https://www.kulergazi.com/product/10366/

جاروبرقی فیلیپس FC9170

جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

جاروبرقی فیلیپس FC9170 دارای طراحی شیک و خوش ساخت و از همه مهتر با قدرت فوق‌العاده بالای 2200 وات عرضه شده. به کمک این مدل جاروبرقی می توانید در عرض چند ثانیه هر جایی از منزل را برق بیندازید و این بیشتر به لطف قدرت مکش 500 واتی آن بوده

که هر نوع اشغالی را از روی زمین بر. موتور توانمند جاروبرقی فیلیپس با عملکرد بالایی که از خود ارائه  در عین حال نیز میزان مصرف انرژی بسیار پایینی را با خود به همراه آورده. فیلتر HEPA 13 یکی از مزیت های خوبیست که برای جاروبرقی فیلیپس تعریف شده

و به کمک آن فضای موتور و مخزن جاروبرقی کاملاً تمیز. این نوع جاروبرقی که کیسه ای تولید شده تا چند بار استفاده از آن به راحتی می تواند حجم زیادی از اشغال ها را در خود. در آخر این مطلب نیز با بیان اینکه جاروبرقی فیلیپس دارای نازل های متعددی می باشد. به وسیله هر کدام یک می توانید بسته به محیط از فضایی کاملاً تمیز و بدون اشغال برخوردار.

تکنولوژی AirflowMax در جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

یکی از بهترین تکنولوژی هایی که فیلیپس برای جاروبرقی مدل FC9170 در نظر گرفت AirflowMax. این فناوری بهترین راه برای به جریان در آوردن هوای داخلی مخزن که در نتیجه آن قدرت مکش بالایش را به خوبی احساس خواهید. در واقع فناوری AirflowMax کاری می کند

تا از ورود گرد و غبار به داخل مخزن جاروبرقی جلوگیری شود و حداکثر قدرت مکش خود را به نمایش در آورد. اثربخشی این فن آوری بر مبنای سه عامل کلیدی. یکی اینکه با به جریان در آمدن هر چه بهتر هوا موجب تا مخزن دستگاه میزان گرد و خاک بیشتری را در داخل خود جمع کند و به شما این امکان را می دهد

که از تمام حجم آن استفاده کنید. دوم اینکه طراحی خاص کیسه مخزن جاروبرقی تضمین می دهد تا تمامی کثیفی ها را بدون هیچ گونه ریخ و پاشی در بر گیرد. مورد سوم نیز اینکه هر چقدر که میزان ظرفیت کیسه جاروبرقی پر باشد باز هم می تواند با همان قدرت مکش بالا کارایی خود را انجام دهد.

قدرت فوق‌العاده در جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

که قدرت اصلی آن و همچنین قدرت مکشش چقدر است و تا چه حدی می توان بر روی آن حساب کرد. ما در این بخش با پیشنهاد جاروبرقی فیلیپس FC9170 به شما می خواهیم بهترین انتخاب داشته. جاروبرقی فیلیپس FC9170 از قدرت بسیار بالای 2200 وات بهره می‌برد

که به کمک آن می توانید از محیطی سالم و پاکیزه برخوردار. همچنین این میزان قدرت به حدی عالی عمل می کند که حتی از پس تمیز کردن گوشه و کناره ها نیز به راحتی بر. به علاوه قدرت مکش جاروبرقی فیلیپس 500 وات در نظر گرفته شده که آن هم تاثیر زیادی بر روی تمیز کردن محیط دارد.

همراه با این میزان قدرت هیچ گونه آشغالی بر روی زمین بر جای نخواهد گذاشت و در کمترین زمان ممکن فضا را عاری از هرگونه آشغال و کثیفی خواهد کرد.

فیلتر HEPA13 در جاروبرقی فیلیپس FC9170

پی بردن به اینکه فیلترهای بهداشتی تا چه حدی می توانند تاثیر بالایی بر روی نظافت و تمیزی محیط داشته. جاروبرقی فیلیپس FC9170 نیز به فیلتر بهداشتی HEPA 13 مجهز.

این فیلتر یکی از بهترین نوع فیلترهایی که با طراحی آن بر روی این نوع جاروبرقی کمک بسیار زیادی به حذف و از بین بردن باکتری ها و میکروب ها. هنگامیکه دستگاه شروع به کار می کند در اثر فشار و قدرت مکش بالایی که موتور از خود ارائه می دهد گرد و غبار به مخزن جاروبرقی و حتی موتور آن نفوذ کند

برای حل این مشکل فیلتر بهداشتی HEPA 13 کارایی خوب خود را نشان. در واقع فیلتر HEPA 13 مانع از ورود گرد و غبار به سطح مخزن دستگاه و همچنین موتور آن و در نهایت اقدام به از بین بردن هوای ناسالم موجود خواهد کرد.

فیلتر ضد آلرژی جاروبرقی فیلیپس FC9170

 جاروبرقی فیلیپس FC9170 می توانید برای همیشه از شر اشغال ها خلاص شوید. فیلیپس با طراحی فیلتر ضد آلرژی برای این مدل از جاروبرقی اش کاری کرده تا افراد مبتلا به آلرژی دچار هیچ گونه حساسیتی.

بی شک همزمان با آغاز به کار تمیز کردن منزل هوایی ناسالم در محیط پخش شود. این هوای ناسالم که از چرخه جارو کردن به همراه با فیلتر بهداشتی جاروبرقی به صورت کامل از بین خواهد رفت. در واقع این فیلتر با حذف و از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود در محیط تا 99.99 درصد هوایی کاملاً سالم را تولید. شما نیز اگر به بهداشت محیط خود و خانواده تان اهمیت می دهید.

دیگر امکانات جاروبرقی فیلیپس مدل FC9170

همانطورکه در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم جاروبرقی فیلیپس FC9170 از توان بالای 2200 وات سود می‌برد می توان بر روی آن حساب کرد تا از محیطی سالم و بهداشتی برخوردار. اما در کنار این میزان قدرت وجود امکاناتی همچون نازل های جاروبرقی تاثیر بسزایی بر روی تمیزی محیط دارند.

به عنوان مثال با طراحی بزرگ ترین نازل این جاروبرقی نه تنها می توانید به صورت معمولی از آن استفاده؛ بلکه در عین حال نیز گزینه ای عالی برای تمیز کردن انواع کفپوش ها. این نازل که به MultiClean معروف برای تمیز کردن محیط هایی مانند کاشی، سرامیک و انواع کفپوش ها مناسب می باشد. به علاوه طراحی دهانه این نازل به صورتی که یک سوارخ در قسمت جلویی آن طراحی شده. و برای جمع آوری اشغال های بزرگ بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد.

مورد دیگری که لوله تلسکوپی جاروبرقی فیلیپس مربوط که بر روی آن محفظه های مخصوصی طراحی شده اند. تا در هنگام کار و لازم دانستن تغیر نوع نازل به راحتی هر کدام را برگزینید. همچنین طراحی قسمت جلویی جاروبرقی فیلیپس به صورت کاملاً نرم و انعطاف پذیر و تا در هنگام برخورد با اشیا تیز هیچ گونه آسیبی به آن وارد. مخزن جاروبرقی فیلیپس 4 لیتر می باشد. و به دلیل حجم جایگیری زیادی از اشغال مجبور نیستید مدام آن را عوض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *