرگ جلوه دهد و افراد حین تماشای تلویزیون بر روی صفحه نمایشگر متمرکز شوند.

کیفیت تصویر تلویزیون 55 اینچ ال جی SM9000

تلویزیون ال جی مدل 55SM9000 به کیفیت تصویر SUHD مجهز بوده و سرعت رفرش تصویر آن به 100 هرتز می رسد؛ کیفیت بالای تصویر این تلویزیون فوق العاده بوده و کاربران را به سوی تماشای تلویزیون سوق می دهد.

اگر تلویزیونی دارای کیفیت تصویر پایینی باشد آن تلویزیون چشمان کاربران خسته کرده و از تمایل آن ها برای تماشای تلویزیون می کاهد؛ البته توجه داشته که هر چه تلویزیون را در سایز های بزرگ تر انتخاب به تلویزیونی با کیفیت بالا تر در تصویر نیاز خواهید داشت.

نسل دوم پردازشگر α7 تلویزیون ال جی SM9000

 تلویزیون ال جی مدل 55SM9000 به نسل دوم پردازشگر α7 مجهز این پردازشگر از پردازشگر های قوی در بازار و به. بهبود کیفیت تصویر تلویزیون کمک چرا که پردازشگر ها رابطه ی مستقیمی با کیفیت تصویر تلویزیون دارند؛ یعنی اگر تلویزیونی داری پردازشگر ضعیفی باشد

به هیچ وجه برای فیلم ها وبازی های اکشن مناسب نخواهد بود، زیرا پردازنده ضعیف صحنه های با فریم سریع را به کندی. پخش می کند و موجب می شود تا صحنه هایی تار و با نویز فراوان به پخش برسد. اما اگر پردازنده تلویزیونی قوی باشد همه ی صحنه ها با کیفیت بالا به پخش می رسند.

پنل IPS در تلویزیون ال جی SM9000

این پنل از پنل های فوق العاده ای که در تلویزیون 55SM9000 کاربرد دارد؛ پنل IPS سبب  تا زاویه دید تلویزیون. گسترده تر  و قدرت رنگ ها حتی در زاویه غیر مستقیم نیز حفظ شود تا کاربران بتوانند در هر زاویه ای تلویزیون را نهایت. کیفیت تماشا این پنل تلویزیون را در برابر ضربه مقاوم ساخته و موجب تا کنترل است تصاویر ارتقا یابد.

فناوری HDR تلویزیون 55 اینچ ال جی SM9000

فناوری HDR  که در اغلب تلویزیون های جدید به کار رفته باعث تا تنوع رنگ ها بالا تر رفته و تصاویر با عمق بیشتری به نمایش در ایند؛ در واقع این فناوری باعث تا دقت تلویزیون بالا تر رود و هم در صحنه های خیلی تیره و روشن جزئیات. برجسته تر نشان داده شوند و از بین نروند.

سیستم صوتی تلویزیون 55 اینچ ال جی SM9000

سیستم صوتی تلویزیون همچون دیگر ویژگی های آن بسیار مهم تلویزیون ال جی مدل 55SM9000 به سیستم. صوتی 40 واتی مجهز این سیستم صوتی قوی در کنار فناوری های صوتی مانند Dolby AC-3، Dolby AC-4، Dolby Atmos، Dolby Digital و Dolby DTS صدایی با کیفیت بالا تولید و نویز های آن نیز حذف می شود؛ تا صدایی شفاف و. گیرا به گوش کاربران برسد.

عامل WebOS در تلویزیون ال جی SM9000

کمپانی ال جی برای تلویزیون های هوشمند خود سیستم عامل WebOS را کار این سیستم عامل که مختص کمپانی ال جی کار کردن با آن بسیار اسان بوده و به کارایی های این تلویزیون افزوده تلویزیون هوشمند 55SM9000 که از سیستم عامل  WebOS برخوردار به اینترنت متصل شده تا کاربران بتوانند اغلب کار های رایانه ای خود را این تلویزیون انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *