https://www.kulergazi.com/product/لباسشویی-سامسونگ-مدل-w90/ ‎

لباسشویی 9 کیلویی سامسونگ W90

مشخصات لباسشویی سامسونگ 9 کیلو سری W90

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل W90 موتور گیربکس اینورتر دار 1400 دور. دیگ 9 کیلویی و شستشوی خودکار محفظه مواد شوینده. ماشین لباسشویی سامسونگ حباب ساز یا اکو بابل قادر است انواع لکه های عمیق را از بین ببرد و زمان شستشو را کاهش دهد. اصلی مونتاژ ویتنام با طراحی درب فضایی در رنگ اینوکس (سیلور).

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی

ظرفیت ماشین لباسشویی سامسونگ دو درب 9 کیلو بوده و مناسب برای خانواده های بزرگ طراحی شده. شستشوی لباس ها توسط ماشین لباسشویی سامسونگ اصلی 9 کیلویی بسیار به صرفه تر و سریع تر خواهد بود. حجم بیشتری از البسه را می توانید با هر چرخه شستشو بشویید و در مصرف وقت، آب و انرژی صرفه جویی خواهد شد.

حجم دیگ بزرگ بوده و به صورت درب فضایی طراحی شده. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90J5456FX   قادر تعداد بیشتری از البسه را بشوید و ظرفیت شستشو را افزایش داده است. به طور میانگین مصرف سالانه آب برابر با 9400 لیتر و 130 کیلو وات ساعت انرژی نیز مصرف می کند. همچنین دارای نشان انرژی +++A اس

ماشین لباسشویی سامسونگ حباب ساز

یکی دیگر از امکانات فوق العاده ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی عبارت است از تکنولوژی اکو بابل. این قابلیت امکان نفوذ بیشتر آب و مواد شوینده را به عمق تار و پود پارچه افزایش داده و لکه های بسیار عمیق را سریع تر از بین می برد. شستشویی ملایم با کاهش مصرف انرژی را توسط ماشین لباسشویی سامسونگ اصلی تجربه کنید.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل W90 حباب ساز علاوه بر کاهش مصرف انرژی و افزایش کیفیت شستشو، از بافت و رنگ البسه نیز حفاظت خواهد کرد و طول عمر آنها را افزایش می دهد. آب و مواد شوینده به صورت حباب تبدیل شده و به عمق بافت پارچه نفوذ می کنند همچنین عمیق ترین و سخت ترین لکه ها را خواهند زدود.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل W90 اینورتر دار

ماشین لباسشویی سامسونگ اصلی 9 کیلویی مجهز به موتور گیربکس بوده و از تکنولوژی اینورتر دیجیتالی برخوردار است. اهمیت اینورتر در موارد بی شماری قابل ذکر است از جمله مصرف پایین انرژی و میزان نویز کمتر. اصطکاک موتور بسیار پایین بوده و هنگام کار کردن ماشین لباسشویی سامسونگ اینورتر دار میزان لرزش و نویز بسیار کم است.

مصرف آب و انرژی در هر چرخه شستشو کنترل شده و شستشو با ماشین لباسشویی سامسونگ اکو بابل بسیار به صرفه تر و از کیفیت بالاتری برخوردار است. حداکثر چرخش دیگ برابر است با 1400 دور در دقیقه، درب دیگ در سایز بزرگ با زاویه باز شدن. گسترده و از طراحی در فضایی برخوردار است.

شستشوی خودکار محفظه مواد شوینده ماشین لباسشویی سامسونگ مدل W90

 ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی مربوط می شود به شستشو و ضد عفونی کردن درایو یا محفظه مواد شوینده. بعد از اتمام چرخه شستشو، محفظه به صورت خودکار ضد عفونی شده و تمام باکتری ها و باقی مانده مواد شوینده موجود از بین می روند و بو نخواهد گرفت همچنین تبدیل به مکانی برای رشد قارچ و … نخواهد شد.

این کار چند حُسن دارد، اول اینکه هر بار تمیز و پاکیزه خواهد شد، دوماً تا آخرین قطره های مواد شوینده مصرف خواهد شد و کمک می کند که شستشو به صورت بهتری انجام بگیرد و البته از خشک شدن یا چسبیدن باقی مانده مواد به محفظه و دیگر مجاری داخلی ماشین لباسشویی سامسونگ اینورتر دار نیز پیشگیری خواهد کرد.

ماشین لباسشویی سامسونگ در فضایی

ترکیبی از سادگی و طراحی فانتزی به همراه آخرین تکنولوژی روز سال در این لباسشویی سامسونگ به کار گرفته شده است. ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90J5456FX در رنگ اینوکس (سیلور) موجود بوده و طراحی درب به صورت در فضایی انجام گرفته شده است.

ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی متناسب و هماهنگ با هر نوع دکوراسیونی. و فوق العاده انطباق پذیری بالایی دارد. صفحه نمایش دیجیتالی، یکی دیگر از ویژگی های WW90J5456FX بوده و جلوه بسیار زیبایی به آن بخشیده. ابعاد دستگاه در 600×850×550 میلی متر بوده و فضای اضافه ای از آشپزخانه را اشغال نخواهد کرد.

هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور

از طریق گوشی موبایل می توانید به ماشین لباسشویی سامسونگ مدل W90 متصل شده و در صورت بروز هر مشکل یا ایرادی آن را پیگیری کنید. به صورت هوشمند و خودکار تمام خطاها را شناسایی کرده و راه حل های ممکن برای رفع ایراد یا هر نوع پیشنهاد موثری که مربوط به ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی باشد را ارائه خواهد کرد.

ماشین لباسشویی سامسونگ حباب ساز از طریق گوشی موبایل قابل کنترل است و بر اساس اطلاعات دریافتی از لباسشویی، بهترین گزینه و سریع ترین راه حل ممکن را پیشنهاد می کند و امکان اتصال سریع با مرکز پشتیبانی شرکت سازنده را فراهم خوهد کرد.

برنامه شستشو مخصوص لباس های بسیار کثیفت.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل W90 مجهز به تکنولوژی Bubble Soak بوده و با فشار دادن آن، قادر خواهد بود عمیق ترین لکه ها را به سرعت از بین ببرد. طیف وسیعی از لکه ها را بدون آسیب به بافت و رنگ پارچه خواهد. زدود همچنین در مصرف آب، انرژی و زمان نیز صرفه جویی خواهد کرد.

از دیگر برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ اکو بابل که می توان به آنها اشاره کرد، برنامه شستشوی سریع 15 دقیقه، الیاف ظریف، پوشاک نوزاد و … هستند. ماشین لباسشویی سامسونگ 9 کیلویی با شستشویی عالی و بی نقص بهترین گزینه جهت شستن انواع الیاف و رنگ ها با هر اندازه کثیفی را در اختیار شما قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *