یخچال ساید بای ساید ال جی j34

یخچال ساید ال جی j34

توضیحات یخچال ساید بای ساید ال جی j34

یخچال ساید بای ساید j34 با سه هدف ساخته شده دوام، زیبایی و نگهداری . طراحی منحصر به فرد این یخچال به نحویست که برای هر دکوری مناسب است و به راحتی با طراحی آشپزخانه شما ست می شود. ظرفیت بالای آن و همچنین فضای گسترده و پهنی که دارد امکان ذخیره مواد غذایی بیشتر و همچنین با اندازه های بزرگتری را برای شما فراهم می آورد. این ظرفیت بالا به وسیله قفسه ها و کشو های متعدد تقسیم بندی شده است.

کمپانی ال جی با طراحی یخچال j34 در دو رنگ نقره و دودی با بدنه استیل، ترکیبی از هنر و تکنولوژی را به مجموعه یخچال های خود اضافه نموده است، وجود فیلتر Hygiene Fresh+ در کنار سیستم سرمایش خطی که به لطف کمپرسور اینورتر معروف ال جی امکان پذیر شده اند، همواره سلامت مواد غذایی را برای مدت هایی بسیار طولانی تر از یخچال های عادی تضمین ساخته و البته بوی فضای داخلی را نیز مطبوع نگه می دارند.

خرید یخچال ال جی مدل j34 به سبب قیمت بالای آن ممکن تعدادی از علاقه مندان را پشیمان نماید. اما بد نیست ادامه مطلب که به بررسی ویژگی های این محصول پرداخته نیز مطالعه نمایید.

طراحی و ساخت یخچال j34

یخچال 5 درب ال جی مدل j34 ظرفیتی برابر با 34 فوت داشته و عمق آن برابر با 90 سانتیمتر می باشد. استفاده از این یخچال برای اشپزخانه های بزرگ و همچنین خانواده های با جمعیت متوسط به بالا و زیاد توصیه می شود. فضای داخلی یخچال به لطف طراحی سازمان یافته و منحصر به فرد ال جی از سایر یخچال های 34 فوت داخل بازار ظرفیتپ خالص بیشتری داشته. و همچنین سعی بر ان بوده از فضاهای مرده نیز استفاده گردد.

بدنه یخچال 5 درب ال جی مدل j34 همانطور که در ابتدا نیز مورد بحث قرار. از جنس استیل بوده و در دو رنگ دودی و نقره ای طرح دار عرضه می گردد. که هر دوی آنها در برابر خط و خش و همچنین اثر انگشت مقاوم می باشند. از ویژگی های ظاهری این یخچال باید به وجود درب بار با قابلیت دسترسی بالا و همچنین آبریز و یخریز تمام اتوماتیک با قابلیت اتصال به آب شهری اشاره نمود.

‎‎ذخیره سازی هوشمند در یخچال ساید بای ساید j34

باز ماندن درب یخچال برای مدت طولانی جهت پیدا کردن مواد غذایی مورد نظر و یا استفاده سریع از برخی اقلام پر مصرف داخل یخچال باعث هدر رفتن بیش از حد هوای سرد و در نتیجه خراب شدن زودتر و سریعتر مواد غذایی می شود. فضای ذخیره سازی یخچال 5 درب ال جی مدل j34 به نحوی طراحی شده که نه تنها دسترسی به مواد غذایی را سریع تر می کند بلکه چیدمان مواد غذایی به نحویست که به تازه ماندن بیشتر و خراب شدن دیرتر آنها نیز کمک می کند.

این یخچال دارای مجموعه ای کامل از محفظه های ذخیره سازی مانند سینی، قفسه، سبد، ظروف هوادهی، قفسه های کشوی و تاشو و سبد های قابل تنظیم می باشد که به شما اجازه می دهد تا نه تنها مواد غذایی را بهتر ساماندهی کنید بلکه اقلام و مواد غذایی بیشتری را در یخچال جای دهید. همچنین ساخت یخساز با اندازه ای باریک تر و حجمی کمتر، نیز در مقایسه با سایر یخچال های 34 فوت حجم بیشتری را به فضای داخلی یخچال بازگردانده است

دسترسی به مواد غذایی بدون هدر رفتن هوای سرد

درب یخچال در این دستگاه به صورت دو لایه طراحی شده و شما به راحتی می توانید با فشار دادن تنها یک دکمه درب بار درب دسترسی سریع را باز کنید. شما می توانید در این درب موارد و اقلامی که بیشتر به آنها نیاز دارید را نگه داری کنید. همچنین وجود این درب به سازماندهی بهتر اقلام داخل یخچال بسیار کمک می کند. و شما به راحتی می توانید بدون گشتن و جست و جو در گوشه و کنار های یخچال و هدر دادن. هوای سرد داخل غذای مورد علاقه خود را پیدا کنید.

بر اساس آزمایشاتی که بر روی این یخچال به هنگام باز بودن درب دو لایه انجام شده. به هنگام باز کردن این در اتلاف انرژی و هوای سرد داخل یخچال تا 47% کاهش می یابد

کشو مخصوص میوه ها و سبزیجات

این کشو با کاهش ارتباط مستقیم مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات شما با جریان هوای سرد داخل یخچال همواره خشک شدن. و از دست رفتن رطوبت آنها را تا حدود زیادی کاهش می دهد. همچنین به لطف طراحی خاص این کشو، همواره رطوبت اضافه میوه ها و سبزیجات از آنها تبخیر شده. و بر روی صفحه مشبک نصب شده روی سقف کشو سرد می شود. و در صورت نیاز به میوه ها و سبزیجات باز گردانده می شود.

کاهش صدا و استهلاک یخچال به علاوه ذخیره انرژی

کمپرسور اینورتر خطی استفاده شده در یخچال 5 درب ال جی مدل j34 باعث شده. که این یخچال یکی از نامداران مصرف انرژی، دوام بیشتر مواد غذایی و صدای کمتر در بین یخچال های ال جی و یخچال های ساخته شده. از برند های دیگر نیز این تکنولوژی از طریق کنترل دمای داخلی یخچال، باعث کاهش مصرف انرژی تا 32% و حفظ بیشتر مواد غذایی داخل یخچال شده. و همچنین صدا را تا 25% کاهش می دهد.

طرز کار این کمپرسور ها به این صورت که با کاهش تعداد نقاط اتصال قطعات در داخل موتور و همچنین کاهش قطعات، همواره اصطکاک را کاهش داده. و کارایی یخچال را به صورت چشمگیری افزایش می دهد. علاوه بر این در کمپرسور یخچال 5 درب ال جی مدل j34 به دلیل سرمایش خطی نوسانات دمایی به حداقل رسیده. و همواره طول عمر مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات داخل یخچال افزایش می یابد.

سنسور های تنظیم دما

سنسور های موجود در این یخچال با اندازه گیری دمای داخل و همچنین دمای بیرون همواره به کمپرسور در جهت افزایش و یا کاهش قدرت جهت سرمایشی بدون نوسان کمک می نمایند. بدین ترتیب نوسانات دمایی به حداقل می رسد.

99.999% هوای تازه تر در یخچال ساید بای ساید j34

گاهی از داخل یخچال متوجه بوی بد مواد غذایی می شویم که بسیار عذاب آور بوده. و همچنین باعث خراب شدن سریع تر مواد غذایی دیگر نیز می شود. اما در یخچال 5 درب ال جی مدل j34 از یک فیلتر بهداشتی به نام hygiene fresh+ استفاده شده. که علاوه بر از بین بردن بوهای اسیدی و قلیایی داخل یخچال باعث از بین رفتن. قارچ ها و باکتری ها و مواردی که باعث خراب شدن مواد غذایی می شوند. و بدین ترتیب علاوه بر مطبوع نگه داشتن فضای داخل یخچال آن را سالم نیز نگه می دارد.

این تکنولوژی از یک فیلتر 5 مرحله ای استفاده می کند که به میزان 99.999% از هوای بد داخل یخچال را از بین می برد. در نتیجه مواد غذایی دوام بیشتری داشته و خواص خود را از دست نمی دهند. فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+ به وسیله لامپ UV که لایه آخر از عبور از فیلتر برای هوای داخل یخچال می باشد. از بین رفتن باکتری ها و قارچ ها را به صورت کامل از بین می برد.

یخساز باریک یخچال ساید بای ساید j34

یخچال های معمولی اغلب یخساز ها فضای بسیار زیادی را از یخچال اشغال می کنند و ظرفیت آن را کاهش می دهند. اما در یخچال ساید بای ساید j34 با طراحی یخساز به صورت یک لایه باریک و متصل به درب فضای بسیار زیادی را دوباره به یخچال بخشیده است. تا از هدر دادن فضای یخچال جلوگیری شود. همچنین یخساز این یخچال هردو نوع یخ خرد شده و مکعبی را در اختیار قرار می دهد.

آبسردکن و تصفیه آب شهری به صورت یکجا

از مهمترین ویژگی های ظاهری یخچال های ساید بای ساید و 5 درب باید به وجود آبریز و یخ ریز بیرونی اشاره نمود. آبریز و یخ ریز یخچال 5 درب ال جی مدل J34 به صورت یک جا و نصب بر روی درب سمت چپ یخچال طراحی شده. که بر روی آنها صفحه نمایش لمسی نیز قرار گرفته است.

این آب ریز و یخریز علاوه بر در اختیار گذاشتن آب سرد و همچنین یخ فالوده ای و مکعبی، همواره آب را به وسیله یک فیلتر 200 گالونی قابل تعویض کاملا تصفیه نموده. و آبی سالم و بدون باکتری و همچنین بوی بد را در اختیار شما قرار می دهد. وجود این فیلتر به دلیل تصفیه آب قبل از ورود به آبسردکن و یخساز خیال شما را از بابت اتصال آبریز و یخریز به آب شهری راحت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *