download (52)

تلویزیون ال جی UN8080

معرفی تلویزیون ال جی 75UN8080

تلویزیون UN8080 یکی از تلویزیون های ال جی که در سال 2020 و در سایز 75 اینچ تولید شده. تلویزیون 2020 ال جی UN8080 از صفحه نمایش ال ای دی و کیفیت تصویر 4K Ultra HD برخوردار و صحنه ها را با روزولوشن تصویر 3840×2160 پیکسل نمایش میدهد. پشتیبانی از فناوری های مختلف در این تلویزیون در زمینه بهبود کیفیت تصویر، لذت تماشای فیلم و بازی را برای شما دوچندان خواهد کرد.

نور پس زمینه تلویزیون 75UN8080 از نوع Direct LED و با مجهز بودن به پنل IPS و تکنولوژی Wide Viewing Angle زاویه دید گسترده ای را در اختیار شما قرار میدهد. این تلویزیون از فناوری Active HDR با فرمت های HLG Pro و HDR10 Pro برخوردار و با مجهز بودن به تکنولوژی HDR Dynamic Tone Mapping و کیفیت تصویر محتوای HDR را بهبود می بخشد. ال جی این تلویزیون را به پردازشگر 4 هسته ای مجهز نموده است.

بازی های رایانه ای

و به کمک تکنولوژی 4K Upscaler رزولوشن تصاویر را افزایش داده و همه چیز را در حد کیفیت تصویر فورکی پخش تا شما از تماشای هر چیزی لذت ببرید. همچنین تلویزیون 4K ال جی UN8080 از کدک های ویدئویی HEVC, VP9, AV1 نیز پشتیبانی میکند. این تلویزیون از فناوری FILMMAKER MODE برخوردار و فیلم ها را دقیقا شبیه آنچه مد نظر فیلم ساز بوده نمایش میدهد. UN8080 ال جی یک تلویزیون مناسب برای کسانی است.

این تلویزیون با پشتیبانی از فناوری های VRR و ALLM و همچنین Input Lag پایین صحنه های بازی را سریع و صاف نمایش میدهد. و شما میتوانید در بهترین زمان عکس العمل نشان داده و برنده بازی باشید. تلویزیون UN8080 برای کسانی که به تماشای برنامه های ورزشی علاقه دارند پیشنهاد میشود. هشدار ورزشی یا Sport Alert برنامه های ورزشی را به شما یادآوری میکند و با زاویه دید گسترده به صورت گروهی میتوانید به تماشای مسابقاتی مانند فوتبال بپردازید.

تماشای صحنه های واقعی با کیفیت تصویر 4K

تلویزیون ال جی UN8080 سایز 75 اینچ به صفحه نمایش LED و کیفیت تصویر 4K مجهز شده و تصاویر بسیار با کیفیتی را ارائه میدهد. کیفیت تصویر 4K در این تلویزیون کیفیتی تا چهار برابر کیفیت تصویر تلویزیون های Full HD را در اختیار شما قرار میدهد. تلویزیون 4K ال جی UN8080 از فناوری Active HDR فرمت های HDR10 Pro و HLG Pro پشتیبانی می کند و با افزایش کنتراست تصاویر، صحنه هایی شفاف و با جزییات دقیق را به نمایش میگذارد.

همچنین از فناوری HDR Dynamic Tone Mapping برای نمایش بهتر محتوای HDR استفاده میکند. این تلویزیون به صفحه نمایش IPS مجهز شده و با برخورداری از فناوری Wide Viewing Angle زاویه دید گسترده ای را در اختیار شما قرار میدهد. به این ترتیب در تمام زوایا کیفیت تصویر یکسانی را در اختیار خواهید. و با تغییر زاویه نسبت به صفحه نمایش تلویزیون از کیفیت تصویر و دقت رنگها کاسته نمیشود. پنل IPS برای محیط های روشن مناسب است.

Quad Core Processor 4K

همچنین این تلویزیون به نور پس زمینه Direct LED مجهز شده. تلویزیون LED ال جی UN8080 از پردازشگر تصویر 4 هسته ای یا Quad Core Processor 4K برخوردار و با مجهز بودن به فناوری 4K UpScaler کیفیت پایین تصاویر را افزایش داده و آنها را با کیفیت 4K و یا در حد آن پخش میکند. به این ترتیب نویز تصاویر حذف شده و تصاویر شفاف و با کیفیتی را روی صفحه نمایش 75 اینچ تلویزیون مشاهده خواهید کرد.

تلویزیون UHD ال جی 75UN8080 از فناوری Image Enhancing جهت بهبود کیفیت تصاویر استفاده میکند. و تصاویر باکیفیتی را پخش میکند. یکی از قابلیت هایی که این تلویزیون در اختیار شما قرار میدهد مجهز بودن به حالت FILMMAKER است. FILMMAKER MODE باعث می شود. کیفیت تصویر فیلم ها و سریال ها درست همانطور که فیلم ساز و کارگردان در زمان تولید فیلم مدنظر داشت نمایش داده شود.

فناوری 4K UpScaler و پردازنده 4 هسته ای در ال جی 75UN8080

تلویزیون ال جی UN8080 سایز 75 اینچ از Quad Core Processor 4K یا پردازنده چهار هسته ای 4K برخوردار است. این پردازشگر برای پردازش و بهبود کیفیت تصویر در این تلویزیون به کار رفته است. Quad Core Processor 4K در تلویزیون ال ای دی ال جی UN8080 تصاویر و رنگ ها را با وضوح و کیفیت بسیار خوبی پخش میکند. این پردازشگر تصویر صحنه را پردازش و با بهبود رنگ، بالا بردن کنتراست و بهبود محتوای HDR در نهایت تصاویر واقعی را به نمایش میگذارد.

این پردازنده به کمک تکنولوژی هایی که برای بهبود کیفیت تصویر در تلویزیون ال جی 75UN8080 به کار رفته کیفیت تصاویر را ارتقا میدهد. نویز تصاویر به کمک این پردازنده حذف شده و لرزش و تاری از بین میرود، در نتیجه صحنه های صاف و شفافی را در اختیار خواهید داشت. پردازنده 4 هسته ای در UN8080 ال جی با ارتقا کیفیت تصاویر، رزلوشن تصاویری را که از کیفیت پایینی برخوردار هستند.

افزایش داده و آنها را با کیفیت 4K یا در حد آن پخش میکند. فناوری 4K UpScaler این امکان را فراهم تا صحنه هایی با کیفیت HD یا Full HD در حد کیفیت 4K پخش شوند. بهبود کیفیت رنگها و افزایش کنتراست تصاویر به کمک تکنولوژی 4K UpScaler و پردازنده چهار هسته ای صحنه هایی واقعی را با حداکثر میزان جزییات نمایش میدهد.

تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 با سیستم عامل WebOs

تلویزیون 2020 ال جی UN8080 هوشمند و به سیستم عامل WebOS نسخه 5.5 مجهز شده. این سیستم عامل جدید ترین نسخه از سیستم عامل WebOS و نسبت به تلویزیون های 2019 ال جی ارتقا پیدا کرده. سیستم عامل WebOS به شما این امکان را میدهد تا با اتصال تلویزیون به اینترنت از امکانات و برنامه های نامحدود و هوشمند تلویزیون استفاده کنید. تلویزیون اسمارت ال جی UN8080 به هوش مصنوعی ThinQ یا AI ThinQ مجهز شده است.

این هوش مصنوعی باعث سهولت در کار با تلویزیون و میتوانید بسیاری از کارهای تلویزیون را به صورت هوشمند انجام دهید. این تلویزیون از فرمان صوتی ال جی پشتیبانی میکند و در صورت پشتیبانی تلویزیون از ریموت کنترل جادویی تنها با صحبت کردن. میتوانید به مدیریت تلویزیون بپردازید. همچنین دارای فناوری Intelligent Voice Recognition و LG Voice Search و شما بسیاری از کارهای خود را می توانید تنها از طریق دستورات صوتی انجام دهید.

FILMMAKER MODE در تلویزیون UN8080

تلویزیون ال جی UN8080 از حالت FILMMAKER پشتیبانی میکند. FILMMAKER MODE برای نمایش محتوای فیلم به صورت واقعی در این تلویزیون استفاده شده. صحنه ها در تلویزیون های معمولی با آنچه که فیلم سازان ساخته اند تفاوت دارد و به طور کلی محتوای برنامه ها هنگام پخش روی تلویزیون، از کیفیت تصویر آنها کاسته شده و شما نمیتوانید دقیقا آن چیزی که کارگردان یا فیلم ساز قصد نمایش آن را داشت، تجربه کنید.

حالت FILMMAKER در تلویزیون 75UN8080 این امکان را فراهم میکند. تا دقیقا منظور فیلمساز یا کارگردان را همانگونه که مدنظرشان روی صفحه نمایش تلویزیون ببینید. با پردازش تصاویر به صورت خودکار، روشنایی، رنگها، حرکت های موجود در صحنه های فیلم و غیره دقیقا با مدل مد نظر سازنده فیلم یکی خواهد بود. آنچه شما روی صفحه نمایش تلویزیون میبینید کاملا واقعی بوده و هدف هنری فیلمساز را دقیقا شبیه واقعیت به نمایش میگذارد.

فناوری Active HDR در تلویزیون 4K ال جی UN8080

تلویزیون 75 اینچ ال جی UN8080 از تکنولوژی مهم و پیشرفته ای تحت عنوان تکنولوژی Active HDR پشتیبانی میکند. فناوری HDR در تلویزیون های 4K جهت افزایش کنتراست و بهبود کیفیت تصاویر استفاده میشوند. تکنولوژی HDR به بهبود کیفیت رنگ ها و کنتراست تصویر کمک میکند. وضوح رنگ ها در تلویزیون UHD ال جی UN8080 افزایش یافته و قسمت های تاریک و روشن صحنه ها به واسطه این تکنولوژی با تفاوت بیشتر قابل مشاهده است.

تکنولوژی HDR با افزایش کنتراست و همچنین اختلاف بین رنگ های تیره و روشن، تصاویری واضح و شفاف را به نمایش میگذارد. تلویزیون 4K ال جی UN8080 با برخورداری از تکنولوژی Active HDR با فرمت های HDR10 Pro و HLG Pro به نمایش بهتر تصاویر کمک میکند. تکنولوژی های HDR10 Pro و HLG Pro جزو تکنولوژی های اختصاصی ال جی هستند. و با پردازش سیگنال محتوای HDR به صورت پویا و لحظه به لحظه کیفیت تصاویر را بهبود می بخشد.

پنل IPS و زاویه دید گسترده در تلویزیون UN8080

تلویزیون UN8080 به صفحه نمایش LED با پنل IPS مجهز شده و از نور پس زمینه Direct LED پشتیبانی میکند. فناوری Wide Viewing Angle که در این تلویزیون 75 اینچ به کار رفته زاویه دید گسترده ای را در اختیار شما قرار میدهد. این تلویزیون برای محیط های روشن مناسب. زاویه دید گسترده در تلویزیون 4K ال جی UN8080 این امکان را فراهم میکند. تا در زوایای مختلف حتی زاویه 60 درجه به تماشای تلویزیون بپردازید بدون اینکه از کیفیت و دقت رنگها کاسته شود.

به همین دلیل هنگام تماشای تلویزیون به صورت دسته جمعی هیچ مشکلی نخواهید داشت و تمام افراد کیفیت تصویر یکسانی را مشاهده خواهند کرد. شما میتوانید به صورت گروهی به تماشای مسابقات مورد علاقه خود با صحنه هایی واقعی با رنگهای کاملا طبیعی بپردازید. در تصویر فوق تفوت تلویزیون های معمولی با تلویزیون UHD الجی UN8080 را مشاهده میکنید.

تماشای هیجانی مسابقات ورزشی در تلویزیون UN8080 الجی

تلویزیون 2020 ال جی UN8080 تجربه هیجانی از برنامه های ورزشی را در اختیار شما قرار میدهد. به کمک این تلویزیون و امکانات و فناوری های به کار رفته در آن میتوانید فضای ورزشگاه را در خانه احساس کنید. کیفیت بالای تصاویر، نمایش واضح جزییات، رنگهای دقیق و غنی و همچنین صدای فراگیر در ال جی UN8080، این تلویزیون را به یک تلویزیون ایده آل برای تماشای انواع مسابقات ورزشی تبدیل کرده است.

تلویزیون الجی UN8080 سایز 75 اینچ برای محیط هایی با ابعاد بزرگ مناسب است. این تلویزیون با برخورداری از پنل IPS و همچنین زاویه دید گسترده برای تماشای دسته جمعی برنامه های تلویزیونی پرطرفدار مانند فوتبال کاملا مناسب است. کیفیت بالای تصاویر و همچنین برخورداری از رنگهای غنی در تلویزیون 75UN8080 الجی باعث میشود تا از تماشای مسابقات نهایت لذت را ببرید.

قابلیت Sport Alert در تلویزیون UN8080

تلویزیون 4K ال جی UN8080 به امکانات هوشمند مختلفی مجهز شده. LG UN8080 یک تلویزیون مناسب و حرفه ای برای کسانی است که به تماشای مسابقات ورزشی علاقه زیادی دارند. این تلویزیون به هشدار ورزشی یا Sport Alert مجهز شده است. قابلیت Sport Alert شروع و پایان مسابقات ورزشی را به شما یادآوری میکند. به این ترتیب دیگر نگرانی بابت فراموش کردن مسابقه مورد علاقه خود نخواهید داشت.

حتی اگر در حال تماشای محتوای دیگری باشید با هشدار ورزشی یا همان Sport Alert شروع و پایان مسابقه مورد علاقه تان به شما یادآوری خواهد شد. شما میتوانید به صورت دلخواه این هشدار را فعال یا غیرفعال کنید. به کمک این قابلیت دیگر هیچ وقت بازی های بزرگ مورد علاقه خود را از دست نمی دهید و همیشه جدیدترین اطلاعات ورزشی را در اختیار خواهید داشت.

کیفیت صدای تلویزیون LG UN8080

معمولا تلویزیون ها از کیفیت و قدرت صدای خوبی برخوردار هستند. اما اگر به شنیدن صدای قدرتمند و فراگیر علاقه دارید خرید یک سیستم صوتی، ساندبار یا سینمای خانگی در کنار تلویزیون به شما پیشنهاد میشود. ال جی تلویزیون UN8080 را به سیستم صوتی دو کاناله و توان صوتی 20 وات در کنار فناوری Dolby Digital مجهز کرده است.

این تلویزیون به تکنولوژی AI Sound مجهز شده و باعث تنظیم هوشمند کیفیت صدا با توجه به محتوای در حال پخش میشود. همچنین از تکنولوژی AI Acoustic Tuning برای بهبود و تقویت هوشمند صدای تلویزیون با توجه محیط استفاده میکند. تلویزیون ال جی 75UN8080 به کمک فناوری Ultra Surround صدا را به صورت فراگیر مجازی تولید می کنند. به این ترتیب صدای بسیار با کیفیت و فراگیری را در اختیار خواهید داشت.

که در کنار کیفیت تصویر عالی این تلویزیون لذت تماشای هر چیزی را دوچندان می کند. فناوری Clear Voice III در این تلویزیون نویز صدا را حذف کرده و با پخش صدایی واضح و شفاف شما را در فیلم و بازی غوطه ور میسازد. تلویزیون LG UN8080 به تکنولوژی Simultaneous Audio Output و LG Sound Sync مجهز شده. شما میتوانید تلویزیون را به صورت بی سیم و از طریق بلوتوث به ساندبار متصل کنید و صدای هماهنگ و همزمانی را در اختیار داشته باشید..

قابلیت Bluetooth Surround Ready

تلویزیون حرفه ای ال جی UN8080 به تکنولوژی بلوتوث مجهز شده. بلوتوث امکان اتصال لوازم جانبی به تلویزیون را به صورت بی سیم فراهم میکند. تلویزیون UN8080 از قابلیت Bluetooth Surround Ready پشتیبانی میکند و شما می توانید دو بلندگوی بیسیم بلوتوثی را به تلویزیون متصل کرده و صدای فراگیری را در اختیار داشته باشید. به این ترتیب هنگام تماشای فیلم و بازی با داشتن صدای قدرتمند و فراگیر کاملا در آن غوطه ور شده و از تماشای محتوای مودر علاقه خود نهایت لذت را خواهید برد.

تاخیر ورودی پایین در UN8080 الجی

تاخیر ورودی یا Input Lag پایین یکی از عواملی که UN8080 الجی را به یک تلویزیون مناسب برای بازی تبدیل میکند. تلویزیون UHD ال جی UN8080 به شما این امکان را میدهد تا کنترل کاملی روی بازی داشته باشید و با عکس العمل های به موقع برنده بازی باشید. به کمک فناوری های به کار رفته در این تلویزیون میتوانید سریع و به موقع عمل کنید. Input Lag یا تاخیر ورودی به فاصله زمانی بین فشردن یک دکمه در بازی برای انجام کاری و نمایش آن عمل در تلویزیون گفته می شود.

در نتیجه هر چه Input Lag یک تلویزیون پایین تر باشد برای بازی کردن مناسب تر. با این ویژگی تمام صحنه ها روی صفحه نمایش LED تلویزیون UN8080 سریع و بدون توقف پخش خواهد. به این ترتیب شما میتوانید در زمان مناسب به حریف خود در بازی حمله کنید و برنده مسابقه باشید. با داشتن Input Lag پایین و بهبود رنگ ها و کنتراست تصاویر بازی کردن را برای شما لذت بخش تر می کند. Input Lag پایین باعث می شود

تلویزیون هوشمند ال جی UN8080 با سیستم عامل WebOs

تلویزیون 2020 ال جی UN8080 هوشمند و به سیستم عامل WebOS نسخه 5.5 مجهز شده. این سیستم عامل جدید ترین نسخه از سیستم عامل WebOS و نسبت به تلویزیون های 2019 ال جی ارتقا پیدا کرده. سیستم عامل WebOS به شما این امکان را میدهد تا با اتصال تلویزیون به اینترنت از امکانات و برنامه های نامحدود و هوشمند تلویزیون استفاده کنید. تلویزیون اسمارت ال جی UN8080 به هوش مصنوعی ThinQ یا AI ThinQ مجهز شده است.

این هوش مصنوعی باعث سهولت در کار با تلویزیون و میتوانید بسیاری از کارهای تلویزیون را به صورت هوشمند انجام دهید. این تلویزیون از فرمان صوتی ال جی پشتیبانی میکند و در صورت پشتیبانی تلویزیون از ریموت کنترل جادویی تنها با صحبت کردن. میتوانید به مدیریت تلویزیون بپردازید. همچنین دارای فناوری Intelligent Voice Recognition و LG Voice Search و شما بسیاری از کارهای خود را می توانید تنها از طریق دستورات صوتی انجام دهید.

اینترنت و ویژگی دیگر تلویزیون 2020 ال جی UN8080

UN8080 ال جی دارای مرورگر اینترنت و پخش کننده موسیقی و شما می توانید به راحتی به وب گردی بپردازید. و آهنگ های مورد علاقه خود را پخش نمایید. این تلویزیون از اینترنت اشیا یا IOT پشتیبانی میکند. با برخورداری تلویزیون UN8080 ال جی سایز 75 اینچ از اینترنت اشیا میتوانید لوازم خانگی هوشمند خود را به یکدیگر متصل کنید و از این طریق آنها را کنترل نمایید. این تلویزیون از برنامه های ThinQ App و LG TV Plus پشتیبانی میکند.

شما میتوانید با ئانلود و نصب این برنامه ها روی تلفن همراه هوشمند، تلویزیون را از طریق گوشی موبایل مدیریت کنید. تلویزیون 75 اینچ الجی UN8080 به AI Home مجهز شده و شما می توانید تلویزیون خود را به سیستم هوشمند خانگی وصل کنید و آن را کنترل نمایید. این تلویزیون دارای قابلیت TV On With Mobile نیز می باشد و شما می توانید از طریق موبایل هوشمند خود تلویزیون را روشن نیز کنید.

یکی دیگر از ویژگی های هوشمند 75UN8080 ال جی میتوان به قابلیت دانلود و نصب برنامه از فروشگاه ال جی اشاره کرد. این تلویزیون با قابلیت دسترسی به شبکه هاب مختلف جهت تماشای برنامه های آنلاین شما را سرگرم خواهد کرد. UN8080 از شبکه هایی مانند Netflix و Apple TV پشتیبانی میکند. و شما به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مختلف و سرگرم کننده ای دسترسی خواهید داشت. به طور کلی تلویزیون هوشمند ال جی 75UN8080 از امکانات و سرگرمی های مختلف و نامحدودی پشتیبانی میکند.

دسترسی نامحدود به برنامه های تلویزیونی

امکانات هوشمند مختلف و نامحدودی به تلویزیون 2020 ال جی UN8080 اضافه شده. با اتصال تلویزیون UN8080 به اینترنت از طریق کابل LAN یا وای فای برنامه ها و سرگرمی های نامحدودی در اختیار شما قرار میگیرد. با متصل کردن تلویزیون اسمارت UN8080 به اینترنت میتوانید به شبکه های مختلفی برای تماشای نامحدود برنامه های تلویزیونی دسترسی داشته باشید. شبکه هایی مانند Apple TV، Netflix جدیدترین برنامه های تلویزیونی را در اختیار شما قرار میدهند.

نرم افزار LG ThinQ

تلویزیون های هوشمند از برنامه های مختلفی جهت سهولت در کار با تلویزیون برخوردار هستند. نرم افزار LG ThinQ یکی از این برنامه هاست که ال جی در تلویزیون اسمارت UN8080 از آن پشتیبانی کرده. این برنامه امکان مدیریت و تنظیم تلویزیون را از طریق تلفن همراه هوشمند برای شما فراهم میکند. شما حتی می توانید از طریق اینترنت هنگامی که خارج از خانه هستید نیز لوازم خانگی خود را کنترل نمایید. برنامه LG ThinQ برای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است. شما می توانید این برنامه را از لینک های آبی زیر دانلود و روی موبایل هوشمند خود نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *