https://www.kulergazi.com/product/تلویزیون-43-اینچ-الجی-us660/ ‎

تلویزیون الجی US660

تلویزیون 43 اینچ الجی US660

کمپانی ال جی از کمپانی های معروف کره ای که در تولید لوازم خانگی بسیار موفق عمل  این کمپانی تولید ی انواع تلویزیون در سایز های مختلف؛ تلویزیون ال جی مدل 43US660 از تلویزیون های جدیدی ک در سال 2020 میلادی به بازار عرضه. این تلویزیون که از تلویزیون های سری 6 بازار از قابلیت های هوشمند برخوردار بوده.

سیستم عامل WebOS مجهز؛ کیفیت تصویر این تلویزیون 4K بوده و دارای وضوح تصویر 2160×3840 پیکسل؛ این تلویزیون پیشرفته از تلویزیون های پر فروش بوده و از قابلیت هایی مانند HDR و پنل IPS و از فرمت های HDR10 Pro و HLG پشتیبانی.از قابلیت های دیگر این تلویزیون هوشمند می توان به مجهز بودن تلویزیون به گیرنده های ماهواره و دیجیتال اشاره که سبب تا تلویزیون شما بدون نیاز به گیرنده های مجزا تمامی شبکه های داخلی و خارجی را پشتیبانی کند.

تلویزیون ال جی مدل 43US660 به سیستم صوتی با توان 20 وات مجهز؛ این سیستم صوتی که از توان و کیفیت بالایی برخوردار  توسط فناوری های مختلفی تقویت همچنین این تلویزیون به 2 عدد جایگاه پورت USB و 2 عدد جایگاه پورت HDMI مجهز که به واسطه این جایگاه ها کاربران می توانند دستگاه های مختلفی را به تلویزیون خود متصل کنند.

بدون آن که کیفیت تلویزیون پایین بیاید. این تلویزیون سری 6 به پردازنده 4 هسته ای Quad Core Processor 4K مجهز، این پردازنده از پردازنده های قوی در بازار که در نهایت به بهبود کیفیت تصویر تلویزیون می انجامد.

طراحی تلویزیون 43 اینچ الجی US660

تلویزیون ال جی مدل 43US660  که در سایز 43 اینچ طراحی این تلویزیون از طراحی بسیار ظریفی بهره برده و دارای قابی بسیار ظریف که صفحه نمایشگر تلویزیون را احاطه جلوه ی ظاهری این تلویزیون بسیار شیک و زیبا بوده و کاربران با به کار گیری این محصول درر منزل خود هارمونی زیبایی ایجاد.

کیفیت تصویر تلویزیون 43 اینچ الجی US660

کیفیت تصویرتلویزیون؛ البته تمامی تلویزیون های تولیدی از کمپانی ال جی کیفیت مطلوبی؛ اگر تلویزیون خریداری شده دارای کیفیت تصویر مطلوبی نباشد چشم کاربران را خسته می کند و تماشا کردن تلویزیون برای افراد هیچ لذتی ندارد. تلویزیون ال جی مدل 43US660 به کیفیت تصویر 4K با رزولوشن 2160×3840 پیکسل مجهز؛ این حجم زیاد پیکسل ها در کنار فناوری های روز دنیا سبب می شود تا تصاویری با نهایت کیفیت خلق شود.

فناوری HDR در تلویزیون 43 اینچ الجی US660

در تلویزیون 43US660 به کار رفته در اغلب تلویزیون های تولیدی جدید کاربرد؛ به سبب این فناوری رنگ ها از هم تفکیک تا تصاویری با عمق رنگ زیاد به تصویر کشیده شوند. در واقع فناوری HDR سبب تا دقت تصاویر بالا رود و جزئیات تصاویر به صورت برجسته تر نمایان شود؛ فناوری HDR باعث می شود تا هم در صحنه های خیلی تیره و هم در صحنه های خیلی روشن جزئیات تصویر از بین نرود و صحنه ها همان طور که فیلم ساز انتظارش را دارد پخش شود.

پردازنده 4 هسته ای  4K  در تلویزیون 43 اینچ الجی US660

چرا که پردازنده ها وظیفه ی پردازش تصاویر ومحتوای مربوط به آن را به عهده؛ پردازنده هارا مغز تلویزیون؛ در واقع هر پردازنده با کیفیت تصویر تلویزیون رابطه ی مستقیم.

تلویزیون ال جی مدل 43US660 به پردازنده 4 هسته ای Quad Core Processor 4K مجهز می باشد؛ این پردازنده از پردازنده های قوی به شمار اگر تلویزیونی دارای پردازنده ضعیفی  کیفیت تصویر آن بسیر پایین امده و تصاویری با نویز و تاری به نمایش کشیدهه می شوند.

سیستم صوتی تلویزیون 43 اینچ الجی US660

سیستم صوتی در هر تلویزیونی همانند دیگر ویژگی های آن از اهمیت بسیاری برخوردار که مورد توجه قرار  اگر تلویزیونی از کیفیت و توان صوتی پایینی برخوردار لذت تماشا کردن تلویزیون از افراد سلب تلویزیون 43US660 به سیستم صوتی دو کاناله مجهز می باشد؛

هر یک از این کانال ها صدایی برابر 10 وات را تولید ا یعنی این تلویزیون جمعا صدایی برابر 20 وات را تولید  و این صدای تولیدی توسط فناوری های مخلفی تقویت می شود تا صدایی با کیفیت به گوش کاربران برسد.

سیستم عامل webOS تلویزیون 43 اینچ الجی US660

تلویزیون ال جی مدل 43US660 به سیستم عامل webOS مجهز؛ این سیستم عامل مختص تلویزیون های ال جی  و در اغلب آن ها کاربرد دارد؛ به سبب این سیستم عامل قابلیت های این تلویزیون چند برابر شده تا کاربران بتوانند از این تلویزیون نهایت استفاده را. کاربران می توانند تلویزیون خود را به اینترنت متصل کنند و به کار هایی مانند دانلود محتوای مورد نظر و… بپردازند.

تلویزیون ال جی مدل 43US660

تلویزیون ال جی مدل 43US660 که در سایز 43 اینچ طراحی. از قابلیت های هوشمند برخوردار و سیستم عامل این تلویزیون webOS ؛ این تلویزیون هوشمند دارای کیفیت 4K بوده و توان صدای آن به 20 وات.این تلویزیون فوق العاده دارای پردازنده قوی و سرعت رفرش تصویر آن به 60 هرتز همچنین این تلویزیون بسیار کم مصرف و از تلویزیون های پر طرفدار بازار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *