dishwasher-samsung-dw60m5070fs (3)

ظرفشویی سامسونگ 5070

ظرفشویی سامسونگ 5070

ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FS از جمله مدرن ترین و با امکانات ترین دستگاه هایی که سامسونگ آن را با ظرفیت 14 نفره تولید کرده. فضای داخلی ظرفشویی سامسونگ به حدی جا دار که علاوه بر قرار گیری ظروف 14 نفر؛ در عین حال نیز با امکان تنظیم طبقه های آن می توانید اقلام بیشتری را در داخل آن قرار. از مهمترین برنامه های ظرفشویی سامسونگ می توان به برنامه نیم بار و شستشوی سریع Express Wash 60 min اشاره کرد

منظور از برنامه نیم بار این که نیازی نیست به اندازه ی ظرفیت این ماشین ظرفشویی ظروف کثیف را جهت شستشو داخل ماشین قرار ؛ چرا که با نصف این ظرفیت نیز می توانید ظرف هایتان را داخل این ظرفشویی قرار. برنامه شستشوی سریع نیز درمدت زمان 60 دقیقه علاوه بر شستشو و تمیزی ظروف به طور کامل آنها را نیز خشک . همچنین شستشوی بهداشتی Hygiene در این ظرفشویی سامسونگ با ضدعفونی کردن و از بین بردن میکروب ها و باکتری ها ظروفی تمیز را تحویلتان. عملکرد موتور ظرفشویی سامسونگ در عین اینکه عالی می باشد

ظرفشویی 14 نفره سامسونگ DW60M5070FS

همچنین میزان مصرف انرژی پایینی به بار. فضای داخلی ظرفشویی سامسونگ به صورت کاملاً مدیریت شده طراحی شده که در بخش های بعدی بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم. به کمک طراحی سبد کارد و چنگال نیز می توانید کارد و چنگال ها را بدون دخالت با دیگر ظروف در داخل ظرفشویی سامسونگ قرار. طراحی صفحه‌نمایش ظرفشویی سامسونگ به کاربر اجازه می دهد

طراحی داخلی ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FS

ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FS از طراحی زیبا و خوش ساختی برخوردار. این دستگاه با ظرفیت بالای خود می تواند با هر بار شستشو حجم زیادی از ظروف کثیف را تمیز. بدنه سفید دستگاه از جنس ساخت بالایی بهره می برد که می تواند تا سالیان سال بدون هیچ عیب و ایرادی در خدمت کاربران. از طرفی دیگر برای طراحی داخلی این دستگاه دو عدد سبد و سبد مخصوص کارد و چنگال در نظر گرفته شده است.

طبقه بالایی برای طروف کوچکتر همانند قاشق، کارد و چنگال در نظر گرفته شده. ظبقه ی وسط قابل تنظیم و می تواند به منظور فضای بیشتر سبد پایینی آن را تنظیم. همچنین سبد پایینی برای ظروف برزگتری همانند بشقاب و قابلمه طراحی شده. صفحه نمایش LED که بر روی درب ماشین ظرفشویی قرار دارد اطلاعاتی از قبیل برنامه های شستشو، زمان باقی مانده شستشو و اطلاعاتی فعلی ماشین ظرفشویی را نمایش. همچنین دکمه ی لمسی برای خاموش روشن کرن دستگاه در کنار پنل لمسی تعبیه شده است.

دسترسی سریع به تنظیمات از طریق صفحه نمایش LED

ظرفشویی سامسونگ 5070 از طراحی و ظاهری شیک برخوردار که نمایی شیک را به هر آشپزخانه ای می بخشد. اگر به ظاهر ظرفشویی سامسونگ نگاهی بیندازید با درب تاشوی آن مواجه که در بالای آن با صفحه نمایش LED همراه با دکمه های تنظیمات آن رو به رو می شوید. صفحه نمایش بزرگ LED روشی ساده، آسان و قابل شهود برای تمیز کردن ظروف می باشد.

این صفحه نمایش به گونه ای طراحی شده که به راحتی می توان اعداد و ارقام آن را خواند و دسترسی کامل را داشت. به بیان دیگر وضعیت ظرفشویی، سرعت و زمان باقی مانده چرخه را با یک نگاه از راه دور می توان مشاهده کرد. درنتیجه وجود صفحه نمایش بزرگ LED در ظرفشویی سامسونگ 5070 این امکان را فراهم می آورد تا با فاصله بسیار دور نیز از وضعیت آن باخبر.

سونگ 5070 با قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها 

ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FS دارای یک قفسه ی انعطاف پذیر برای جا دادن ظروف با اندازه های مختلف می باشد. این قفسه ی انعطاف پذیر این امکان را به کاربر می دهد که با تغییر ارتفاع قفسه ها فضای مورد نیاز برای انواع ظروف را به وجود بیاورید. به این صورت که اگر بخواهید ظرفی بزرگ را جهت شستن در ظرفشویی قرار دهید می توانید ارتفاع قفسه را بسته به ظروف کم یا زیاد کنید. که این قفسه ی انعطاف پذیر به اندازه ی 5 سانتی متر قابل تغییر می باشد.

صرفه جویی در وقت و انرژی با چرخه ای از نصف بار 

ظرفشویی سامسونگ 5070 دیگر لازم نیست به اندازه ی ظرفیت ماشین ظرفشویی ظرف کثیف را جمع آور ی ؛ چرا که این ماشین ظرفشویی می تواند حجم کمی از ظروف کثیف را بشوید. به عنوان مثال ظرفیت این ظرفشویی سامسونگ که 14 نفره در صورتی که نصف این ظرفیت ظروفتان کثیف ، می توانید همین مقدار را در ماشین ظرفشویی قرار. برای این کار کافی ست مقدار ظروف مورد نظر را در ظرفشویی قرار دهید و سپس گزینه ی Half Load را فعال کنید و تمامی ظروف را بدون هیچ لکه ای تحویل بگیرید. در نتیجه با این گزینه تا حد زیادی از وقت و انرزژی صرفه جویی کنید و از داشتن ظروف تمیز در هر زمان لذت ببریید.

یکی دیگر از برنامه هایی که این ظرفشویی به آن مجهز  برنامه Express Wash 60 min . این برنامه به شما این امکان را می دهد که در مدت زمان خیلی کمتری در مقایسه با سایر برنامه های شستشو ظروف را به صورت کاملا خشک و تمیز در اسرع وقت تحویل بگیرید. به عبارتی ظروفی را که شدت کثیفیش زیاد نیست و نیازی به شستشوی طولانی ندارد می توانید از این گزینه استفاده نمایید. به عنوان مثال ظروفی همچون فنجان، کارد و چنگال و یا سایر ظروفی که به شستشوی سریع و سطحی نیاز خیلی مناسب و بهینه چرا که در مدت زمان 60 دقیقه تمامی ظروف را به صورت سریع، تمیز و خشک خواهد کرد.

شستشوی بهداشتی در ظرفشویی سامسونگ 5070

ظرفشویی سامسونگ مدل 5070 داری یک برنامه خاص و منحصر به فرد به نام شستشوی بهداشتی یا Hygiene . قابلیت Hygiene یا همان شستشوی بهداشتی جهت از بین بردن میکروب ها و باکتری های ظروف در این ظرفشویی طراحی شده. در نتیجه برای ضد عفونی کردن و از بین بردن باکتری ها می توانید گزینه بهداشت را فعال . این قابلیت دمای آب را به 70 درجه ی سانتی گراد می رساند و با از بین بردن هر گونه لکه و آلودگی ظروفی تمیز و عاری از هر گونه کثیفی را تحویلتان. این ظرفشویی برای خانواده هایی که دارای حساست می باشند

فناوری Aqua Stop در ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FS

 فناوری Aqua Stop یکی از قابلیت های منحصر به فرد به منظوز ایمن سازی ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FS  تعبیه شده. با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی دچار نشتی آب، بالافاصه آب و علمکرد دستگاه متوقف. به بیان دیگر در دستگاه مانع از هدر رفتن آب  به طوری که از بروز هرگونه نشتی در اتصالات جلوگیری . وجود فناوری Aqua stop باعث طول عمر بیشتر دستگاه و ایمن بودن دستگاه را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *