کولر گازی ال جی 24000

کولر گازی 24 هزار ال جی 2023

کولر گازی ال جی 24000

کولر گازی 24 هزار 2023 کمپانی ال جی بی شک یکی از برند های معتبر و چشمگیر در زمینه وسایل الکتریکی است که وارد بازار های جهانی می کند که از کیفیت عالی و قیمت مناسب و فناوری ای فوق العاده ای برخوردار است. که یکی از این محصولات کولر گازی 24000 ال جی است، که یکی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای کولر گازی ال جی (LG) می‌باشد که این کولر گازی دارای دو عملکرد کارکرد سرمایشی و گرمایشی است. بنابراین هر یک از آنها دارای امکانات و خصوصیاتی هستند که این ویژگی ها ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند اما هدف اصلی همه این تجهیزات یکسان است که ایجاد سرمایش و گرمایش می باشد.

در ابتدای کار و هنگامی که شما قصد تهیه و خرید کولرگازی را دارید باید بدانید از میان انواع متفاوت و گوناگون موجود در بازار، کدام مورد را انتخاب، تهیه و خریداری کنید؟ البته مهم ترین مسئله ای که در این بین وجود دارد میزان ظرفیت کولرگازی است چراکه در صورت انتخاب نادرست می توانید شاهد مصرف بیش از اندازه برق باشید. دقت داشته باشید که کولر گازی24000 ال جی متشکل از دو پنل مجزا یعنی پنل خارجی و پنل داخلی می باشد

که پنل داخلی آن در محیط نصب شده که همین مسئله منجر می‌گردد کولر گازی 24000 ال جی تحت عنوان اسپلیت 24000 نیز معرفی گردد چرا که به حالت دو تیکه جدا از هم قرار دارد و در واقع این تیکه ها با استفاده از لوله ها به هم اتصال یافته اند. به فکر این باشید که فاصله پنل داخلی با خارجی زیاد باشد این که حس کنید از هر فاصله ای می توانید دو تا پنل را بهم متصل کنید اشتباه است.

طراحی و ظاهر کولر ال جی 24000

کولر گازی 24 هزار 2023 ظاهر یک کولر جز مهم ترین مولفه ها در زمان خرید می باشد که نمی توان بی توجه از کنار آن گذشت.اهمیت طراحی و ظاهر  آن زمانی بیشتر می شود که از آن بخواهید برای مصارف خانگی استفاده کنید.این محصول طراحی ساختاری اش بسیار زیبا و فوق العاده است و مورد پسند است چون باعث جذاب تر شدن دکوراسیون منزل شما می شود و مانند محصولات دیگر این کولر از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده که هر کدام وظیفه ویژه خود را انجا می دهند.

وظایف قسمت خارجی و داخلی، در قسمت خارجی بدنه فلزی محصول به همراه کمپرسور های آن در فضای بازی همانند حیاط خلوت و یا پشت پنجره بر روی دو پایه مخصوص تهیه و نصب می شوند که وظیفه این قسمت تولید گاز می باشد. و قسمت داخلی آن می تواند به  خود محصول توجه نماید که با قشنگی بسیار زیاد و بخصوص در کنار وزن سبک جلوه ویژه کاریه منحصر به فردی داشته باشد که تمامی تنظیمات گرمایشی و سرمایشی در این قسمت صورت می گیرد و البته قسمت خارجی با پنل هایی به قسمت داخلی متصل است.

این قسمت روی صحبت ما با آن دسته از افرادی می باشد. که قصد تهیه و کولرگازی 24000 ال جی شرکت معتبر و معروف ال جی را دارند.

برای توضیح بیشتر باما در سایت کولرگازی همراه باشید
سیستم برد اینورتر یا دی سی اینورتر در کولر گازی اینورتر 24000 ال جی

کولر گازی 24 هزار 2023 برد اینورتر یکی از بروز ترین تکنولوژی های ممکن در کولر های گازی است که این امکان را برای مصرف کننده به وجود می آورد تا بتواند با استفاده از این قابلیت به میزان 60 درصد کاهش مصرف برق را تجربه کند اما چطور؟ شیوه کار به این صورت بود که در مدل های پیشین با افزایش میزان دمای سرد و گرم شخص مصرف کننده به طور کامل کولر را خاموش می کرد و پس از آن که مجدد شرایط دمایی به حالت معمول خود باز می گشت، اقدام به روشن نمود دستگاه می کرد.

عملا این فعالیت در طول روز مممکن است بالای 20 الی 30 بار انجام شود اما در هر صورت تعداد بسیار زیاد این عمل باعث افزایش میران مصرف برق خواهد شد.

اما هنگامی که دستگاه شما دارای برد اینورتر یا دسی سی اینورتر است دیگر شما نیازی به خاموش کردن و یا روشن نمودن مجدد دستگاه نخواهید داشت چراکه کولر گازی شما به محض دریافت اطلاعات مناسب و حس نمودن هوای درون به صورت اتوماتیک دور موتور را کاهش می دهد و مجدد هنگامی که شما نیاز به گرما و یا سرما داشته باشید با افزایش دور موتور آن دمای موردنظر را به شما باز می گرداند.

خرید کولر گازی 24000 اینورتر ال جی

کولر گازی 24 هزار 2023  کولر گازی ال جی کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است. یا خاموش ، اما کمپرسورهایی که به سیستم اینورتر مجهز هستند، در هنگام رسیدن به دمای مطلوب کمپرسور را خاموش نمی‌کنند و تنها دور موتور را کاهش می‌دهند؛ به همین دلیل به موتورهای با دور متغیر معروف هستند.

موتورهای اینورتر مشابه موتورهای معمولی، مرتبا خاموش و روشن نمی‌شوند و تنها در سرعت گردش خود تغییر ایجاد می‌کنند. یکی از مواردی که باعث بالا رفتن مصرف برق می‌شود.

شروع به کار موتور است که جریان بالایی را از منبع تغذیه می‌کشد. اصلا همین روشن و خاموش شدن پیوسته‌ی کمپرسور، باعث مصرف بیش از حد برق می‌شود. حال وقتی موتور نیاز به روشن شدن‌های پی‌درپی نداشته باشد، مصرف برق کولر گازی 24000 ال جی جزو کولرگازی کم مصرف و به شدت کاهش می‌یابد و همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

فیلتر چند لایه در کولر گازی ال جی 24000

کولر گازی 24 هزار 2023 فیلتر‌های‌ کولر گازی پاور اسمارت اینورتر ال جی 24 هزار دارای فیلتر چند لایه با تکنولوژی نانو است. و دارای فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولر‌های‌ 24000 ال جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا می‌شود

این سیستم باکتری‌ها و بوهای نامطبوع را حذف خواهد کرد تا در محیطی سالم تنفس کنید. و همچنین این فیلتر‌ها قابل شستشو می‌باشند که این خود باعث کار کرد بهتر و طول عمر موتور نیز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *