1488785324

مشخصات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مشخصات یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS50

یخچال سامسونگ RS50 از محصولات بی‌نظیر کمپانی سامسونگ است. سامسونگ این یخچال ساید بای ساید را در رنگ و لعابی بسیار زیبا طراحی کرده است. طراحی خیلی شیک و بدنه یکدست این مدل زیبایی را به هر آشپزخانه مدرنی هدیه می‌بخشد. این یخچال در رنگ خیلی زیبا و کاربر پسند نقره‌ای ساخته شده است. در بطن این یخچال ساید موتوری قدرتمند برای قدرت خنک کنندگی فوق العاده کار گذاشته شده است.

سامسونگ یخچال جدید خود را با گنجایش ناخالص 551 لیتر ارائه می‌دهد. این حجم از فضا گویای این است که کاربران به سادگی قادر خواهند بود حجم قابل توجهی از مواد غذایی مصرفی را داخل یخچال جا بدهند. طراحی داخلی فضای فریزر این مدل چندان هوشمندانه است که کاربران می‌توانند مقدار زیادی از مواد غذایی با تنوع فراوان را درون آن جا بدهند.

دستگاهی که پیش روی شماست با کارکرد خیلی مقرون به صرفه و بهینه خیلی زود با استقبال بدون سابقه از طرف کاربران روبرو خواهد بود. ادغام فناوری و طراحی مدرن، سامسونگ RS50N3803SA را به عنوان یک یخچال برتر در بازار معرفی می‌کند. با بهره‌گیری از فناوری All Around Cooling هوای خنک در تمام طول یخچال منتشر خواهد شد تا همواره مواد غذایی سالمی داشته باشید. یخریز و آب ریز جداگانه این یخچال انعطاف پذیری خیلی بیشتری را برای آن رقم زده است.

دو سیستم خنک کننده در یخچال RS50

سیستم خنک کننده یخچال از اهمیت خیلی فراوانی برخوردار است و این قسمت در یخچال با انتشار سرما نقش بسیار کلیدی در سالم ماندن مواد غذایی ایفا می‌کند. در یخچال و فریزر سامسونگ RS50 هوای سرد در سراسر فضای داخلی منتشر می‌شود. این یخچال از سیستم All-Around Cooling برای خنک کنندگی فضای داخلی بهره‌مند است. این فناوری هوای خنک را از طریق چندین دریچه پخش می‌کند.

با انتشار هوا از طریق دریچه‌های مخصوص در یخچال درجه حرارت در فضای داخلی ثابت می‌ماند. حتی زمانی که درب یخچال باز می‌شود و هوای سرد رو به اتلاف است این سیستم خیلی زود با انتشار هوای خنک این کمبود را جبران می‌کند تا از افزایش دما و احتمال فاسد شدن موادی مانند میوه و سبزیجات جلوگیری نماید. هوای تازه و خنک تمامی مواد غذایی را در بر می‌گیرد لذا پس از آن مواد خوراکی برای مدت زمان طولانی‌تری سالم می‌مانند.

قابلیت انجماد سریع Fast freezing نیز یکی از قابلیت‌های خیلی منحصر به فرد یخچال ساید بای ساید RS50 است. این عملکرد در یخچال باعث می‌شود غذا خیلی سریع منجمد شود. زمانی که از طریق نمایشگر دیجیتال این عملکرد را فعال می‌سازید یک انفجار هوای بسیار سرد به فریزر تزریق می‌شود. این انتشار ناگهانی هوای سرد موجب می‌شود موادی مانند بستنی و یا تکه‌های یخ خیلی زود منجمد شوند.

نوآوری در طراحی با HomeBar

امروزه یخچال‌ها بیشتر از هر زمانی حرفه‌ای هستند در گذشته‌ای نه چندان دور شاید باید از یخچال تنها به عنوان یک سیستم خنک کننده یاد می‌شد اما اکنون یخچال‌های بسیار باشکوهی طراحی شده‌اند که نیازهای گسترده کاربران را پاسخ می‌دهند. یخچال‌های ساید بای ساید در دسته‌ی همین یخچال‌ها در بازار دسته‌بندی می‌شوند که در بیشتر واقع فول امکانات و خیلی کاربر پسند هستند. یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS50 را نیز می‌توان یک یخچال پیشرفته در بازار محسوب کرد.

در حقیقت یک درب اضافه بر روی قسمت یخچال که همیشه نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان را نزدیک خود نگه دارید. درب این قسمت تنها با اندکی فشار باز خواهد شد. هوم بار در واقع یک فضای اضافه برای جایگذاری نوشیدنی‌ها و موادی است که همیشه آن‌ها را لازم خواهید داشت. این قسمت با ساختار یخچال ترکیب شده است و دسته اضافی ندارد. یکی دیگر از نقاط قوت هوم بار در یخچال امکان صرفه جویی در مصرف انرژی است.

Digital Inverter Compressor در یخچال و فریزر RS50

سامسونگ مهم‌ترین قسمت آن محسوب می‌شود. عملکرد خنک کنندگی یخچال تحت الشعاع این قسمت قرار می‌گیرد بنابراین باید خیلی دقت کرد که کمپانی سازنده از چه نوع کمپرسوری در یخچال استفاده کرده. سامسونگ برای این اینکه یخچال ساید بای ساید و 501 لیتر RS50 را به یک یخچال همه چیز تمام و خیلی ایده‌آل تبدیل کند از موتور کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressor در طراحی آن استفاده کرده است.

سکوت، دوام و صرفه جویی در انرژی مهم‌ترین پیامد این کمپرسور در یخچال خواهد بود. این کمپرسور تمام چیزی خواهد بود که شما می‌خواهید. تعجبی ندارد؛ نخست اینکه این موتور پیشرفته قدرت خنک کنندگی عالی را برای دستگاه رقم می‌زند. با حضور این موتور تغییر شگرفی در عملکرد خواهیم دید؛ در مقایسه با یک یخچال معمولی این موضوع را بهتر درک خواهیم کرد.

یخچال RS50 به لطف این موتور کارآمد عملکردی خیلی بهینه دارد، به همین جهت نیز برچسب انرژی A+ را دریافت کرده است. گاز خنک کننده این مدل R600a است. استفاده از این گاز خنک کننده گویای این است که سامسونگ برای حفظ محیط زیست ارزش قائل بوده است. که کمپرسور اینورتر دیجیتال در یخچال RS50 به صورت اتومات 5 موقعیت مختلف را ارائه می‌دهد

ذخیره سازی کارآمد با فناوری Space Max

یخچال و فریزر RS50 با فناوری Space Max فضای موجود در یخچال و فریزر بهینه سازی شده است تا ذخیره مواد خوراکی خیلی آسان‌تر باشد. جالب اینجاست که انعطاف پذیری خیلی زیاد این فضا به شما اجازه می‌دهد به آسانی آن را مطابق خواسته خود برای جا دادن مواد بیشتر تنظیم کنید.

این یخچال دو درب از گنجایش ناخالص 551 لیتر و گنجایش خالص 501 لیتر برخوردار است. حجم خالص فریزر دستگاه 144 لیتر و حجم خالص یخچال 357 لیتر است. به این ترتیب می‌توان گفت فضای داخلی این یخچال چندان گسترده است که می‌توان انواعی از مواد غذایی را داخل آن ذخیره نمود.

در قسمت یخچال دستگاه متوجه حضور 5 قفسه شیشه‌ای نشکن حرارت دیده و دو کشوی مخصوص سبزیجات خواهیم شد. بر روی درب یخچال نیز 4 قفسه برای قرارگیری بطری نوشیدنی و موادی از قبیل شیشه مربا وجود دارد. قفسه نگهداری تخم مرغ و قفسه مخصوص نگهداری مواد لبنی انعطاف پذیری قابل توجهی به این قسمت بخشیده‌اند. فضای داخل یخچال RS50 با لامپ LED روشن نگه داشته می‌شود.

در قسمت فریزر نیز شاهد سه قفسه شیشه‌ای محکم، دو کشوی مخصوص نگهداری مواد گوشتی و سه قفسه بر روی درب هستیم. یخساز اتوماتیک در این قسمت به گونه‌ای هوشمندانه برای ایجاد فضای بیشتر درون فریزر تعبیه شده است. فریزر نیز با لامپ LED روشن نگه داشته می‌شود.

سیستم تهویه یکپارچه فضای داخلی بدون برفک

سامسونگ در یخچال RS50 نه تنها برای طراحی و ساختار داخلی ارزش قائل بوده است. با بهره‌گیری از فناوری‌های منحصر به فرد روز آن را به یک گزینه ایده‌آل برای پاسخگویی به نیاز کاربران تبدیل کند. با سیستم تهویه یکپارچه این مدل، برای همیشه از شر برفک در فضای داخلی یخچال خود خلاص خواهید شد. تشکیل برفک همان مشکل دست و پاگیری است که در یخچال‌های قدیمی‌تر با آن روبرو هستیم. اگر یک یخچال قدیمی در خانه دارید احتمالا بارها برایتان اتفاق افتاده است.

 این کار زمان زیادی از شما می‌گیرد و حتما از خیلی از کارهای روزمره خود جا می‌مانید. از طرفی دیگر برای پاکسازی برفک مجبور هستید یخچال را خاموش کنید؛ آب شدن برفک خود به تنهایی دردسر خیلی بزرگی است.

حتی زمان‌هایی که برفک ذوب می‌شود، آب به داخل مواد غذایی نفوذ کرده و غالبا موجب فاسد شدن آن‌ها می‌شود. در یخچال ساید RS50 اما شما با هیچ کدام از این مشکلات دست و پنجه نرم نخواهید کرد. سیستم No Frost که در تمام یخچال‌های سامسونگ وجود دارد، دمای یکنواخت در فضای داخلی یخچال را تضمین می‌کند. این سیستم از تشکیل برفک جلوگیری می‌کند و لذا نیازی نیست زمان خود را برای تمیزکاری برفک تلف کنید.

یخساز و آبسردکن اتوماتیک

در یخچال 501 لیتر سامسونگ RS50 به لطف حضور یخساز و آبسردکن اتوماتیک انعطاف پذیری خیلی بیشتری به ارمغان آماده است و شما از طریق این قسمت‌ها می‌توانید در زمانی خیلی سریع به آب خنک و تکه‌های یخ دسترسی پیدا کنید. جالب اینجاست که اگر به این قسمت بر روی فریزر نگاه کنید سامسونگ از دو اهرم جداگانه برای یخریز و آبریز استفاده کرده است. در بالای این قسمت نیز شاهد نمایشگر دیجیتال خیلی زیبایی هستیم که از طریق آن می‌توان اطلاعاتی مانند دمای فریزر و یخچال را مشاهده کرد. شما می‎توانید دمای این قسمت‌ها را به صورت جداگانه تنظیم کنید.

مروری بر قابلیت‌های یخچال

یخچال سامسونگ RS50 از یخچال‌های ساید بای ساید جدید در بازار است. این یخچال نوین دارای ظرفیت خالص 501 لیتر است. گنجایش زیاد این یخچال آن را برای یک خانواده متوسط تا پرجمعیت مناسب می‌سازد. این دستگاه طراحی فوق‌العاده زیبا و بادوامی دارد. این یخچال با برخورداری از هوم بار فضای بیشتری را برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار می‌دهد ضمن اینکه این قسمت از اتلاف سرما داخل یخچال جلوگیری به عمل می‌آورد.

کمپرسور اینورتر دیجیتال این مدل نه تنها عملکرد خنک کنندگی عالی را برای آن به ارمغان می‌آورد بلکه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش سطح صدای دستگاه خواهد شد. زمانی که به فضای داخلی یخچال نگاه می‌اندازیم متوجه سبک هوشمندانه و خلاقانه خواهیم شد. این قسمت به صورت بسیار ایده‌آل فضای بیشتری را برای جا دادن مواد غذایی در اختیار شما قرار می‌دهد.

سیستم هوای چندگانه این یخچال هوای سرد در سراسر فضای منتشر شود. و از این طریق مواد غذایی برای مدت زمان طولانی‌تری سالم بمانند. یخچال RS50 همچنین از قابلیت انجماد سریع برخوردار است؛ با این قابلیت قادر خواهید بود مواد غذایی را در مدت زمانی خیلی سریع منجمد سازید. این یخچال کارآمد همچنین دارای سیستم بدون برفک برای مقابله با تشکیل برفک است؛ این سیستم با ایجاد هوای یکنواخت داخل آن از رطوبت و تشکیل برفک جلوگیری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *