کولر گازی 30000 ال جی

کولرگازی ال جی

بررسی تخصصی ویژگی های کولر گازی 30 هزار ال جی:

کولر گازی 30 هزار ال جی یکی از برترین محصولات این برند کره ای در خصوص محصولات تهویه مطبوع است، با این حال در این قسمت سعی نموده ایم به صورت کاملا تخصصی به بررسی انواع مزایا و ویژگی های این محصول بپردازیم تا شما عزیزان قبل از خرید بتواتید تجربه ایده آلی از این محصول کسب کنید. لطفا با ما همراه باشید.

برخورداری از سیستم دی سی اینورتر

یکی از مهم ترین و برترین سیستم هایی که در این محصول وجود دارد استفاده از برد دی سی یا برد دی سی اینورتر است. به کمک این برد می توان به تنهایی به میزان50  درصد در مصرف برق و انرژی صرفه جویی نمود اما شیوه کار این برد به چه صورت است؟

برد دی سی اینورتر چگونه کار می کند؟

اگر یادتان باشد در کولر های معمولی هنگامی که دستگاه به مدت طولانی کار می کرد، تحمل فضای سرد یا گرم محیط برایمان سخت و دشوار می شد. در همین خصوص تصمیم به خاموش کردن دستگاه می گرفتیم، با این حال در طول روز ممکن بود این عملیات به میزان 10 الی 20 بار انجام شود که در نهایت شاهد قبوض نجومی قیمت برق می بودیم چراکه بیشترین مصرف برق در زمان اولیه و شروع به کار کولر می باشد.

اما در کولرهای گازی نسل جدید و در سیستم دی سی اینورتر با خنک شدن محیط دستگاه به صورت خودکار دور موتور را کاهش می دهد تا مجدد محیط به دمای اولیه خود بازگردد، همین تغییر دور فن می تواند به میزان 50 درصد در میزان مصرف برق صرفه جویی کند! اما این پایان کار نیست بلکه یک کولر گازی نسل جدید می تواند تا به میزان 75 درصد در میزان مصرف برق و انرژی صرفه جویی داشته باشد اما 15 درصد آن کجاست؟ در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

برخورداری از سیستم اسمارت هوشمند در کولر گازی 30 هزار ال جی

همان طور که مشاهده نمودید در مطالب فوق در خصوص کاهش مصرف برق و انرژی اطلاعات کاملی را از سیستم دی سی اینورتر دریافت نمودیم اما در حالت کلی بیان نمودیم که یک کولر گازی می تواند تا به میزان 75 درصد در مصرف برق صرفه جویی کند. 15% مابقی مربوط به سیستم اسمارت هوشمند می باشد که در ادامه به صورت مفصل در این خصوص اطلاعات کاملی را به شما خواهیم داد.

سیستم اسمارت هوشمند چگونه کار می کند

سیستم اسمارت هوشمند یکی دیگر از سیستم های موجود در کولرهای گازی نسل جدید است که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید به میزان 15 درصد دیگر نیز در مصرف برق و انرژی صرفه جویی کنید. از این رو این سیستم با برخورداری از مادون قرمز به خوبی می تواند تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و میزان انتقال باد تولید شده در دستگاه برودتی را کنترل کند.

به عنوان مثال اگر این محصول را در محیط کار خود استفاده می کنید دیگر نیازی نیست همواره به کنترل دسترسی داشته باشید و درجه انتقال باد را به صورت مرتب با افزایش و یا کاهش تعداد افراد در محیط تغییر دهید. بلکه این محصول با ویژگی ممتاز خود می تواند تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و قدرت انتقال باد را بر اساس تعداد افراد کم و یا زیاد کند.

این ویژگی تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف برق و همچنین انرژی خواهد داشت و دیگر شما ملتهب هزینه های سنگین برق نخواهید شد.

قیمت کولر گازی 30000 اینورتر ال جی چقدر است

از آن جایی که این محصولات ارتباط کاملی با تغییرات ارز و دلار دارند، قیمت آن ها به صورت لحظه ای در حال تغییر است. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر همواره سعی کنید با ما از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما بتوانند به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان قیمت روز این محصول رو ارائه بدهند.

گاز مصرفی در کولر گازی 30 هزار شرکت ال جی چیست

مبحث گاز مصرفی نیز یکی از مه مترین مباحث در تهیه و تولید کولر گازی در شرکت های تولید کننده است چراکه در گذشته از گاز R22 در تهیه و تولید کولرهای گازی استفاده می شد اما متاسفانه پس از تحقیقات بیشمار در این زمینه، محققان به این نتیجه رسیدند که استفاده از این نوع از گاز می تواند باعث تخریب محیط زیست و آسیب پذیری لایه اوزون شود. در نتیجه استفاده از این گاز به صورت کلی منتفی و به جای آن از گاز R410 استفاده شد.

بررسی تفاوت میان دوگاز R410 و  R22  در چیست

از دیگر تفاوت های آشکار و بارزی که می توان در کولر های نسل جدید شاهد آن بود، حضور و وجود گاز R410 می باشد. چنانچه توجه داشته باشید برای خنک سازی مخزن کولر های گازی معمولی از گاز R22 استفاده می شد که پس از تحقیقات بسیار زیادی که در این زمینه انجام شد دانشمندان متوجه شدند که استفاده از این گاز در نهایت می تواند باعث آسیب به محیط زیست و لایه اوزون شود، بنابریان مصرف این گاز به سرعت متوقف شد و هم اکنون به جای آن از گاز محبوب با گرید انرژی A+++ استفاده می شود و به نوعی به دستگاه این اجازه را می دهد تا بتواند در سرعت های متغییر کار کند. جالب است بدانید این گاز می تواند مصرف برق را تا حدود 73% درصد کاهش دهد.

شرایط استفاده از کولر گازی به منظور افزایش میزان عمر آن به چه صورت است

پس از تهیه و خرید کولر گازی مبحث دیگری تحت عنوان نگهداری از آن مطرح می شود که شما عزیزان باید برای کسب اطلاعات بیشتر نکات زیر را همواره در نظر داشته باشید. همه ما می دانیم برای آن که بتوانیم سالیان سال از کولر گازی خود در فصول گرم و سرد سال استفاده کنیم ملزم به رعایت برخی از پیش نیاز ها خواهیم بود، در همین خصوص پیشنهاد می کنیم موارد زیر را با دفت اجرا کنید:

برق ورودی به کولر گازی شما به هیچ عنوان نباید نوسان داشته باشد.
به هیچ عنوان از دستگاه خود برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده نکنید.
فیلتر هوای دستگاه را به مدت هر 30 روز یک بار مورد شستشو قرار دهید.
هنگامی که قصد دارید حالت سرمایش و گرمایش کولر گازی خود را تغییر دهید ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما در حالت خاموش قرار دارد.
به هیچ عنوان همزمان از کولر گازی و کولر آبی در یک محیط استفاده نکنید چراکه استفاده از کولر آبی باعث افزایش رطوبت محیط می شود و در نتیجه کولر گازی رطوبت حاصل را جذب خواهد کرد.
در هنگام خرید محصولات تهویه مطبوع همواره سعی کنید از بهترین برند های معتبر دنیا و نسل های آخر آن استفاده کنید.
هر محصول دارای یک کاتالوگ و دفترچه راهنما است که به این منظور می توانید از آن استفاده کنید تا راهنمایی های مورد نظر را به خوبی داشته باشید.
همواره توجه خود را به سیستم مدیریت مصرف انرژی داشته باشید. سعی کنید کولر گازی شما در خانواده محصولات کم مصرف قرار بگیرد. به همین موجب می توانید بخشی از هزینه های خود را مدیریت کنید.
به هیچ عنوان در طول روز حتی برای ساعتی اندک نیز کولر را به صورت روشن در محل رها نکنید چراکه در این صورت می توان شاهد افزایش هزینه های انرژی شد.
چنانچه در فصول گرم سال قصد دارید از این دستگاه به صورت شب تا صبح استفاده کنید به هیچ عنوان آن را بر روی درجه کم قرار ندهید.
در تابستان سعی کنید با کشیده پرده های اتاق، سالن و… از تابش مستقیم نور خورشید به داخل محیط اتاق، منزل و یا کار جلوگیری کنید. این مسئله می تواند تاثیر بسیار مناسبی در کاهش مصرفی انرژی کولر شما داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *