download (3)

لباسشویی ال جی J5

مشخصات کلی ماشین لباسشویی ال جی مدل J5

لباسشویی ال جی مدل j5 با ظرفیت 8 کیلوگرم در ابعاد 560×850×600 میتواند گزینه ای با قیمت مناسب برای هر مصرف کننده ای باشد. موتور این دستگاه اینورتر دایرکت درایو که با استفاده از پیستول های خطی در این موتور بهره وری آن را افزایش یافته است.می توانید به کمک گزینه ی Add item  لباس های جا مانده را در حین شستشو به آن اضافه کنیدکه که لباسشویی j5 ال جی هوشمند بوده.

و می توانید به کمک برچسب NFC روی آن  با قرار دادن گوشی همراه بر روی بر چسب مشکلات را تشخیص و بر طرف کنید. روی پنل تنظیمات این محصول 14 برنامه برای شستن انواع پارچه با الیاف های مختلف درج شده است. که شامل شستشو برای افراد دارای آلرژی و حساس نیز می باشد. بدنه لباسشویی ال جی مدل j5 آلومینیوم بوده و در رنگ های سفید و نقره ای به بازار عرضه شده اند.

همچنین شیشه به کار رفته روی درب آن حرارت دیده مقاوم  و برای ساخت درام آن از استیل ضد زنگ استفاده کرده اند که  با هرنوع پارچه ای سازگار بوده و آسیبی به آن ها وارد نمی کند، این محصول کار آمد لباس ها را با 6 مرحله دوران متفاوت از ابتدا تا پایان کار شستشو داده و با سرعت 1400 دور در دقیقه آبکشی می کند.

طراحی لباسشویی ال جی j5

جنس بدنه این محصول خوش فروش از آلومنیوم که استحکام بالایی دارد  و در برابر خط و خش مقاوم همچنین درب آن در جلو قرار گرفته که شیشه به کار رفته آن حرارت دیده و در مقابل ضربات احتمالی و دمای بالا برای شستشو مقاوم می باشد. از دیگر  زیبایی های ظاهری این محصول می توان به قسمت تمام لمسی تنظیمات آن اشاره کرد. که می توان به کمک آنها ماشین لباسشویی را برای 14 روش شستشو  متناسب با متد لازم برای هر نوع پارچه آماده کنید.

میان این آپشن ها، دکمه Add item لباسشویی ال جی مدل j5 بیشترین توجه را به خود جلب کرده به کمک این گزینه می توانید لباس های جا مانده در هر اندازه و وزنی را  هنگام شستشو به لباس های دیگر  اضافه کنید.

6 مرحله تا پاکیزگی

شرکت ال جی با طراحی بهترین روش ها برای داشتن. لباسی تمیز و از طرفی حفظ کیفیت اولیه لباس در ماشین لباسشویی ال جی مدل J5 مراحل شستن لباس ها را به 6 حرکت دورانی تقسیم کرده. که در بین آنها 3 مرحله برای شستشوی ملایم  که لباس ها را کامل به مواد شوینده آغشته می کند. غلتاندن، پیچاندن و تاب دادن بوده. سپس لباس ها را با شستشوی پر قدرت در سه مرحله دوران پر قدرت مخصوص پله ای، آبزدایی و سایشی، آبکشی می کند. که باعث لباس ها تمیز و عاری از هر گونه باکتری باشد.

سیستم هوشمند ال جی مدل J5

لباسشویی ال جی مدل ماشین لباسشویی ال جی مدل J5 سیستم هوشمند پر طرفدار Smart ThinQ را بر روی سیستم لباسشویی مدل j5 خود نیز قرار داده است که به کمک برچسب NFC  آن می توانید با قرار دادن گوشی خود بر روی آن بهش متصل شده و مشکلات آن را به سرعت تشخیص دهد و راه حل آن را ارائه دهد، همچنین می توانید جدید ترین برنا مه های شستشو لباس را از طریق بر چسب NFC بر روی لباسشویی اعمال کنید

تا همواره با داشتن این لباسشویی ، جدید ترین مراحل پاکیزگی لباس را داشته باشید. و زیبایی و نو بودن بافت لباس های خود را هر دفعه پس از شست و شو بیشتر نظاره گر باشید. لباسشویی ال جی مدل j5 حس زیبای تازگی و لطافت را به لباس های شما میبخشد.

موتور اینورتر در ماشین لباسشویی ال جی مدل J5

موتور پر قدرت لباسشویی J5 ال جی با قرار دادن. پیستول خطی در موتور این محصول، با کاهش اصطکاک در موتور آن میزان قدرت آن را بهبود بخشیده. و همچنین از آلودگی صوتی و لرزش آن کاسته میزان صدا در این محصول 54db  در این موتور از بهترین جنس قطعات استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *